קונסולה זולה בארה"ב? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולה זולה בארה"ב?

Godmoney

Recommended Posts

360 גירסה בסיסית

360=300$

+ידית נוספת=340$

+משחק=400$

+כרטיס (בבסיסית אין ארד דיסק) =440$

התכנת פריצה אפשר לבד אז אני לא יחשיב

אבל מי יקנה כבר תבסיסית

זה יהיה יותר כמו-

פרימיום=400$

+משחק=460$

+ידית נוספת=500$

ככה שברמות ההתחלתיות זה הWII 360$ וה360 500$

וכמובן אפשר להוסיף הרבה דברים לשתיהן שיעלו תמחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי היום חזר לארץ והיה אמור להביא לי את ה WII אני התקשרתי לאיזה 10 חנויות של TARGET,KB,WALMART,BESTBUY,TOYSRUS ועוד הרבה ולאף אחד אין את ה WII כרגע המחיר של ה WII הינו 250$ בכל החנויות אבל בסוף עם כל הדברים זה יצא לפחות 400$

עדיף הזמנה מראש מgamestop זה מה שאני מנסה לשכנע את אבא שלי לעשות (ההורים שלי גרים בארה"ב) אבל יכול להיות שצריך כרטיס אשראי אמריקאי והם לא עושים עסקים עם ישראל (כמו הרבה חנויות) . לפעמים יש לwalmart אבל מחיבים אותך לקנות 6-7 משחקים בנוסף ולרוב אתה גם צריך לקנות עוד קונטרולר ונונצ'ק . אבא שלי התעצבן שעולה 60$ משלוח אמרתי לו שככה זה וניסה לעשות קומבינה שישלחו לו לחנות ליד הבית אבל הם לא עושים את זה באיזור שלו בסוף הוא לא קנה מהם כדי לחסוך כסף ואז נגמר להם המלאי.

שמעתי שיש בNew York חנות שנקרא store ויש סיכוי שיש להם אבל לא בטוח. יש אתר שנקרא itrackr שעוקר אחרי כמה חנויות. יש גם סקריפט אצל crayz.org/target_wii.php. שבודק בtarget יש שאתר שנקרא wiitracker.com שעוקב אחרי הזמנות online .

אני צריך להגיד לאבא שלי שאני אשלם לו הכל בחזרה רק שיקנה (הוא חשב לקנות לי ליום הולדת) כי ככול שהוא מושך את זה עוד פעם יגמרו הקונסולות. יש לי מספיק כסף לקנות אפילו בארץ אבל מה אני לא אשלם לגזלנים האילו כל עוד אני יכול במחיר הזה לקבל גם 4 משחקים.

ההורים שלי כבר מנסים לקנות לי חודשיים . המחיר בebay בסביבות 320-330$ + 40$ משלוח אני בסוף אאבד סבלנות ואקנה את זה בארץ . אבא שלי עכשיו מספר לי שהוא מכיר מישהו שמכיר מישהו שיכול למכור לו אחת בזול.

אל תהיה אופטימי מדי כי אני פעם ראיתי שהיה באתר של toysrus היה להם בסטוק והוא נגמר להם תוך 5-10 דקות. בחנויות אולי לוקח שעה עד שהכל נאלם . כל החנויות כבר לא קיבלו משלוח חודש פשוט לא מצליחה לעמוד בדרישה.

אני מתכנן לקנות את הקומבינציה הזאת:

WII CONSOLE

Warioware smooth moves

Zelda

Red steel

Raymen

Wii play (controller +game)

nunchuk

clasic controller

אבל כרגע שמתי עין על עוד כמה משחקים למקרה שיכריחו אותנו לקנות עוד

elibits

monkeyball

madden 2007

ואולי גם COD3 וmarvel ultimate aliance .

פעם אחרונה שניסינו לקנות (היתה פשלה של כרטיס אשראי אל תשאלו) זה מתקרב ל800$ אבל זה לא משנה לי כי 360 וPS3 אני בטוח לא אקנה (לא אוהב אל הקונטרולר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות את הקומבינציה הזאת:

WII CONSOLE

Warioware smooth moves

Zelda

Red steel

Raymen

Wii play (controller +game)

nunchuk

clasic controller

אבל כרגע שמתי עין על עוד כמה משחקים למקרה שיכריחו אותנו לקנות עוד

elibits

monkeyball

madden 2007

ואולי גם COD3 וmarvel ultimate aliance .

