קפיצת דרך באמולטור לנינטנדו DS - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קפיצת דרך באמולטור לנינטנדו DS

stone cold

Recommended Posts

טוב למי שחיי במאדים הנינטנדו DS הוא הניד האחרון של וכרגע הקונסולה הנימכרת ביותר (בקצב המכירות)

אמולטור זה תוכנה שנותנת להפעיל תוכנות של מכשירים אחרים

בכל מיקרה עד הכשיו היה הרבה יתקדמות באמולציה אבל תמיד זה היה רק במשחקי 2D

אבל בקרוב זה ישתנה -

sm01jv3.jpg

sm03cx1.jpg

http://www.1emulation.com/forums/index.php?s=9dbf8f8e264904ec83f785842c528db6&showtopic=21392

רבותי המשחק 3D הראשון לDS שמצליח לרוץ על

מה שזה בעצם אומר שהאמולציה של הDS ניכנסת לשלב מאוד מיתקדם ואני מעריך שבקרוב

חוץ מילבדוק איך משחקים פועלים באמולטורים נוכל באמת לשחק משחקי DS במחשב ולהנות מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מכשיר ניד והאמולטור עדיין לא מושלם

בעניין NSMB גם אני מחכה לאמולטור שיריץ אותו והוא ניראה לי הרבה יותר כיף ממאריו 64 DS

אבל בגלל שהוא בD3 עד היום לא היה אמולטור שהריץ אותו (הגרפיקה בתלת מימד המשחקיות בדו)

מה שכן יש אמולטור שמריץ את יושי יסלנד 2 אבל לא בצורה מושלמת

אומנם עברתי כמה שלבים אבל זה עדיין לא זה צריך לחכות לשיפור מהירות ותמיכה בידית כי אם מקלדת תילך לך היד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמולטורים הטובים לGBA הריצו את רוב המשחקים בצורה מאוד טובה

ואפילו היו מאוד נוחים בגלל שהיה אפשר לחבר ידית והיה אפשרות לשמור בכל מקום שרוצים

שמאוד עזר במשחקים מסוימים ואין סיבה שאמולטורים לDS לא יהיו טובים באותה רמה

חוץ מיזה בארץ הDS מאוד יקר ופעם ניסיתי להזמין +"מכשיר גיבוים" וזה פשוט לא הגיעה לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמולטורים הטובים לGBA הריצו את רוב המשחקים בצורה מאוד טובה

ואפילו היו מאוד נוחים בגלל שהיה אפשר לחבר ידית והיה אפשרות לשמור בכל מקום שרוצים

שמאוד עזר במשחקים מסוימים ואין סיבה שאמולטורים לDS לא יהיו טובים באותה רמה

חוץ מיזה בארץ הDS מאוד יקר ופעם ניסיתי להזמין +"מכשיר גיבוים" וזה פשוט לא הגיעה לארץ

כי הזמנת מחנות בארץ, פשוט תזמין מחו"ל.

את המכשיר שלי קניתי בארץ יד-שניה (DS Lite, 700 ש"ח) ודוד שלי הזמין לי ולו מחו"ל DSX (כע, זה לא ממש משתלם, אבל הוא הזמין שניים בלי לומר לי והניח שאם אני לא ארצה אז הוא יפרסם למכירה, ולא היה לי כוח לחכות.) בסביבות 500 ש"ח.

(כרגע יש הרבה יותר משתלמים מDSX. הוא לא מצריך כרטיס SD והכל, אבל יש לו רק 512 מגה, כשיש עוד כאלו עם יותר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...