דיון בנושא iDome - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בנושא iDome

LazyBoy

Recommended Posts

כשמשווים ל-T20, מחיר של 900 שקלים זה בסדר (אבל שוב, זו דעתי, והמחיר מעשית יהיה שונה).

אם כי במחיר נמוך יותר הם יהיו משתלמים הרבה יותר, וכפי שרשמתי בביקורת, אני צופה ךאביט עתיד ורוד בתחום אם היא תמשיך כך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכמה שהמחיר יותר נמוך, ככה זה יותר משתלם :)... ושהמחיר יהייה לא 900 ש"ח... זה בטח יהייה בכיוון ה1200 אני מעריך (אם להסתכל על יחס המחירים בארץ ובחו"ל באופן כללי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל, אני מתנצל על ההקפצה. אך לאור המידע שאפרסם כאן, אני בטוח שתודו לי :)

קודם כל, לא רצינו להכנס לנושא המחיר שכן בעת פרסום הביקורת הרמקולים לא היו זמינים ועדיין היו בשלבים טכניים של אישורים מול הרשויות בישראל.

אני שמח לבשר לכם שהיבואן עידכן היום שהתקבלו האישורים והחל מחודש הבא הרמקולים יהיו זמינים בישראל. נוכל גם לספר שבמשלוח הראשון יגיעו 40 2.0 ו-40 סאבים. לגבי מחירים, המערכת 2.0 תעלה כ-700ש"ח והמערכת 2.1 תעלה כ-1300ש"ח. ניתן גם יהיה לרכוש את הסאב בנפרד במחיר שינוע סביב ה-700ש"ח. כל המחירים הם כמובן מחירים מומלצים לצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמפריע לו שבאותו יום עולה ביקורות למוצר של ובאותו יום יש פרסומת לשיתוף פעולה עם בכותרת האתר ?

וגם ביקורת יותר חיובית מכל ביקרות שאי פעם נכתבה עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Omniscience, iiB וכל אחד אחר. הסירו דאגה מליבכם, אף אחד לא השפיע על אובייקטיביות האתר או הסוקר בביקורת הזו, וגם לא באף ביקורת אחרת שכתבנו אי פעם. יתרה מזאת, אף אחד לעולם לא ישפיע על האובייקטיביות שלנו. זה הדבר הכי חשוב לנו ואף אחד לא ייקנה אותנו בכסף.

העובדה שהביקורת פורסמה בבד בבד עם עליית השת"פ עם אביט בתערוכת סביט הוא מקרי לחלוטין ואין שום קשר בין השניים.

הביקורת חיובית מאוד (לא יותר מכל ביקורת אחרת, היו לנו מספיק ביקורות חיוביות ומפגרנות למדי או מדי) מאחר והמוצר טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...