ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009. - עמוד 88 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009.

GGuyZ

Recommended Posts

זה שונה לכל מעבד. ממה שאני יודע ל-720BE זה לא גבוהה בכלל, 60 מעלות לפי AMD/ATI.[br]פורסם בתאריך: 11.10.2009 בשעה 12:12:54

תשמעו , ה720 הזה לא פראייר

מוציא כמו הQ6700 של DJ-ELECTRIC ב3.9

פרייאר פרייאר... יש לי שאלה קטנה, למרות שאולי אני מפספס פה משהו...

איך יכול להיות ש- E5200 דו-ליבתי בסטוק מוציא תוצאה טובה יותר (20 שניות ומשהו) בתדר נמוך יותר (2.5) מאשר 720BE (שמוציא 24 שניות ומשהו) שבעל 3 ליבות ותדר גבוה יותר (2.8).

מה הולך כאן? אז באמת נחותים משמעותית בטכנולוגיה מאינטל, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך יכול להיות ש- E5200 דו-ליבתי בסטוק מוציא תוצאה טובה יותר (20 שניות ומשהו) בתדר נמוך יותר (2.5) מאשר 720BE (שמוציא 24 שניות ומשהו) שבעל 3 ליבות ותדר גבוה יותר (2.8).

מה הולך כאן? אז באמת נחותים משמעותית בטכנולוגיה מאינטל, הא?

זה עדיין לא עונה על זה.... E5200 מעבד ישן יותר בהרבה ב- 720BE... ובתדר נמוך יותר ב- 300MHZ שזה מאוד משמעותי ב- PI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משווים בין לאינטל בנתונים יבשים, הם בנויים אחרת.

אבל איך זה שאנשים ממשיכים לקנות AMD? זה פשוט הורג אותי... אפילו מערכות זולות, אין שום סיבה לקחת ... מחשב של 1000 שקל (E5200) ישיג תוצאה טובה ב- SPI מאשר מחשב של 4 אלף שקל (שלי) - והמפרט שלי בכלל ל מבוזבז. זה פשוט מפגר בעיני. כמה יכולה להיות מאחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד !

עושה לי תאבון LANZAR (רק מחכה לMUGEN II שיתאים לi5)

TOMUSH

תעיף כמה עמודים אחורה ותראה שהPHENOM II שלי ב3.7 הוציא יותר ב3DMARK06 מאשר הQ6700 של DJ-ELECTRIC ב3.9

ככה שתפסיק לחשוב שSPI זה מדד למשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך זה שאנשים ממשיכים לקנות AMD? זה פשוט הורג אותי... אפילו מערכות זולות, אין שום סיבה לקחת ... מחשב של 1000 שקל (E5200) ישיג תוצאה טובה ב- SPI מאשר מחשב של 4 אלף שקל (שלי) - והמפרט שלי בכלל ל מבוזבז. זה פשוט מפגר בעיני. כמה יכולה להיות מאחור?

לא ידעתי שקונים בשביל SuperPI. :)

בכל מקרה לכן שואלים מהם השימושים. אם מישהו רוצה לשבור שיאים בתוכנות שכאלו אז הוא יקבל המלצה מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר ו- PI לא קובעים את ביצועי המחשב ביום יום.

זה סתם בשביל הספורט, מעבר לזה לא מורגש.

לא ידעתי שקונים בשביל SuperPI. :)

בכל מקרה לכן שואלים מהם השימושים. אם מישהו רוצה לשבור שיאים בתוכנות שכאלו אז הוא יקבל המלצה מתאימה.

חחח.. צודק.

זה נותן לי חשק להרביץ איזה "משחק" טוב ב- ו- PI.

או שלא. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...