S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

תגידו מה הפיתרון לבעיה של התקיעות במשחק שקורות כל כמה שניות ? (המפרט שלי בצד).

לי מפרט פחות טוב וזה נתקע לי רק שאני הולך הרבה ומגיע לאזור שזה טוען לי כמה רגעים את ההמשך.

כנראה שצריך לחכות לפאצ'.. בכלל כל משחק שיוצא צריך לחכות לפאצ', זה לא צריך להיות ככה אבל זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי בשלב הזה שצריך למצוא את המסמכים במעבדה התחתית

לקחתי את המסמכים אבל אני לא יודע איך לצאת..אני מתקרב לדלת היציאה אך רשום שמישהו חוסם אותה

לא מצאתי שום דרך אחרת לצאת מהמקום הזה

מישהו יכול לעזור?

אם תמונה תיהיה גורם עזר קל יותר אני אוסיף מאוחר יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה להעלות שמירותת אני מעלה POST שפירסמתי בGSC למי שיש פיתרון מוזמן לענות:

Weird Quicksave Bug - XP User name Related ??

Well my user name in is XXXX XXXX.

when i quicksave, the game creates a file called XXXX XXXX_quicksave.

unfourtnutly i can't load the file via quick load, looks like the space in the middle is causing the problem.

the only workaround is loading a different save, quitting the game and then loading the file XXXX XXXX_quicksave (now it works), anyone encouterd this problem ?

How do i change my user name in the game so it will quick save to another file name e.g. XXXXXXXX_quicksave.

Thanks alot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב הזה שצריך למצוא את המסמכים במעבדה התחתית

לקחתי את המסמכים אבל אני לא יודע איך לצאת..אני מתקרב לדלת היציאה אך רשום שמישהו חוסם אותה

לא מצאתי שום דרך אחרת לצאת מהמקום הזה

מישהו יכול לעזור?

אם תמונה תיהיה גורם עזר קל יותר אני אוסיף מאוחר יותר..

יש שם ייצור בחדר חצי שקוף שמפיץ להבות אש לכל כיוון - תהרוג אותו. כתבתי טיפ לגבי החדר הזה לפני איזה שני עמודים - תעשה בחדר שם חיפוש ותמצא ארונית עם מלא תחמושת 5.54מ"מ לנשק האוטומטי וגם איזה 6 MED KIT צהוב לטיפול מאסיבי בקרינה ובפציעות..

נ.ב- אחרי לפחות 4 פוסטים לא הכי חיוביים שכתבתי בת'רד הזה על המשחק אני חייב לציין שהדברים התחילו קצת להשתנות לטובה.. נכון, אני עדיין חושב שיכלו לוותר על עניין שילוב הRPG במשחק FPS ואני עדיין חושב שכמות היריות שצריך לפגוע בשביל להרוג מוגזמת.. אבל, אחרי שיש 800 כדורים לנשק האוטומטי + עוד כמה מאות לנשק השני = זה כבר פחות מפריע. בנוסף, לאט לאט מוצאים חליפות מגן יותר נורמאליות (בהתחלה בכלל לא הבנתי שאני לא לובש את החליפה של ה STALKER שנמצאת ב INVATORY..) שעוזרות לספוג יותר יריות לפני שמתים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם ייצור בחדר חצי שקוף שמפיץ להבות אש לכל כיוון - תהרוג אותו. כתבתי טיפ לגבי החדר הזה לפני איזה שני עמודים - תעשה בחדר שם חיפוש ותמצא ארונית עם מלא תחמושת 5.54מ"מ לנשק האוטומטי וגם איזה 6 MED KIT צהוב לטיפול מאסיבי בקרינה ובפציעות..

נ.ב- אחרי לפחות 4 פוסטים לא הכי חיוביים שכתבתי בת'רד הזה על המשחק אני חייב לציין שהדברים התחילו קצת להשתנות לטובה.. נכון, אני עדיין חושב שיכלו לוותר על עניין שילוב הRPG במשחק FPS ואני עדיין חושב שכמות היריות שצריך לפגוע בשביל להרוג מוגזמת.. אבל, אחרי שיש 800 כדורים לנשק האוטומטי + עוד כמה מאות לנשק השני = זה כבר פחות מפריע. בנוסף, לאט לאט מוצאים חליפות מגן יותר נורמאליות (בהתחלה בכלל לא הבנתי שאני לא לובש את החליפה של ה STALKER שנמצאת ב INVATORY..) שעוזרות לספוג יותר יריות לפני שמתים..

מה?(!)

זה אחרי המפלצת ששולחת גלים על-קוליים והכל?

-אני פשוט לא התקדמתי אליה ויצאתי משם באמצע הדרך עם המסמכים והכל והצלחתי לסיים את הקווסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?(!)

זה אחרי המפלצת ששולחת גלים על-קוליים והכל?

-אני פשוט לא התקדמתי אליה ויצאתי משם באמצע הדרך עם המסמכים והכל והצלחתי לסיים את הקווסט..

כן..

יש את המפלצת שרוקעת עם הרגל (מה שתארת..) ויש את היצור עם האש..

שניהם נמצאים מאחורי דלתות שצריך ססמא בשבילהן. אותן מוצאים ב PDA של מדענים מתים שנמצאים במקום אחר במבנה..

המסמכים עד כמה שאני זוכר מפוזרים בשני חדרים וצריך לקחת את שניהם.. (בכל מקרה זה מה שאני עשיתי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..

יש את המפלצת שרוקעת עם הרגל (מה שתארת..) ויש את היצור עם האש..

שניהם נמצאים מאחורי דלתות שצריך ססמא בשבילהן. אותן מוצאים ב PDA של מדענים מתים שנמצאים במקום אחר במבנה..

המסמכים עד כמה שאני זוכר מפוזרים בשני חדרים וצריך לקחת את שניהם.. (בכל מקרה זה מה שאני עשיתי..)

אה, באמת היה לי קווסט-המשך ללכת למבנה תת-קרקעי ולהשיג את החצי השני של המסמך, אבל לא הובהר שמדברים על אותו מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...