רמקולים ב400 שח בעיקר למשחקים וסרטים, מה אתם ממליצים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים ב400 שח בעיקר למשחקים וסרטים, מה אתם ממליצים?

reggaewithdoli

Recommended Posts

אני מאלה שמעדיפים את הatp 3 גם יותר זולים,גם יותר איכותיים וגם יותר יפים (כמובן הכל עניין של טעם) ובנוסף יש אחריות שנתיים החלפה בחדש במקרה תקלה.

זה אך ורק דרך היבואן הרישמי קרט/ניופטקום אל תקנה מksp או מהחברה השניה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הJBL...מרוצה עד הגג...רמקולים באיכות טובה... באס חזק ואיכותי...צליל נקי וטוב...

אם תישאל אותי הייתי קונה אותם ולא את הATP3...כאילו זו העדפה שלי למרות שהATP3 אותו דבר כמעט יותר אהבתי את הJBL...

הם ממש טובים גם לסרטים וגם למוזיקה...

דרך אגב IG...אני עם כרטיס קול מובנה HD (ככה רשום) 7.1 ערוצים..(לא שזה משנה אני על 2 בהגדרה) כדאי להחליף לכרטיס קול PCI או שלהישאר עם המובנה? יהיה שינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה עם ה X530?

ממה שאני הבנתי הוא אוצה כרטיס 2.1 :nixweiss:

יש לי את הJBL...מרוצה עד הגג...רמקולים באיכות טובה... באס חזק ואיכותי...צליל נקי וטוב...

אם תישאל אותי הייתי קונה אותם ולא את הATP3...כאילו זו העדפה שלי למרות שהATP3 אותו דבר כמעט יותר אהבתי את הJBL...

הם ממש טובים גם לסרטים וגם למוזיקה...

דרך אגב IG...אני עם כרטיס קול מובנה HD (ככה רשום) 7.1 ערוצים..(לא שזה משנה אני על 2 בהגדרה) כדאי להחליף לכרטיס קול PCI או שלהישאר עם המובנה? יהיה שינוי?

יהייה שינוי, אבל לא משהו שמצדיק השקעה של 200~300 ש"ח בכרטיס חדש... ההבדל יהייה קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...