ממליץ על לרמקולים איכותיים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממליץ על לרמקולים איכותיים

קובי 1980

Recommended Posts

תסלחו לי מראש אם זה לא המקום.

אני חייב לספר לכם שקניתי את הatp 3 פשוט מדהימים.היום קיבלתי וחיברתי אותם.

עד עכשיו היו לי no name זולים (שמתפקדים 10 שנים !!!!) ואין בכלל מה להשוות:עומק,צליל מדהימים וכל זה באמת במחיר טוב (יחסית כמובן).

ניסיתי לשמוע גם את הJBL-CREATURE וגם את הENCOUNTER ולדעתי הatp עולה על שנייהם.בוודאי יותר מהדגם הראשון שאפילו הוא עולה יותר.

הבס מעולה (עד לרמה מסוימת) אפילו השכן אמר לי שהוא הרגיש רעידות בתקרה אצלו

מי שמחפש איכותיים ולא רוצה להוציא יותר מדי כסף שירוץ לקנות.

אני מוסיף שאלה,האם אני יכול והאם בכלל כדאי לי להחזיר את שני הרמקולים הישנים כך שתהיה לי מערכת 4.1 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי לא כדאי לחבר את המערכת הישנה לATP3....

והATP3 אולי מעולים בשביל 350 ש"ח, אבל הם לא ברמה גבוהה במיוחד... במיוחד הבאס שלהם... לפי דעתי הבאס של הקריצ'ר יותר נקי ומדוייק (מהיר, מפורט...)

האנקאונטר יותר מפורטים ומדוייקים- ועם הבדל די משמעותי... לא שמעתי אותם, אבל שמעתי רמקולים ברמה שלהם של והם נשמעו יותר טוב מהATP3... מבחינת פירוט, דיוק, באס נקי עמוק ומדוייק יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה.למה אתה חושב כך.נראה לך שהרמקולים הישנים רק יפריעו ?

לגבי ה jbl

שמעתי את הקריצ'ר וממש לא התלהבתי.

לדעתי הם רק גימיק.גם העניין הזה של הכפותרי מגע לא ממש נוח.בנוסף כוונון הטרבל והבאס הוא דרך הסאב (בשני הדגמים)וזה ממש לא נוח.במיוחד באנקאונטר שחייב להיות מתחת לשולחן מפאת גודלו.

לגבי האנקאונטר אתה צודק בכך שהם יותר מדויקים,הבאס שלהם יותר עמוק וצלול.אבל מבחינת עוצמה הם יותר חלשים (תאמין לי בדקתי הרבה,גם במשחקים גם בסרטים ובמוזיקה) ובנוסף הם עולים הרבה יותר מהatp.לדעתי הם ממש ממש לא שווים 600 שקלים.

דרך אגב,שמעתי גם את ההרמן קרדון השקופים.הם לא רואים ממטר שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בדקתי את הATP3 לא אהבתי את הבאס במיוחד...

קניתי את הקריצ'ר של בסוף...רמקולים מעולים..לא יודע איך ובאיזו צורה בחנת אותם אבל הם חזקים ברמה יפים ויש להם באס מפציץ...

רמקולים תותחים...הצליל שלהם גם הרבה יותר נקי מהATP3..לטעמי לפחות...ובדקתי את שניהם בחדר שקט ואטום..ולא באמצע החנות בקניון...

אבל תתחדש הATP גם כן מעולים...אבל אני העדפתי את הJBL...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה.למה אתה חושב כך.נראה לך שהרמקולים הישנים רק יפריעו ?

לגבי ה jbl

שמעתי את הקריצ'ר וממש לא התלהבתי.

לדעתי הם רק גימיק.גם העניין הזה של הכפותרי מגע לא ממש נוח.בנוסף כוונון הטרבל והבאס הוא דרך הסאב (בשני הדגמים)וזה ממש לא נוח.במיוחד באנקאונטר שחייב להיות מתחת לשולחן מפאת גודלו.

לגבי האנקאונטר אתה צודק בכך שהם יותר מדויקים,הבאס שלהם יותר עמוק וצלול.אבל מבחינת עוצמה הם יותר חלשים (תאמין לי בדקתי הרבה,גם במשחקים גם בסרטים ובמוזיקה) ובנוסף הם עולים הרבה יותר מהatp.לדעתי הם ממש ממש לא שווים 600 שקלים.

דרך אגב,שמעתי גם את ההרמן קרדון השקופים.הם לא רואים ממטר שום דבר.

הישנים ימרחו את הצליל ולא יהיו ב"סינכרון" עם הATP3...

הקריצ'ר בערך ברמה של הATP3 באופן כללי... והכפתורים זה אומנם לא נוח, אבל בשביל איכות אפשר להתפשר ;)

והוופר תמיד צריך להיות על הריצפה- רצוי לא מתחת לשולחן אלא לייד- לא קרוב מידי לקירות וכאלה...

לגבי הHK- שמעתי אותם גם, והם ממש נחמדים מבחינת פירוט ודיוק, אבל הם באמת עולים יותר מידי לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח.....

