אתם יכולים לעשות סיקור על GigaByte ATI Radeon 9000 pro II ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם יכולים לעשות סיקור על GigaByte ATI Radeon 9000 pro II ?

SuB

Recommended Posts

אם תוכלו אני ישמח כי אני עומד לקנות את הכרטיס יחד עם שידרוג המחשב שלי, ורציתי לדעת איך הוא מתוך ניסיון של אנשים.

אם תוכלו תציינו גם מה ההבדלים בינו לבין ה-9700 PRO כי אמרו לי שאין הרבה מאוד הבדלים (במחיר יש).

אני מחליף את הג'י פורס 2 שלי בכרטיס, תמורת 600 שקל (חלק מהשדרוג).

עוד משהו- אתם רוצים להגיד לי שהכרטיס GF4 Ti4400 X8 "אוכל" את 9000 PRO ? כי אני רואה שהרבה מתלבהים מהג'י פורס הזה..

תודה! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתבלבלת קצת..

ה-Radeon9000 נועד לשוק הנמוך, להתמודד מול ה-Geforce4MX xxx והוא עושה זאת בהצלחה רבה.

ה-Radeon9700 נועד לשוק הגבוהה, להדמודד מול ה-Geforce4 Ti xxxx והוא עושה זאת בהצלחה רבה ;D ;).

ההבדלים בין שני הכרטיסים עצומים והמחיר בהתאם.

ה-GF4 Ti4400 X8 שמיועד לשוק ה"גבוהה" בהחלט יותר חזק מה-9000, אבל במחיר שלו, עדיף לקנות 9500..

מובן?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל יש לי תקציב של 700 שקל, וראיתי שהרדאון 9000 עולה בסביבות המחיר הזה, והוא כרטיס חזק כמו שאמרו וכמו שראיתי, אז מה אתם אומרים כדאי לקנות אותו? יש משהו בשוק בסביבות המחיר שלו שיותר שווה לקנות? דרך אגב, אני מדבר על הרדאון של 128 MB.

ואיך RADEON 9000 PRO 128mb שעולה 700 שקל יכול להתחרות עם 4 MMX שהוא 64 מגה ועולה כיום 300 שקל?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל יש לי תקציב של 700 שקל, וראיתי שהרדאון 9000 עולה בסביבות המחיר הזה, והוא כרטיס חזק כמו שאמרו וכמו שראיתי, אז מה אתם אומרים כדאי לקנות אותו? יש משהו בשוק בסביבות המחיר שלו שיותר שווה לקנות? דרך אגב, אני מדבר על הרדאון של 128 MB.

ואיך RADEON 9000 PRO 128mb שעולה 700 שקל יכול להתחרות עם 4 MMX שהוא 64 מגה ועולה כיום 300 שקל?

תודה!

למען האמת , כרטיס חזק הוא לא - אבל הכל יחסי.

משהו בסביבות המחיר ששוה לקנות? gf3-ti200 במידה ואתה רוצה משהו לא שונה ברמת ביצועים כל כך , אבל של nvidia

תמיד יש את הרדאון 8500 עצמו , ועל אף השם (המספר) הוא לדעתי עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...