על מה יהיה עדיף לדעתכם לשחק crysis, על PC עם 7800GT או Xbox360 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מה יהיה עדיף לדעתכם לשחק crysis, על PC עם 7800GT או Xbox360

marlboro

Recommended Posts

היה שמועות אבל אחר כך הכחשות

אולי יום אחד הוא יצא גם ל360 ולPS3 אבל כרגע זה לא רישמי

בכל מיקרה 7800GT VS 360

אני הייתי הולך על ה360 אבל זה מאוד קשור גם לאיך יפתחו תפורט ולא רק לחומרה עצמה

גם יתר המיפרט של הPC חשוב פה כי אמור להיות שימוש גדול בפיזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שמועות.. שום דבר לא רישמי, לכן לשאול שאלה כזאת עכשיו זה דבר מיותר..

כשהמשחק ייצא , אם בכלל, ל X360 יהיה אפשר לענות על השאלה.. כרגע זה לא ייקרה בעתיד הקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהמפתחים אמרו אם מתרכזים קודם כל בפיתוח לPC

אבל אם אנריל הבא יוצא גם ל360 וגם לPS3 אני מעריך שגם crysis יצא לPS3\360

זה פשוט ניראה נכון כלכלית לעשות פורט פשוט

חוץ מיזה יש הרבה היפ על המשחק ואני חושב שבסוף הרבה יתאכזבו

כמו שהוכחתי בדיונים קודמים מיתוך 4 אזורים במשחק 2 ניראים דומים מאוד

היער הרגיל מול יער הקרח מאוד דומים מבחינה גרפית

עשו כל מיני אפקטים שונים כמובן אבל העצים ניראים אותו דבר

ואני מעריך שבגלל הגרפיקה החזקה ניראה הרבה אלמנטים שיחזרו על עצמם כמו בדום 3 (בגלל זמן\תקציב פיתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם לא מעט זמן ותקציב בשבילו.. אני מאמין שהוא ייצא יפה..

מאד אכזב אותי כל הפונקציות של ה BIO-SUIT הזאת.. אני ממש לא בקטע של לקפוץ על גגות ולרוץ במהירות האור.. ראבאק, ראיתי סרטון שהבחור הפעיל את החליפה למצב של כוח ונתן עם הכת של הנשק לאיזה חייל קוריאני והעיף אותו איזה 20 מטר.. זה נראה גרוע ! כאילו המנוע פיסיקה של המשחק לקוי.. (ואני מאמין שזה בדיוק מה שהם עשו טכנית כדי להשיג את השטויות האלה..) זה כל כך אמריקאקי וקיצ'י ..

ולא יודע אם הפורט של זה ל X360 הוא כל כך פשוט.. הוא אפשרי , אבל לא פשוט.. אחרת זה היה יוצא במקביל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבאק, ראיתי סרטון שהבחור הפעיל את החליפה למצב של כוח ונתן עם הכת של הנשק לאיזה חייל קוריאני והעיף אותו איזה 20 מטר.. זה נראה גרוע ! כאילו המנוע פיסיקה של המשחק לקוי.. (ואני מאמין שזה בדיוק מה שהם עשו טכנית כדי להשיג את השטויות האלה..) זה כל כך אמריקאקי וקיצ'י ..

בדיוק מה שאני חשבתי שראיתי את זה, עם כל זאת נראה לי שבמשחק הסופי כל הקטע של החליפה יהיה ממש כיף.

מאז האטת הזמן שחנקו את זה בכל משחק יריות לא היה הרבה חדש, פה יש חידוש שלפי דעתי יוסיף המון למשחקיות. זה יהיה ממש כיף במידה והמשחק ירוץ חלק :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם לא מעט זמן ותקציב בשבילו.. אני מאמין שהוא ייצא יפה..

מאד אכזב אותי כל הפונקציות של ה BIO-SUIT הזאת.. אני ממש לא בקטע של לקפוץ על גגות ולרוץ במהירות האור.. ראבאק, ראיתי סרטון שהבחור הפעיל את החליפה למצב של כוח ונתן עם הכת של הנשק לאיזה חייל קוריאני והעיף אותו איזה 20 מטר.. זה נראה גרוע ! כאילו המנוע פיסיקה של המשחק לקוי.. (ואני מאמין שזה בדיוק מה שהם עשו טכנית כדי להשיג את השטויות האלה..) זה כל כך אמריקאקי וקיצ'י ..

ולא יודע אם הפורט של זה ל X360 הוא כל כך פשוט.. הוא אפשרי , אבל לא פשוט.. אחרת זה היה יוצא במקביל..

יפה בגרפיקה? -כניראה

משחק טוב?-לא ידוע

בינתיים חוץ מדיבורים על הגרפיקה לא ראיתי אף דבר באמת מעניין

ובעניין פורט אפשרי זה תלוי איך בנו תמנוע

תמנוע של אנריל בנו בצורה כזות שלעשות פורטים לPS3\360 יחסית פשוט

תמנוע הזה אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...