מישהו פה מבין במינידיסקים או בנגן MP3? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה מבין במינידיסקים או בנגן MP3?

פרעה המלך

Recommended Posts

מה ההבדל בין הנגן למינידיסק?

האם ניתן להקליט ממש מכל מכשיר למינידיסק כלומר: מתוך מערכת סטיראו/טלויזיה/מחשב/מקור חיצוני למיני-דיסק ?

האם לכל המינידיסקים ניתן להקליט שיר כקובץ MP3?

האם יש הבדל משמעותי בין הדגמים השונים? ומה הכי מומלץ?

בכלל, מה עדיף מינידיסק או נגן MP3?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לפני הכל, תקרא את הכתבה הבאה: http://www.hwzone.co.il/articles.php?file=portable_audio

האם ניתן להקליט ממש מכל מכשיר למינידיסק כלומר: מתוך מערכת סטיראו/טלויזיה/מחשב/מקור חיצוני למיני-דיסק ?

כן

האם לכל המינידיסקים ניתן להקליט שיר כקובץ MP3?

לא לכל המינידיסקים, אלא לאף אחד מהם.

לא ניתן להעביר קבצי MP3 למינידיסק. ניתן, מן הסתם, להקליט אותם כמו מכל מקור סאונד אחר (מערכת סטיראו, טלוויזיה, וכו'), או להקליט אותם במהירות גבוהה בעזרת NetMD (תקרא את הכתבה הנ"ל), אבל זה עדיין בשום אופן לא יחשב כ"קובץ MP3"..

האם יש הבדל משמעותי בין הדגמים השונים? ומה הכי מומלץ?

כמובן.. החברות המובילות הן סוני ושארפ.

הדגמים הולכים ככה: יקר יותר = טוב יותר = חיי סוללה ארוכים יותר, אפשרויות נוספות (שלט עם תצוגה וכו'), גודל\משקל וכו'..

אתה יותר ממוזמן להיכנס למינידיסקו (http://www.minidisco.com) ולהתעניין קצת בדגמים המובילים, נכון להיום.

בכלל, מה עדיף מינידיסק או נגן MP3?

heh.. well...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המינידיסק של סוני mz-n1 הוא מצוין ניתן להקליט אילו מכל מכשיר בעל יציאת אודיו פשוטה

וגם ניתן להעביר איליו כאשר אתה מעביר אילו מתבצעת המרה של הקובץ לפורמט המקובל על המינידיסק

שהוא ATRAC למינידיסק שלי יש תוכנה שבעזרתה ניתן להעביר אילה שירים openmg.

המינידיסק שלי עלה לי 1700 ש"ח במכרז ולדעתי כדאי לרכוש יותר מינידיסק מאשר player מכיוון שאתה לא מוגבל לפורמט אחד ולך תדע אולי עוד שנה שנתיים לא יהיה יותר וכבר מסתמנת התחלה של זה בעזרת פורמטים חדשים כמו ogg. בנוסף המינידיסק הוא קל משקל וחיי הסוללה שלו ארוכים ביותר (בדגם שלי) ובנוסף נגני mp3 בעלי קונן קשיח שיכולים להכיל יותר מ128 mb יקרים כמו המינידיסק הזה ויותר כבדים ופחות עמידים.

אם החלטת לרכוש מינידיסק תקנה משהו טוב רצוי בארץ בעיקר של .

אם תרצה עוד פרטים רק תבקש......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...