Oblivion: Shivering Isles - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Oblivion: Shivering Isles - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

תודה, עדכנתי שם את הלינק.

מישהו מכיר מוד שמאפשר ליצורים מSI להופיע גם באזורים הרגילים של העולם?

נראה לי מתבקש מאוד להכניס אותם לשם כי יש שם מחסור רציני באוייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסוס?

לדעתי לא רק שאין צורך באחד, העובדה שאי אפשר להילחם על הסוס פשוט הופכת אותם למפריעים יותר מאשר תורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לישון, אתה צריך להסתובב בעולם ואחרי כמה זמן תקבל הודעה ששמעת שהופיע אי באמצע המים.

עריכה:

מי שכבר קיבל את Dawnfang/Duskfang יכול בבקשה לרשום את הדרגה שהוא קיבל בה את החרב וכמה נזק (קסם) היא עושה?

אני עולה דרגות ודוחה את ההשלמה של הקווסט הזה בשביל לקבל את הגרסה עם +15 לנזק אבל עוד לא יודעים החל מאיזה דרגה מקבלים את החרב עם +15. (בדרגה 26 קיבלתי +13)

בנוסף, מישהו השיג כבר את Shadowrend ויכול לרשום את הנתונים שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לישון, אתה צריך להסתובב בעולם ואחרי כמה זמן תקבל הודעה ששמעת שהופיע אי באמצע המים.

עריכה:

מי שכבר קיבל את Dawnfang/Duskfang יכול בבקשה לרשום את הדרגה שהוא קיבל בה את החרב וכמה נזק (קסם) היא עושה?

אני עולה דרגות ודוחה את ההשלמה של הקווסט הזה בשביל לקבל את הגרסה עם +15 לנזק אבל עוד לא יודעים החל מאיזה דרגה מקבלים את החרב עם +15. (בדרגה 26 קיבלתי +13)

Dawnfang/Duskfang: One handed sword with unique look, it is leveled. Unusual in that it is really 4 weapons in one. During the day (6 am - 6 pm) it is Dawnfang, doing fire damage on strike. During the night (6 pm - 6 am) it is Duskfang, doing frost damage on strike (both are 15 points at level 34). At dusk and dawn, the blade in your inventory will be replaced with the other. Each weapon keeps track of the number of opponents killed with the blade; providing you killed at least 12 enemies during the preceding 12 hour period, the next blade you recieve will be Dawnfang/Duskfang Superior. You must kill 12 enemies in each 12 hour period in order for the following weapon to be the Superior version. You will probably never have to repair or recharge this weapon, as when you receive each version it comes at 100% health and fully charged. It does not appear to level with the player unfortunately. Received at the conclusion of the Baiting the Trap quest.

Dawnfang/Duskfang Superior: The upgraded version of the above. Dawnfang Superior has an Absorb Health enchantment in addition to the Fire Damage (possibly leveled), and Duskfang Superior has an Absorb Magicka enchantment in addition to the Frost Damage.

(Note that the swords are known to have been tested so far at levels 20, 34, and 45; with different results for the level 20 version, but the level 34 and 45 versions being equal.)

(At level 1, the swords do 3 Fire/Frost Damage, in both normal and Superior form.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

לא צריך להסתובב בעולם

לך ל-BRAVIL, יש שמה מין כזה "BAY SOMETHING STABLES" או משהו דומה עם BAY

תגיע לשם, תפעיל LOD כדי שתראה שטחים ובניינים מרחוק [אם אין לך מופעל] ומשם כבר רואים את האי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dawnfang/Duskfang..

לקרוא את UESPWIKI גם אני יודע.

שאלתי באיזה דרגה אנשים קיבלו אותה (ואיזה עוצמה) כדאי לדעת מתי להשלים את הקווסט.

אני מבטיח לך שלא צריך להגיע לדרגה 34 בשביל לקבל אותה עם +15.

אני תכף אנסה שוב בדרגה 28 ונראה מה אני מקבל. (למרות שאני מנחש שצריך להיות דרגה 30 ומעלה)

עריכה:

יש פה עוד מישהו שמתמחה בקסמים?

הדמות שלי עושה 1200 נזק (קסם שעשיתי לבד) וזה פשוט בדיחה! אפילו גובלינים צריכים 3 מכות כאלה בשביל למות!

מישהו יכול להמליץ על קסמים מספיק חזקים גם לדרגות גבוהות יחסית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לא הגיוני בעליל, אני משחק על קצת יותר מNormal(אבל לא הכי קשה, משהו באמצע בין Normal לHard) ואומנם אין יצורים ממש קלים בSI כמו שיש בCyrodill(כמו חזירים וכאלה) אבל בכל זאת אני הורג אותם עם בערך נגיד... 8 - 10 מכות מהחרב הדו ידנית שלי שעושה בערך 34 נזק + 20 נזק חשמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכה כבר בקטצר רוח להתקין

אם אני מבין נכון אז מעבר לאווירה ליצורים נשקים וכו שמתווספים ומוסיפים המון הם העלו את הקושי בלהרוג יצורים על מנת להתגבר על הרמות הגבוהות של השחקנים?

בסוף אובליביון לא היה מישהו שממש יכל לאתגר את הדמות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג שמח וכשר לכולם! :)

יש לי שאלה קטנה:

נתקעתי בקווסט הראשי במשימה אחרי שהדלקתי כבר את האש בלפיד, כשאמרו לי לדבר עם האישה בשם WIDE-EYE ולאחר שדיברתי איתה שום דבר לא מתעדכן או מתקדם

מה עליי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הקווסט הראשי.

כול מה שמקבלים בסוף זה את החרב של גיגאלג, שזה די מאכזב כי היא לא קסומה בשום דרך, לטעמי הקווסט הכי טוב עד עכשיו היה KNIGHTS OF THE NINE.

נ"ב וגם את החלוק ההומואי של SHEOGORATH

AtR - אתה יכול להיות יותר ספציפי או להעלות תמונה ? אני לא זוכר מישהי בשם WIDE-EYE בקווסט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...