Red steel על תיקנה

וWii play יוצא בחשבון 10$ אבל הוא די מסריח

בגלל זה שהוא מגיעה אם שלט ויוצא רק 10$ יותר זה עוד בסדר אבל על תיבנה אליו

elibits יצא נחמד לפי הביקורות אבל אם הייתי קונה היום זה היה

1-זלדה

2-סוניק

וזהו עד שיגיעו סופר מאריו נייר\סופר מאריו גלקסי\RE הבא וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שRED STEEL הוא לא משהו אבל יש אנשים שאהבו אותו. הוא גם עולה פחות חוץ מזה. התלונה העיקרית שהסיבוב איטי אבל את זה ubi יכולה לתקן.

אתה ממליץ אולי על COD או משהו כזה? שמעתי שהוא טוב. אני לא אוהב משחקים מהסוג של SONIC . ה play הוא גם בשביל השלט וגם בשביל המשחקים למרות שהם "מעפנים" אשתי גלתה עניין וראיתי שהם די נחמדים ב review שלהם בyoutube . אני לא כלכך משוגע על מריו לא יודע אם אני בכלל רוצה את paper mario למרות שתהיה לי הזדמנות לעשות לו preorder . חשבתי אולי לקנות את madden למרות שאף אחד לא משחק פוטבול בארץ אומרים שהוא מעולה יחסית לאחרים בגלל השליטה המיודת.

רוצה לפתוח thread עם לינקים לreviews של משחקי בyoutube ?

אני חייב לצאת לסידורים בעיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאשה יש את WII ספורט שמגיע ביחד אם הקונסולה בארצות הברית

גם אוריו ורימן יתאימו

בענין FPS גם רד סטיל וגם COD3 בWII לא משהו

ועדיף לחכות למשחקים שאמורים להיות גדולים כמו מטרויד הבא לדוגמה

http://www.gamespot.com/wii/action/metroidprime3/media.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;videos

יש גם את RE החדש שיגיע ב2007 (לא בדיוק FPS אבל בערך)

ומשחקי אקשן אני שמתי עיניים במיוחד על

No More Heroes

http://stage6.divx.com/Wii/show_video/1011235

http://www.youtube.com/watch?v=tDSot5r1TzM

בעניין מאדן הוא קיבל ציונים טובים בגלל השליטה אבל הייתי מחכה לגירסה הבא שמאוד יכול להיות שתקבל

גם גרפיקה יותר טובה במקום גרפיקה באותה רמה של גירסת הקוביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הזמנה :) כמו שאמרתי :

family bundle של gamestop

שזה קונסולה +מה שבא איתה

קונטרולר ונונצ'ק נוספים

zelda

elibits

rayman

monkey ball

עד פה זה 535 דולר

הוספתי warioware

red steel

wii play

clasic controler

------------------------

סך הכל עם משלוח (בארה"ב ) ומע"מ קליפורניה (8% ) 800$~

עכשיו אני חושב אם להריץ את אבא שלי לקנות לי עוד נונצ'ק ואולי נקודות. אני לא יודע מה אני יעשה על 3 קונטרולרים אני בטח אוכל למכור אחד או כדאי שישאר אחד ספייר למקרה שקונטרולר אחר יעוף דרך החלון (או דרך הטלויזיה).

עכשיו אני צריך לחשוב על תקציב למחשב אבל לא בוער לי לקנות מחשב אני יכול לחכות לR600 בלי בעיה.

בכל מקרה NO MORE HEROS נראה כמו משחק טוב אבל מתי בכלל הוא יוצא?

יש סיכוי שmetroid יפתח את ה multiplay בwii?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוקימון פתח את המולטיפליר לWII ביפן וכניראה שיפתח בארצות הברית ואזורים אחרים

אבל אני מקווה שגם מטרויד יציג משחק מקוון ולDS יצא כבר מטרויד שמכיל מצב מקוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...