אחרי התקנת ויסטה בהצלחה, ה- XP עולה במקום הויסטה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי התקנת ויסטה בהצלחה, ה- XP עולה במקום הויסטה

sam1441

Recommended Posts

אתה ליד המחשב שאתה מדליק אותו ? או שאתה הולך וחוזר ?

כי שאתה מפעיל את המחשב הוא נותן לך 30 שניות חלון לבחור איזה מערכת הפעלה להתחיל , במקרה שלך או אקספי , אם אתה נמצא ליד המסך ב30 שניות האלה אתה יכול לבחור, אם אתה לא שם...הוא בוחר את ברירת המחדל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את זה :-\

יש לי הגירסה הסופית, והוא נותן לי רק INSTALL NOW, ואח"כ הכנסת המפתח ואח"כ בחירת כונן ההתקנה וזהו.

באותו מסך של הINSTALL NOW יש למטה אפשרות ללחוץ על קישור שמכניס אותך לREPAIR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד, אתה צריך ב boot order של ההארד דיסקים להפעיל את ההארד דיסק השני שיש לך במחשב קודם כל וזה יפעיל לך את (היתרון הוא כשאתה תרצה למחוק את , תוכל לעשות זאת במהירות בלי לפגוע בעליה של XP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו מסך של הINSTALL NOW יש למטה אפשרות ללחוץ על קישור שמכניס אותך לREPAIR

נכון מאוד! תודה רבה על כל העזרה. הוא עובד נפלא.[br]פורסם בתאריך: 14.03.2007 בשעה 00:28:36

אגב, ידוע לכם אולי איך אני מבטל את התראות האבטחה שהוא מקפיץ כל רגע? אפילו לתוכנות של עצמו!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WORKS LIKE A CHARM

עושה רושם שאתה בקי בנבכי הויסטה כבר, אולי אתה יודע גם איך מבטלים את הסייר עם התיקיות שמופעל אוטומטית בכל חלון? וגם להחזיר את התרפיט הסדנדרטישהיה ב- כשלוחצים על החץ בשורת הכתובות למעלה? נורא קשה לנווט ככה. או שזה רק עניין של הרגל? אתה התרגלת?[br]פורסם בתאריך: 14.03.2007 בשעה 01:09:53

ושאלה אחרונה

איפה נעלמו כל ה"תמות" של צבעי שולחן העבודה וכו' שהיה ב- עד אין סוף? דווקא בזה הם חסכו בויסטה? אני לא סובל את הצבע האפור של שורת המשימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...