המלצה על מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מסך

zoozoo

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש מסך LCD בעל התכונות הבאות:

1. ''19 ומעלה (מעדיף ''20).

2. רחב (Widescreen)

3. בעל אפשרות סיבוב - פיבוט (Pivot).

השימושים: עבודה על מסמכים (12 שעות ביום) וצפיה בסרטים (שעתיים ביום). כן, אני יודע שאין לי חיים :)

קראתי הרבה על מסכים, וכמובן שרצוי מסך עם פנל איכותי ונתונים טובים...

הבעיה שלי היא שאני לא מצליח למצוא מסכים עם התכונות הנדרשות, ובדרך כלל גם לא מפרטים את כל התכונות בתאור של המסך.

למשל, קשה לי למצוא באילו מהמסכים הרלוונטיים יש Pivot (אני חייב - לעבודה על מסמכים).

לכן, השאלה שלי - מהם המסכים העונים על הדרישות שלי - כולל Pivot?

אני יודע רק על אחד: 2007WFP, אבל הוא יקר יחסית ואני רוצה לדעת אם יש עוד דגמים איכותיים (ואולי זולים יותר) שעונים לצרכים שלי.

בבקשה - מי שמבין בתחום ומכיר את המסכים הרלוונטיים - מאד אעריך תשובה מהירה. אני חייב להזמין מסך כבר בסוף השבוע הזה...

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריפמן תודה על הנסיון, אבל הסמסונג 971P הוא רק 19'', והוא לא רחב !!!

אני חייב מסך רחב, כי אני מתכוון לראות עליו (ורחב גם יותר מתאים למסמכים לאחר ביצוע סיבוב פיבוט).

יש מישהו שכן יודע על מסכים מתאימים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריפמן תודה על הנסיון, אבל הסמסונג 971P הוא רק 19'', והוא לא רחב !!!

אני חייב מסך רחב, כי אני מתכוון לראות עליו סרטים (ורחב גם יותר מתאים למסמכים לאחר ביצוע סיבוב פיבוט).

יש מישהו שכן יודע על מסכים מתאימים ?!

המסך האיכותי והיחיד שעומד לדרישותיך זה כמו שאמרת כבר 2007WP

אין משהו אחר.

נ.ב

הבעיה שלא נראה לי שיש אצלו מצב PIVOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו?

אין יותר טוב? פחות טוב?

יותר יקר? פחות יקר?

פשוט אין אפשרויות אחרות שעונות לשלושה תנאים בסיסיים (רחב, 20'' ומעלה, פיבוט)?

אם זה המצב - אזמין את המסך הזה, אבל אז יש לי שאלה נוספת - איך אוודא שאני מקבל את המסך בגרסא האחרונה (A04) ועם פנל S- ? הבנתי שיש גרסאות שונות, ושחייבים לוודא מראש. יש מצב שמוכרים באינטרנט משהו אחר? האם עלי להזהר בהזמנה עד שאדבר ביום א' עם החנות ואקבל התחייבות בכתב?

ועוד שאלה - אני רוצה לקנות כרטיס מסך במקביל. האם אני יכול להסתפק בכרטיס סביר במחיר של 300-400 ש"ח, או שאאבד איכות? אני מזכיר שאני צריך למסמכים ולסרטים בלבד (לא משחקים).

המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...