דווקא בדקתי אותם בשקט ולא באמצע הקניון ;)

ועוד משהו שאני אגיד בסוד.אפילו מישהו מהחברה שמביאה את הjbl וגם את ה akg הודה בפני שהאלטק טובים יותר (לפחות לגבי הקריצ'ר)

אבל באמת ששום דבר לא יכול לקבוע אלא אך ורק האוזן שלנו.כל אחד והאוזן שלו.

מקווה שתהנה מהרמקולים החדשים שלך כמו שאני אהנה משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ATP3 כבר שנתיים וחצי ;)

וגם אני בדקתי אותם במקום שקט יחסית- לא שזה אומר משהו על שאר התנאים והמקור שממנו השמיעו לך אותם...

וגם אני מעדיף אותם על פני הקריצ'ר- אבל זה לא אומר שהקריצ'ר פחות טובים... יש להם יתרונות אחרים וחסרונות אחרים יחסית לATP3...

וזה שהיבואן אומר משהו לא אומר שום דבר... זה שהוא יבואן לא אומר שהוא הבכרח מבין משהו בסאונד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישנים ימרחו את הצליל ולא יהיו ב"סינכרון" עם הATP3...

והוופר תמיד צריך להיות על הריצפה- רצוי לא מתחת לשולחן אלא לייד- לא קרוב מידי לקירות וכאלה...

לגבי הHK- שמעתי אותם גם, והם ממש נחמדים מבחינת פירוט ודיוק, אבל הם באמת עולים יותר מידי לפי דעתי...

א.תודה רבה,ברגע זה הם נזרקים לפח.

ב.אני יודע שהסאב חייב להיות על הריצפה,אבל בגלל שבjbl הטרבל והבאס נמצאים על הסאב יש אנשים ששמים אותו על השולחן (וגם בגלל העיצוב והגודל).

לשים את התותח הזה של האנקאונטר על השולחן קצת יותר קשה....

ג.מי שיש לו כסף.....שיהנה

[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 00:26:52

וזה שהיבואן אומר משהו לא אומר שום דבר... זה שהוא יבואן לא אומר שהוא הבכרח מבין משהו בסאונד :nixweiss:

יש בזה משהו...

אבל אותו אחד שדיברתי איתו הוא מהקניינים של היבואן,הוא מאלה שגם בודקים מוצר כזה או אחר לפני שמחליטים אם לייבא או לא.הוא מבין קצת בסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לזרוק לפח?

אולי אפשר לחבר אותם לTV, או לשמור למקרה שיהייה מחשב נוסף\ תגור לבד עוד כמה שנים (לא יודע בן כמה אתה, אגם אני הייתי עם חלשים לפני הATP3 אבל לא זרקתי אותם- ועכשו אני גר לבד ושוב משתמש בהם, ואת הATP3 השארתי בבית... כי שם יש פחות סיכון לזה שהם יגנבו\ ידפקו :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לזרוק לפח?

אולי אפשר לחבר אותם לTV, או לשמור למקרה שיהייה מחשב נוסף\ תגור לבד עוד כמה שנים (לא יודע בן כמה אתה, אגם אני הייתי עם חלשים לפני הATP3 אבל לא זרקתי אותם- ועכשו אני גר לבד ושוב משתמש בהם, ואת הATP3 השארתי בבית... כי שם יש פחות סיכון לזה שהם יגנבו\ ידפקו :P)

בנאדם אלו שהיום עולים 40-50 ש"ח וזה עוד באופיסדיפו...

שתבין אין להם אפילו שם,על התחתית רשום "speakers" וזהו.

תוך שנה-מקס' שנתיים אני לא אגור בבית.אבל אסתדר עד אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונד יותר מדוייק ונקי...

תאמר לי בבקשה אם צריך לשפר/לשנות משהו.הסאב שלי נמצא מתחת לשולחן העבודה בין שני קירות (הוא בפינה בחדר) על שטיח.

ראיתי בהודעה קודמת שלך שכתבת שהסאב לא צריך להיות לשולחן אלא ליד.אבל אין לי אפשרות כזאת.החדר דיי צר והשולחן תופס את כל הרוחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטיח "פרוותי" או עם סיבים קצרים יחסית?

בכול אופן, השטיח מעמעם את הסאונד ו"חונק" אותו- וכמה שהוא פרוותי יותר, הוא חונק יותר...

אומנם גם החזרות מרצפה חשופה זה לא המצב האידאלי, אבל לפי דעתי זה עדיף על בליעה מוגזמת של הצליל ע"י שטיח... אתה יכול לקפוץ לאיזה מנות שמתעסקת עם חומרים אקוסטיים ולבקש משהו קשיח יחסית שימנע רעידות של הוופר, אבל לא יבלע יותר מידי מהסאונד... זה לא מנוסח טוב ובטח לא יבינו מה אתה רוצה מהם, אבל תסביר להם את המצב שלך ומה אתה צריך...

הקירות יוצרים החזרות של הצליל ויכולים לגרום לדיסוננס ווברציות לא רצויות- חלוקה לא שווה של הצליל בחדר ופגיע בדיוק ובאיכות הצליל. הפיתרון הכי טוב זה להוציא את השטיח מהריצפה ולשים אותו על הקירות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...