מתחיל בפוטושופ! עבודה/חתימה ראשונה. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל בפוטושופ! עבודה/חתימה ראשונה.

YarYar

Recommended Posts

t_Juve3m_d5d822c.jpg

רק אתמול התחלתי לשחק קצת עם התוכנה... והיום החלטתי שבא לי לעשות משו... אז עשיתי :P

אז וואלה אם יש לכם הצעות לשיפור והערות, תכתבו אל תתביישו ;)

אני יודע שהחתימה ממש פשוטה, אבל אני לא אוהב חתימות מבולגנות עם מלא אפקטים שלא קשורים לכלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לדעתי מס' תיקונים אלמנטרים מלבד לקומפוציה הכללית.

דבר ראשון, ההשמה של -פיירו על הרקע אינה טובה. בצד ימין שלו זה נראה כאילו הגזירה אינה מקצועית (?).

אולי mask קטן בצד ימין יטפל בזה.

דבר שני, חייב drop shadow לפחות על -פיירו שלא יראה כאילו תקוע שם.

ממליץ להתחיל במדריכי הוידאו החינמים של Total Training שנמצאים ברשת.

סה"כ הכל עניין של נסיון וסבלנות.

פתיחה טובה, מקווה שתשתפר עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה...

גרסא 2:

http://img487.imageshack.us/my.php?image=delpierorx8.jpg

ורציתי לשנות את השקיפות של הטקסט, ואין לי מושג למה אבל אני לא מצליח לשנות את זה... הצלחתי פעם אחת, אבל אחר כך זה פשוט לא משתנה...

ואגב, איך עושים דרופ שאדו?

תודה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תלחץ על עיצוב מסויים (לא משנה איזה) - בחלון הקטן בצד ימין באמצע (Styles). עכשיו בחלון layers - למטה בצד ימין, מופיע ליד ה-layer של הטקסט עיגול קטן כזה עם האות F. תלחץ עליו ואז נפתח לך חלון. שם אתה יכול לשנות את העיצוב. לגבי שקיפות זה בלשונית השניה (Blending Options) ולמעלה תראה Opacity - תשנה לכמה אחוזים שאתה רוצה. צל זה הלשונית השלישית... אני סומך עליך שתבין לבד. בהצלחה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביב.

אני ממליץ לך להתחיל לעבוד על ל-Desktop. הרבה יותר גדול, הרבה יותר כיף, ובלי טקסטים מטופשים. תנסה לשרטט משהו בראש ותעבור לתוכנה. תשחק גם קצת אם ה-Pen Tool (תחפש עליו מדריכים באתר שהבאת). כלי מאד שימושי על אף שהוא מסובך בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...