BF1942 - אמור לפעול מהר יותר! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF1942 - אמור לפעול מהר יותר!

Boomer

Recommended Posts

הייתי היום אצל חבר שלי ושיחקנו אצלו את המשחק.

אומנם יש לו מחשב יותר חזק משלי (פנטיום 2.4 מול AXP 1600) אבל לשנינו יש 256mb - (שלו 2700 ושלי 2100 אבל לא אמור להיות הבדל ענקי עד כמה שאני יודע) והמעבד לא אמור להשפיע יותר מדי על הבעיות שמתוארות מתחת.

אצלי המשחק זוחל (בחלק מהמפות) ועולה לאט ואצלו זה עולה פי 2 (ויותר) יותר מהר ורץ חלק לגמרי.

לו יש הארדיסק Maxtor ATA 133 ושלי Maxtor ATA 100. עד כמה שידוע לי לא אמור להיות הבדל מורגש משמעותי בינהם.

כשמשחק אצלי זוחל אני מתכוון שהוא פשוט כל כמה זמן חושב בהארדיסק (בזיכרון הוירטואלי). במיוחד בדקות הראשונות של המפה.

אצלו זה גם לוקח הרבה וירטואלי כמו אצלי, אבל זה רץ חלק לגמרי מההתחלה!

אז זה נראה לי כמו בעיה בהארדיסק או משהו בסגנון.

יש למישהו מוסג מה זה בדיוק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצעה פרטית שלי:לחץ עם הכפתור הימני על המחשב שלי כנס לטאב advanced

performance

advanced

virtual memory

ותעלה את המקסימום למשהו כמו 1.5 גיגה כמוני וזה לא יפריע לך יותר!

אל תשכח ללחוץ set אחרי השינוי ואל תשכח להגיד לי אם זה עובד

אני יודע שדרך זו עלולה לעצבן כמה אנשים :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה צריך לעשות כדי שיפעל הרבה הרבה יותר מהר

לך לאפשרויות הסאונד

ותוריד את רמת הסאונד (לא עוצמה אלא רמה)להכי נמוך שיש (אל תדאג עדין שמועים מצוין)

המשחק יעבוד

הרבה יותר מהר

בדוק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לו יש Win 2000 ולי XP אבל ההבדל בינהם הוא שה-XP משתמש ביותר זיכרון פנימי בגלל האפקטים שלו. שבדקתי אצלו היה לו בערך אותה כמות של פנוי כמו אצלי ככה שזאת לא הבעיה כנראה.

אני מכיר את ה-Tweaking עם הסואנד אבל קודם כל האוזן שלך צריכה טיפול כי זה נשמע מגעיל ביותר וכאילו שהסאונד נחסם ע"י משהו ושנית זה אומנם פועל יותר חלק, אבל עדיין לא חלק לגמרי ואני מכיר מישהו עם מחשב אפילו פחות טוב משלי שזה פועל לו חלק על הכל הכי גבוה (גראפיקה וסואנד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל את כל האפקטים האלה של בדרך פשוטה ... :

my coputer>proporties>advanced>performance settings>adjust for best performance

זה יוריד לך את כל האפקטים בכלל ... אגב אצלי ה BF עובד גם קאקא .. אבל לא אהבתי את המשחק אז אני לא דואג ממש . מה שמדאיג אותי זה שיש לי מעבד חלש או שמערכת ההפעלה היא איטית ... (אבל אני אוהב אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב,

התחלת ואמרת שיש לו מעבד יותר חזק וזיכרון יותר מהיר , הוספת שה-HD אמור להיות יותר מהיר...

אבל שום דבר מהדברים פה "לא משמעותי"....אז...נחש מה...

כנראה שכן!!!

אבל בכל מקרה...הדבר היחיד שאני רואה חוץ מכל אלו..זה כרטיס מסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים ב-XP זאת לא הבעיה כי כל מה שהם לוקחים זה , שכמו שאמרתי הוא דומה אצל שנינו.

כרטיס מסך:

לשנינו יש GF4 Ti 4200 - שלו עם 128mb, שלי עם 64mb אבל לפי כל הבדיקות, בקושי יש הבדל בין השניים בגלל שלגירסת ה-64mb יש זיכרונות יותר מהירים.

וזה שאמרת שרוב הדברים שלו באמת יותר טובים,

המחשב שלו הייתה רק דוגמה. אני מכיר אנשים עם מחשב פחות טוב משלי באותו הבדל כמו ששלי פחות טוב משלו והמשחק רץ להם חלק על הכל הכי גבוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, הקשבתי.

אני מצטער, אבל מה שאמרת הוא פשוט לא נכון... :'(

אין סיבה להשתמש ביותר מ-900 מ"ב כוללים (פיזי + וירטואלי) כי שום דבר לא משתמש ביותר כרגע.

אז זאת הכמות שיש לי ולא זה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...