אם הבנתי נכון אז PS3 מארה"ב גם יותר זול משמעותי וגם מריץ את כל משחקי ה PS2 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם הבנתי נכון אז PS3 מארה"ב גם יותר זול משמעותי וגם מריץ את כל משחקי ה PS2

marlboro

Recommended Posts

אתה צריך להוציא 2000-3000 שקל רק על כרטיס מסך שתומך בDX10.

תוסיף לזה עוד את כל שאר ההוצאות (מעבד טוב, לוח אם, , ועוד ועוד ועוד) ואתה צריך להוציא הרבה יותר מ5000 בשביל מחשב חזק וטוב.

אבל לא פה טמונה הבעיה האמיתית,

הבעיה היא ששנה אחרי שקנית את המחשב בהרבה כסף אז אתה כבר צריך לשדרג אותו ולהשקיע עוד ועוד כסף. וזה לא נגמר המירוץ הזה!

קונסולה אתה משלם פעם אחת וזהו, אתה פשוט מדליק את המכשיר ונהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרבה רכיבים הוזלו ויוזלו עוד יותר בעתיד שככה ב5 אלף אתה יכול לקנות מחשב חזק

שנית הXBOX הראשון החזיק 4 שנים לא יותר ואחרי זה לא היה מה לעשות איתו יותר

בעניין השדרוגים מחשב טוב מחזיק יותר משנתים בלי שדרוג

נכון זה פחות מקונסולה אבל מחשב נותן גם דברים אחרים

ותיראה במחירים של ארצות הברית ואמרתי את זה הרבה פעמים מזמן הייתי קונה WII60

ולגלישה וסרטים הייתי קונה מיני מאק

אבל לצערי אנחנו לא מתקרבים לארצות הברית בעניין הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות בקונסולות לא נתקלים ב:

"GAME.EXE נתקל בבעיה ועליו להסגר. אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה.."

כאילו WTF ?? איזה בעיה היא עד כדי כך חמורה שהרסתם לי משחק שניה לפני שאני הורג את הבוס ??

מתנצלים על אי הנוחות ?! ההתנצלות שלכם מעניינת לי ת'תחת!! תשלחו מישהו עכשיו שיגיע עד לאן שהגעתי ויעשה SAVE !! כלבים..

וכמובן שגם אין , טרוייאנים, מעצבנת ולא צריך להתקין כל משחק שקונים - פשוט משחקים.

שזה דבר לא ברור כשלעצמו - איך בקונסולה החלשה משמעותית ממחשב לא צריך להתקין ומשחקים חלק ישר מהדיסק ובמחשב צריך להתקין כל דבר על ההארד דיסק?

נ.ב- ראיתי מחירים של משחקי PS3 ב TOYS R US .. לא כזה יקר כמו שציפיתי - בין 399-419 ש"ח.. לא כזה רחוק ממחירי משחקי ה PS2..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי חדשות בשבילך ב360 ובPS3 יש משחקים שמאפשרים התקנה לארד דיסק

לטעינה מהירה יותר ויש אפילו משחקים שמחיבים התקנה כמו הMMORPG של פינל פנטזי לדוגמה

שנית בעיות במשחקי הרבה פחות נפוצות מבעבר לפחות במיקרה שלי

ואני עוד משתמש הרבה במשחקים ...

ובעיות קימות גם בקונסולות רק תבדוק את סוניק לPS3 ו360 ותיראה כמה בעיות טכניות יש לו

בנוגע למחירים יחסית לPC המחירים מאוד גבוהים

ותבין אני אישית מעדיף קונסולות ואם משחקי 360 לא היו מגעים למחשב הייתי קונה ו360

אבל במצב שרוב הדברים הטובים ל360 מגעים למחשב הקונסולה איבדה תטעם בארץ לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות בקונסולות לא נתקלים ב:

"GAME.EXE נתקל בבעיה ועליו להסגר. אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה.."

כאילו WTF ?? איזה בעיה היא עד כדי כך חמורה שהרסתם לי משחק שניה לפני שאני הורג את הבוס ??

מתנצלים על אי הנוחות ?! ההתנצלות שלכם מעניינת לי ת'תחת!! תשלחו מישהו עכשיו שיגיע עד לאן שהגעתי ויעשה SAVE !! כלבים..

וכמובן שגם אין , טרוייאנים, מעצבנת ולא צריך להתקין כל משחק שקונים - פשוט משחקים.

שזה דבר לא ברור כשלעצמו - איך בקונסולה החלשה משמעותית ממחשב לא צריך להתקין ומשחקים חלק ישר מהדיסק ובמחשב צריך להתקין כל דבר על ההארד דיסק?

נ.ב- ראיתי מחירים של משחקי PS3 ב TOYS R US .. לא כזה יקר כמו שציפיתי - בין 399-419 ש"ח.. לא כזה רחוק ממחירי משחקי ה PS2..

יש שם עמדה שאפשר לשחק? אם כן, יצא לך?

הייתי שמח לשמוע חוות דעת על הקונסולה ממקור ראשון (ושמדבר עברית), ולא מאיזה אתר אמריקאי.

ות'אמת, אתה צודק, גם המחירים של משחקי ה-PS2 הגיעו ל-400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי חדשות בשבילך ב360 ובPS3 יש משחקים שמאפשרים התקנה לארד דיסק

לטעינה מהירה יותר ויש אפילו משחקים שמחיבים התקנה כמו הMMORPG של פינל פנטזי לדוגמה

שנית בעיות במשחקי הרבה פחות נפוצות מבעבר לפחות במיקרה שלי

ואני עוד משתמש הרבה במשחקים ...

ובעיות קימות גם בקונסולות רק תבדוק את סוניק לPS3 ו360 ותיראה כמה בעיות טכניות יש לו

בנוגע למחירים יחסית לPC המחירים מאוד גבוהים

ותבין אני אישית מעדיף קונסולות ואם משחקי 360 לא היו מגעים למחשב הייתי קונה ו360

אבל במצב שרוב הדברים הטובים ל360 מגעים למחשב הקונסולה איבדה תטעם בארץ לדעתי

מסכים איתך לגבי ה "בארץ" ..

אכן, הארץ שלנו היא ממש לא מדינה שהקונסולות משתלמות בה..

כשהייתי בארה"ב - הייתי יכול לקנות (וקניתי) כל שבוע משחק חדש בכיף.. בלי להרגיש את המחיר.. 50$ שם זה שווה ערך מבחינת שכר עבודה ל 100 ש"ח כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...