S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

אני לא מאמין. :kopfpatsch:

באיזור של הבר יש איזה חלק שהDUTY לא מרשים לך לעבור.

אז עברתי על הגגות לשם, ירדתי לאיזהשהו חלק ושמרתי.

מסתבר שזה היה מבוי סתום ואין איך לחזור לגגות.

אם אני חוזר ברגל אז מכריזים עליי כאוייב ברמקולים וכולם מתחילים לרסס אותי.

למישהו יש עצות?

לתת סקרינשוט?

-אין לי שום שמירה קרובה כמובן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

rod חחח....יא קרוע...טוב גם אני עשיתי את זה...אין מצב,מרססים אותך....

איזה משחק !!!!WOW אני בשוק....איזה אווירה איזה גרפיקה....הדינמיקה של האור פשוט מדהימה...

יש לי שאלה....אתם מכירים את החלק שאתם עוזרים לפרופסור לצאת ואז עוזרים לו לעבור את המנהרה ?

בקיצור,עקבתי אחריו למעבדה שהפרופסור נותן לי משימה להביא לו איזה חליפה מיוחדת העיניין הוא שאני מנסה

להכנס לאיזור שהוא נימצא אני מקבל הודעה לצאת ומתחיל לרדת לי הכוח...רמות גבוהות של קרינה מסויימת...

אני אמור לקחת איזה חליפה או סוג של ארטיפקט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין. :kopfpatsch:

באיזור של הבר יש איזה חלק שהDUTY לא מרשים לך לעבור.

אז עברתי על הגגות לשם, ירדתי לאיזהשהו חלק ושמרתי.

מסתבר שזה היה מבוי סתום ואין איך לחזור לגגות.

אם אני חוזר ברגל אז מכריזים עליי כאוייב ברמקולים וכולם מתחילים לרסס אותי.

למישהו יש עצות?

לתת סקרינשוט?

-אין לי שום שמירה קרובה כמובן..

חח צריך לעשות שמירות כל הזמן כדי לא להגיע למצב הזה יש לי איזה 50+ שמירות כבר:o תגיד לי איזה משימות עשית עד שעברת את הDUTY האלה.. אולי יש לי שמירה מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח צריך לעשות שמירות כל הזמן כדי לא להגיע למצב הזה יש לי איזה 50+ שמירות כבר:o תגיד לי איזה משימות עשית עד שעברת את הDUTY האלה.. אולי יש לי שמירה מתאימה.

השגתי את החלק הראשון של המסמכים, שלחו אותי להביא את החצי השני.

עזרתי גם לכל הקבוצות להתמודד עם הBANDITS עד החלק שנכנסים לאנדרגראונד..

אם צריך יותר פירוט אני אביא מידע מכל הPDA והקווסטים המושלמים.

®©™superman, אם לDRLEON לא תהיה שמירה מתאימה תוכל להביא לי את הנוכחית שלך?

-בכל מקרה, תודה לשניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי את החלק הראשון של המסמכים, שלחו אותי להביא את החצי השני.

עזרתי גם לכל הקבוצות להתמודד עם הBANDITS עד החלק שנכנסים לאנדרגראונד..

אם צריך יותר פירוט אני אביא מידע מכל הPDA והקווסטים המושלמים.

®©superman, אם לDRLEON לא תהיה שמירה מתאימה תוכל להביא לי את הנוכחית שלך?

-בכל מקרה, תודה לשניכם.

אני באותו מקום בדיוק!(הבאת את המסמכים של X18?) וגם השלמתי את כל המשימות של השמן(חוץ מלהביא לו חלקי חיות :o), רצחתי את כל החילים ליד הבסיס איפה שמתחילים את המשחק וגם בגשרים הרגתי את כולם ולא הצלתי את MALE הזה או איך שלא קוראים לו..וכן הרגתי את הבנדיטס אה וגם המשימה שסטאקר אחד נותן בבסיס ההתחלתי, מתי שמתקיפים את הבסיס.

דא תהנה מהנשק 74/2 משופר מהירות + כוונת + מטול רימונים עם 3 רימונים :o וגם מהמשקל העודף.

ואין לי מושג איך לסדר את השמירות, תסתדר לבד כבר.

http://www.file2host.com/702125

30769530yb3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, התקדמת הרבה יותר ממני, אבל אני אקח את זה..

היה לי רק את הAKG המהיר הזה ועוד אוטומטי פשוט, השלמתי רק חצי מהמשימות של השמן, הצלתי את MOLE ועשיתי רק שני קווסטים מאנשים מזדמנים (אגב, בשניים מהקווסטים של הBANDITS נכשלתי כי לא חזרתי לאסוף את הפרס..).

תודה רבה, אני ממש מעריך את זה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P

לדעתי תעשה את המשימות לבד זה כיף במעבדות X18 יש מפלצת ממש ענקית שם ובכלל.. אבל איך שבא לך.

לפי מה שתארת אתה משחק בעיקר לפי הקוואסט המרכזי, עד שהגעתי לאיפה שהגעת עשיתי הרבה משימות, וגם אני נכנשלתי בבנדיטס ברובן כי יש באג במשחק שהוא לא נותן החזר על המשימה כאילו הוא לא נתן לך את המשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P

לדעתי תעשה את המשימות לבד זה כיף במעבדות X18 יש מפלצת ממש ענקית שם ובכלל.. אבל איך שבא לך.

נראה.. S:

זה ממש מעצבן, כי זאת הייתה אמורה להיות המשימה הבאה שלי, אבל אני עצלן מדי מכדי להגיע אליה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע יצאתי מהבר וקיבלתי משימה "Snaek Into Base"או משהו בסיגנון..בקיצור אני 96 מטר מהמטרה (נראה לי שאני עובר מיקום במפה ואז יגיע לי עוד מד של מטרים) אבל בכדיע להגיע ל96 מטרים הנוספים שנשארו לי אני צריך לעבור דרך איזור עם קרינה מסיבית ואין לי מושג מאיפה ללכת,אין עוד מקום על המפה שאפשר ללכת דרכו,ודרך ההרים כבר ניסיתי,מלאי קרינה ..זה מקום כזה ליד ביצה..מישהו יודע מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי כמו התאבדות חח כי יש ממש שלטים צהובים בצורת משולש עם סמל אטום עליהם..זה נראה לי איזור של כמה מאות מטרים של קרינה.

עריכה:

אני נמצא ליד הגרבג' ואני צריך להגיע אל "To the dark vally".משום מה המשחק לא מצלם בפרינטסקרין ואין לי כח להתעסק עם זה..אם עדיין לא הבנת לאיפה אני צריך להגיע אני יצלם עם פראפס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...