אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים

stone cold

Recommended Posts

על איזו אלגזירה את מדברת?אני כבר ציינתי למעלה לאילו מקורות אני מקשיב.

קשה לך להודות שהתקשורת בישראל מפרסמת ידיעות בלעדיות שרק היא מפרסמת לישראלים שהן נגד איראן ומפיצה שקרים כדי להטעות את דעת הקהל בישראל.

היה כבר מקרה דומה ב2004 ואחרי שהם שוחררו הם לא אמרו שום דבר על עינויים שהם עברו.את לעומת זאת עם ידיעה של 0% ממה שקורה שם קובעת שהם עובדים עינויים.

להתאסלם?אני לא מאמין לכל החרא הדתי הזה.

אנשים בגישה של "יאללה אתם תמותו בגלל הבעיות שלנו" מגעילים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

;D תלוי את מי את שואל ... השמאלני אומר שיהיה שלום הדתי אומר שיהיה גוג ומגוג, אני אומר שבסוף תהיה פעולה צבאית נגד איראן ולא WW3 או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלח האנגלי אומר שלאיראן יש מה להפסיד והם לא רוצים מלחמה עם אנגליה. אני אומרת שאחרי שכל העולם שם עליהם סנקציות ואפילו רוסיה לא עוזרת להם, הם מרגישים שדווקא אין להם מה להפסיד. זאת אומה מפגרת ששמה את הפונדמנטליזם ופרוייקט הגרעין לפני תושביה שלה. למה שתהיה להם בעיה לשפוט את החיילים באשמת ריגול ולהוציאם להורג? או שפשוט הם יהיו קלף מיקוח ואיראן תסחט את אומות העולם כדי שאלו יורידו שוב את הסנקציות, בתמורה לשלומם של החיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה נסגר בסוף, יש מלחמה או לא?

בינתיים אין ובגלל 15 חיילים גם לא צריכה להיות.

דריה בינתיים אין כלום הם בחקירה וגורמים דיפלומטיים מנהלים מו"מ כדי להיפגש איתם ולראות לאיפה כל התהליך זז.ואגב סנקציות?יותר נכון בדיחה קראת מה הן אומרות?"אנחנו ממליצים" כל הדף.

בעצם רוסיה וסין הן אלו שהפעילו לחץ כדי שהסנקציות החדשות יהיו המלצות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן, ורוצחי הילדים בבסלאן הם סתם מסכנים שלא הבינו אותם.

מה שהם קוראים לו חקירה, אנחנו קוראים לו עינויי. אז אנחנו יכולים לקוות שהם יפחידו קצת את החיילים כדי שיודו שחצו גבולות (בין אם כן ובין אם לאו) כדי להביך את הקהילה הבינלאומית, ואז כל השמאלנים כמוך ירוצו לקוף הפרסי להתנצל ולנשק את התחת האדום שלו ויתנו להם עוד כסף שבו הם יעשירו עוד אוראניום למטרות "שלום" (שלום ולא להתראות לישראל, כאילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן, ורוצחי הילדים בבסלאן הם סתם מסכנים שלא הבינו אותם.

מה שהם קוראים לו חקירה, אנחנו קוראים לו עינויי. אז אנחנו יכולים לקוות שהם יפחידו קצת את החיילים כדי שיודו שחצו גבולות (בין אם כן ובין אם לאו) כדי להביך את הקהילה הבינלאומית, ואז כל השמאלנים כמוך ירוצו לקוף הפרסי להתנצל ולנשק את התחת האדום שלו ויתנו להם עוד כסף שבו הם יעשירו עוד אוראניום למטרות "שלום" (שלום ולא להתראות לישראל, כאילו).

עינויים?

החיילים הקודמים מ2004 לא עברו עינויים.אלו עוברים עינויים?את לא יודעת ובכל זאת אומרת שכן ומכאן את משקרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכולה לשקר. לשקר יכול אדם שיודע את האמת ומעוות אותה או מספר את ההיפך ממנה. תפתח מילון אבן שושן, מה אתה? בן 8?

החיילים הקודמים לא עברו עינויים בגלל שאז עוד היו שיחות עם איראן וניסו לתמוך בהם ולתת להם גזרים (במקום מקלות). אבל אתה באמת טרול, מבחינתך כולם משקרים. כולם חוץ מאיראן והטרוריסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכולה לשקר. לשקר יכול אדם שיודע את האמת ומעוות אותה או מספר את ההיפך ממנה. תפתח מילון אבן שושן, מה אתה? בן 8?

החיילים הקודמים לא עברו עינויים בגלל שאז עוד היו שיחות עם איראן וניסו לתמוך בהם ולתת להם גזרים (במקום מקלות). אבל אתה באמת טרול, מבחינתך כולם משקרים. כולם חוץ מאיראן והטרוריסטים.

את יודעת שאת לא יודעת את האמת ובכל זאת ממציאה אותה אז את מטעה אין הבדל גדול בינהם.

הלוואי שיחטפו לך את המשפחה

הלוואי תהיה החייל שימות מהמלחמה כזו.

למזל הרבה אנשים הבריטים חכמים ולא פתחו במלחמה בגלל 15 איש.במלחמה ימותו הרבה יותר וזה לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified הגישה שאין צורך שמישהו יפגע או שאין צורך שימותו אנשים היא גישה בריאה בעיקרון , אך לא ישימה כאשר אתה

עומד מול מישהו שרוצה לחסל אותך , הרי כולנו יודעים שההיסטוריה חוזרת ההתנהגות של ההתפשרות של העולם כלפי איראן מזכירה לי את ההתנהגות

של העולם לפני פריצת מלחמת העולם השניה וזה מה שבאמת עצוב ...

למה בעצם לחטוף או לקחת חיילים בריטים ? מה התועלת בכך ? למה במקום לבנות אטומי הם לא תורמים לכלכה שלהם ?

איראן הייתה צריכה להיות אחת המדינות העשירות בעולם כדוגמאת ערב הסעודיות ואיחוד האימרויות , תקביל את זה גם למצב שקיים בישראל

למה חמאס קונה במקום לבנות בתים הרי אם תסתכל על כמות הכסף שהם השקיעו בנשק הרי עזה הייתה יכולה להיות מקום נפלא

תקרא קצת על לבנון שבעבר נחשבה לאחת הפנינות של המזרח התיכון ותראה למה היא הפכה ...

אני בסופו של דבר לא מבין איך אתה יכול לתמוך בצורה עיוורת בשלטון (אירן) שכופר בכל מה שאתה מאמין בו ..

בסופו של דבר אף אחד לא רוצה מלחמה אף אחד לא רוצה הרוגים ופצועים ובלאגן כולנו רוצים לחיות בשקט אבל עד שהצד השני לא יבין את זה

אתה חייב להגן על עצמך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסווג, תראה הבריטים משקיטים הכל, הכל לא ליצור רעש מסביב לזה, זה האופי שלהם בניגוד לישראלים שזה נחשב "לבנים" ולא סתם "חיילים".

בגלל זה אין הרבה מקורות, כי הם פשוט לא רוצים לכתוב על זה. הם רוצים דיפלומטיה בשלב ראשון (לשבת על כוס תה...).

הם בחיים לא ייצאו למלחמה על חיילים, למה? כי ככה זה הראש הבריטי... אמנם החיילים רוצים אבל הם לא אלה שמחליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...