איך אני מחבר את הטלויזיה למחשב??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מחבר את הטלויזיה למחשב???

d_v

Recommended Posts

אהלן לכולם

יש לי כרטיס מסך רציני(geforce 7600gt), ויש לי על המחשב... וכל מה שאני רוצה זה לראות אותם בטלויזיה ולא במסך המחשב....

יש לי יציאת S-VIDEO (שבעה פינים) וכבל במתחבר ליציאה זו ומתפצל ל 3 RCA ו- S-VIDEO עם 4 פינים.

ניסיתי לחבר בצורה הכי פשוטה לטלויזיה (מאוד ישנה) עם חיבורי RCA וזה לא עבד (כמה צפוי :kopfpatsch:)

אשמח אם תתרמו לי מהידע שלכם...

תודה מראש לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התמונה של הכבל, אם ניתן להבין מזה משהו....

אגב- לגבי הכרטיס מסך- למה הצחוק ליד? המליצו לי עליו ועל המפרט של המחשב בכלל באתר זה. אני לא מבין בזה כלום!

בטלויזיה יש חיבורי RCA, אחד אודיו ואחד .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כמו שאמרתי - קומפוננט וסופר וידאו

לגבי הצחוק הצחיק אותי רציני, 7600GT אחלה אבל לא רציני..

לא הגיעו לך מתאמים עם הכרטיס מסך או עוד כבלים?

אם לא אתה צריך מתאם מסופר לקומפוזיט (הבננה הצהובה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע מתאם DVI (אני חושב) - לא בא לי לפרק דברים כדי לצלם את זה, אבל בעיקרון זה מתחבר לחיבור מלבני (שחדש לי - אבל אני לא דוגמא) ואליו מתחבר הכבל של המסך, וכמו שראית קודם- הכבל קומפוננט.... (שאם כבר מדברים על זה- מה הוא תורם לי ? ואם לא לי , אז מה יעודו?)

עכשיו הגיעה עת ההסברים...

אין לי מושג מה אמרת... מה זה קומפוזיט? ואיזה מתאם זה? כמה הוא עולה?

ובהנחה שקניתי אותו, זה פשוט לחבר וזהו, או שנדרשות הגדרות במחשב?

ותודה על התגובות המהירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הכבלים ה-ירוק, כחול ואדום נקראים Component והם משמשים בטלוויזיות חדשות (בעיקר LCD) לאיכות גבוהה.

בטלוויזיה שלך (וגם שלי...) כנראה אין את זה, והחיבור שמשתמשים בו הוא S-Video (שכלול של Composite - החיבור הצהוב הרגיל).

תנסה לראות בטלוויזיה שלך אם יש חיבור S-Video (השחור), ואם לא אתה צריך לקנות ממיר מ-S-Video ל-Composite (ולהוריד טיפה מהאיכות...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלויזיה המדוברת אין S-VIDEO, אלא רק RCA. אז אם הבנתי נכון- הכבל שאני צריך הוא מ SVIDEO ל RCA (צהוב, אדום ,לבן) ? ואני מדגיש , כי אני לא ממש מבין- הוא ממיר ומפצל לשלושתם, נכון?

חוץ מזה, יש לי עוד , רק שהיא מאוד רחוקה מהמחשב, והיא חדשה, ויש בה SVIDEO. איך אני יכול לחבר אותה למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...