Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Only in America! I'M 15 AND I'VE SLEPT WITH MEN OVER 300 TIME

Sting

Recommended Posts

להפך,הXXL צריך "את הרגע הנכון" כדיי לשים אותו, הרגיל עוצר את הדם :xyxthumbs: :-X

בכל מקרה, בחורה שכזו פשוט הופקרה ע"י הוריה, אין אפס!

אמנם הדמויות מבויימות בסדרה הזו אבל אני מאמין שהסיפורים אמיתיים.

יצא לי להכיר לא מעט בחורות שמשתמשות בגברים כמו בצעצוע, אבל לא בגיל 15 ובטח שלא 300... הבחורה הזו תלותית ואני בספק אם היא נהנהת מהמין הזה, אני יותר חושב שהיא מעניקה מין בתור אתנן לגברים כדיי שיגנו עלייה וישמשו לה מעין מחסה.

חבל מאוד, ילדות עשוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יותר נכון white trash pages

וכן, אצתרך להסכים עם נוסטרדמוס, נראה שהיא הופקרה. אני לא רואה גם אבא בתמונה, מה שגורם להרבה ילדים לשלוח רסן - מחסור בדמות אב אשר מהווה את המשמעת והחינוך בבית בד"כ. ותראו את אמא שלה! רכיכה שכנראה פינקה אותה יותר מדיי והיתה תבוסתנית ונתנה לה לעשות מה בראש שלה והנה התוצאה. הורה צרייך להיות הורה (= חינוך, משמעת) ולא רק כספומט עם פה ורגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על mouth gag כבר שמעתם? תגידו לה שזה מדליק אתכם בונדאג' וזה. ;)

בקשר לאמא... בדיוק כמו האמא של קרטמן ואני לא אתפלא אם גם היא הכוכבת פורנו.

It's always the quiet ones who turn out to be such wonderful deviants.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kyle: Okay. We can use my dad's computer to call all the kids together. [logs on]

Stan: Wait. Before we put a message out, do a search on the word, "clitoris."

Kyle: Oh, okay. [types in the search and reads the result] "Found: eight million pages with the word, 'clitoris.'"

Stan: Wow!

Kyle: I'll just try the first one. [click] "You must be eighteen to enter this website." Okay. [click] "Welcome to 'German Sick Fetish Video.' If you are under eighteen, do not" well, okay. [click, click. The site is a multimedia one, and music plays]

German: Du hast Scheiße gern.

Kyle: Dude! It's a lady getting pooed on!

Stan: Whoa! Is it Cartman's mom?

Cartman: Oh, very funny.

Kyle: Hey! It is Cartman's mom!

German: Essen mein Scheiße. [Cartman leaps up, bumps Kyle off the chair, and has a good look at the screen]

Liane: Alrighty, then!

Cartman: Aw, son of a bitch! [bzzzt] Ow! [falls off]

Ike: [enters] Ba ba ba ba.

Kyle: Get outta here, Ike! You're too young for this stuff!

Ike: Bull-shitter.

Stan: What's he doing, now?

German: Essen ihr Scheiße!

Liane: Okey-dokey! [scheisse is heard oozing onto her]

The boys: Aawww! [race away from the computer and look away. Stan vomits.]

German: Schmeckt gut, ja?

Stan: Click it off, dude! Click it off! [Kyle hops on the chair and clicks the site off] Dude, what the fuck is wrong with German people?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברצינות זה לא מסוכן כאילו ? כ"כ הרבה ?

זה לא עלול לגרום לפטרייה או רפיון בצואר הרחם ?

זה לא עלול לגרום לעיוורון ? :P

עריכה:

BIGDICK

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

WHOA! it's kertman's mom

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייה גם את הפרק על פינק אי, שהם מצאו איזה מגזין עם של אמא שלו (כולל תמונת האמצע)... אז קרטמן אמר משהו בסגנון "היא הייתה צעירה והייתה צריכה את הכסף...", ואז קייל מסתכל על הכריכה ואומר כזה "זה מהחודש שעבר"... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברצינות זה לא מסוכן כאילו ? כ"כ הרבה ?

זה לא עלול לגרום לפטרייה או רפיון בצואר הרחם ?

זה יכול להעלאות את הסיכוי לסרטן צוואר הרחם בצורה מאד משמעותית. אם כבר רפיון של משהו, זה של הנרתיק. לזיין אותה זה בטח כמו לזרוק נקניקיה במסדרון. מה שבטוח זה שהיא נדבקה כבר בוירוס אשר גורם לסרטן צוואר הרחם וליבלות באיבר המין. 50% מהאוכלוסיה נושאים אותו, בגברים הוא לא עושה כלום, הם רק מעבירים אותו. הסכנה היא שאי אפשר למנוע הדבקה בקונדום. מפלגות שמרניות ניסו למנוע חיסון נגד הוירוס כי הם טענו שזה יפתח פתח למתירנות. לאחרונה החיסון הגיע לארץ אך המדינה לא משתתפת במימון כדי לחסן אוכלוסיית נשים צעירות וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...