כרטיס מסך וצפיה בסרטים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך וצפיה בסרטים

zoozoo

Recommended Posts

שלום לכולם,

רציתי לדעת אם יש משמעות לכרטיס המסך לצורך צפיה בסרטים.

כלומר, האם יהיה הבדל באיכות הצפיה בסרט אם יהיה לי כרטיס מסך איכותי יותר.

היום יש לי Radeon X300SE ומסך CRT 17.

אני רוכש מסך 2007WFP בעיקר לצורך צפיה בסרטים (חוץ מזה המסך ישמש רק לישומים משרדיים - וורד ואינטרנט).

אני מפחד שכרטיס המסך לא יאפשר לנצל את איכות המסך. האם יש בזה משהו, או שאין טעם להחליף?

נ.ב.

כיום יש לי תופעה שבה המסך לפעמים לא מקבל סיגנל מהמחשב, ונכנס לסטנד ביי, למרות שהמחשב דלוק. רק אתחול של המחשב פותר את זה.

נראה לי שזו תקלה בכרטיס עצמו, כך שממילא אולי כדאי שאחליף אותו. במקרה כזה - למה כדאי להחליף (בהנחה שאני לא משחק משחקים בכלל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההמלצה. בדקתי את הלינק והכרטיס באמת נראה אופציה מעניינת. אגב - מדוע הוא לא בין המומלצים באתר (לפי הסטיקי של הכרטיסים המומלצים לפברואר 07)?

אבל עדיין מעניין אותי לדעת - האם יש בזה בכלל צורך? האם יהיה בכלל הבדל באיכות הצפיה בין כרטיס כזה (או אחר ברמתו) ובין הכרטיס הנוכחי שלי (או כל כרטיס פשוט אחר)?

ועוד שאלה - מה לגבי FeForce FX7300GS 128MB ? הוא עולה 300 ש"ח, ונראה עם כל היציאות המתאימות. האם הוא נותן יחס איכות תועלת טוב, או שיש עדיפים במחירו ?

ולתגובה של - מדוע כרטיסים יד שניה? כי אוכל להשיג שיפור באיכות הצפיה רק עם כרטיסים יקרים? ואם כן - איזה? אני מזכיר שמשחקים לא רלוונטיים בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שורה תחתונה אתם ממליצים לי להשאר עם הכרטיס הקיים - X300SE, כי זה כבר לא משנה?

כולם מסכימים שאם אשאר עם כרטיס זול, אז כבר אין טעם לקנות משהו חדש יותר לצורך שיפור צפיה בסרטים?

ותגידו - זה שהמסך מאבד לפעמים את הסיגנל מהמחשב זה בטוח תקלה בכרטיס, או שיכול להיות שזה בעיה של דרייבר או משהו בהגדרות של המחשב ?

רק בכדי להבהיר - זה לא מצב "חסכון בחשמל" שהמסך נכבה ומדליק את עצמו עם תזוזה של העכבר או משהו כזה. זה קורה תוך כדי עבודה, והדרך היחידה היא לעשות אתחול למחשב בכדי שהמסך יזהה שהמחשב שולח סיגנל. אגב, ניסיתי עם כמה מסכים, כך שזה לא המסך.

גם הצבעים לפעמים הופכים "שטופים" ולא "חיים". זה לא היה ככה בהתחלה. אני לא יודע אם זו תקלה בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...