Oblivion: Shivering Isles - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Oblivion: Shivering Isles - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואנה LAZYBOY

WTF התמונות העלובות האלה?! מה זה הגרפיקה המיושנת הזאת!? מזכיר לי את CS1.6 עם מנוע FPS של לפני 10 שנים! מה זה או שזה משחק עלוב שסתם אנשים אומרים שיש לו גרפיקה מדהימה... או שפשוט לא הרצת את זה על גרפיקה גבוהה.... איכס זה ממש מעפאן אחרי כל מה ששמעתי על המשחק אלו התמונות שאני רואה! חשכו עיני אחי מה זה הגועל הזה HALF LIFE 2 יותר יפה מזה איכסה איכסה איכסה חחחחח ועוד פעם איכסה חחחחחחח תענה לי בבקשה האם זה המחשב שלך שמריץ את זה על הגדרות מינימליות אחושרמוטה או שככה המשחק... ,פאקינג DX8 מסוגל להציג גרפיקה כזאת! איזה עלובב זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ידוע שהמשחק הזה הוא מספר 1 כיום מבחינה גרפית.

רק לציין שמדובר בתמונות מתוך משחק שעבר שינויים של קבצי הINI כך שהוא יציג יותר פרטים מהדיפולט של המשחק.

אין משחק שכולל בתוכו את ההרחבה.

מה בעניין הסוס ? אני אמור ללכת ברגל את המרחקים האלה ?

אלה לא מרחקים רציניים.

חוץ מזה, רוב השטח זה לא מקום שסוס יכול לעבור בו.

יותר מידי מים או קפיצות משוגעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ההרחבה

ואני עכשיו נכנס לאובליביון פותח את השמירה האחרונה שלי שבדיוק סיימתי את הנייטס אוף ניין

עכשיו איך אני מתחיל את הקווסט החדש של ההרחבה?

איפה האי הזה והכל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מצויין.

אחד הדברים שהפריעו לי באובליביון זה שבניגוד למורווינד, הוא היה קצת "חסר אווירה"...

ההרחבה הזאת נותנת לי בדיוק את אותה כמות של אווירה שאני צריך, כך נראה לי...

מחכה בקוצר רוח שזה יהיה אצלי ;)

הבעיה שלי היא שאני די Over-powered (הגנה 85, ספיגת קסם של בערך 95%) בעיקר בגלל המוד Unlimited Amulets and Rings... אני חושב להוריד אותו בשביל להיות קצת פחות God Like כי אני פוחד שזה ייגרע מן ההנאה שלי במשחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...