להסגיר את גאידמק? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להסגיר את גאידמק?

Classified

האם יש להסגיר את גאידמק אם ימצא אשם?  

434 הצבעות

1. 1. האם יש להסגיר את גאידמק אם ימצא אשם?

Recommended Posts

בואנה הClassified הזה הו אנטישמי אנטי רוסי ובאמת שיחנק מה *** ותומתום אמיתי למרות שתמיד אומרים לו שהו טועה הוא ממשיך להיתבכח אז כרוסי אחד אני צריך לומר לו שני דברים

1)הים הרוסים לא היו מנצחים במלחמת העולם השניה לא היו קיימים היום יהודים (אולי כמה אסיריות) ואני חושב שכולכם צריחים להודות להם על כך

2)pashol nahuy pidaras מי שרוסי שיתרגם לו את זה בבקשה

1. להזכיר לך איפה היו חיילים גרמנים? לא בארה"ב, לא בבריטניה... נכון, בברית המועצות. להזכיר לך בזכות של איזו מדינה הצליח הצבא האדום לעמוד על הרגליים ולהדוף את ההתקפה הגרמנית?

2. להזכיר לך בעקבות איזה הסכם נפרצה המלחמה? להזכיר לך מי היתה חמדנית והקריבה את פולין כדי להרחיק את הצבא הנאצי מגבולותיה? - מהלך שהוביל לפתיחת מלחמת העולם השניה.

3. להזכיר לך שבזמן שבריטניה וארה"ב הפציצו את גרמניה וסללו את הדרך לכיבוש ברלין הרוסים כמעט ולא עשו דבר ובעצם חיכו שיפנו להם את הדרך ו"כבשו" את ברלין כשבעצם לא היה כבר מה לכבוש?

4. תפסיק לקלל, בטח שלא מאחורי הגב :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה 23 מיליון, כן - זו ברית המועצות. אבל חצי מהם היו אזרחים. באבדות הקשות שספגתם אתם יכולים להאשים רק את עצמכם שנתתם לבנאדם דפוק כמו סטאלין להיות בשילטון ולרצוח 2.5 מיליון איש.

עכשיו לך אתה תלמד קצת היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטלין היה גרוע יותר לאנושות מהיטלר.הוא רצח בין 20 ל50 מליון אנשים במחנות וע"י המשטרה החשאית שלו.

אין להאשים את הרוסים בכך רודנים היו כמעט בכל מקום זה לא משהו שקל לעם למנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה הClassified הזה הו אנטישמי אנטי רוסי ובאמת שיחנק מה *** ותומתום אמיתי למרות שתמיד אומרים לו שהו טועה הוא ממשיך להיתבכח אז כרוסי אחד אני

הרווחת את האזהרה הראשונה שלך.

שפה כזו איננה מקובלת כאן, עברת את הגבול הנסבל בפורום אקטואליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטלין באמת היה אסון לאנושות אך המספרים שאתה אומר מוגזמים 10 מיליון רוסים הוא הרג (ואל תיתבכח איתי כי אני יודעה רוסית ולפני שבועה רהיתי עלב תוכנית בטלוויזיה)

וגם הרוסים עסו את הרוב במלחמה מספר העבדות המדויק כיום הוא 22 מיליון חיילים 10 מיליון אזרחים מתוכם הרוב מתו מרעב ו4 מיליון אזרחים שהלכו לקרב ללא אבל נילחמו כמו גיבורים[br]פורסם בתאריך: 1.04.2007 בשעה 12:08:20

ומה שאתה אומר 50 בין 20 מיליון אלו האנשים שסטלין הכניס למחנות כדי שהם יעבדו בחינם וישקמו את הערים הארוסות

והרוב מתוך 10 המיליון שהוא ארג היו אנשים שיחולים להיתחרות בו לנשיא לצערי אלו היו גנרלים גאוניים ובגלל שהם נרצחו לא היתה לרוסים טקטיקה צבאית במלחמת העולם השנייה אבל הים סטלין לא היה רוצח הותם הרוסים היו טוחנים את הגרמנים עוד ביום הראשון של המלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...