מעבר נוח בין תצוגה רגילה ל-PIVOT - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר נוח בין תצוגה רגילה ל-PIVOT

מנטה ריי

Recommended Posts

אני ממש מתלהב מהמסך החדש שלי 2007WFP.

אחד התכונות שאני הכי אוהב זה גלישה במצב PIVOT.

אני מחובר דרך כרטיס מסך של NIVIDIA.

האם קיימת אפליקציה ידידותית בלחיצת כפתור בודדת שתבצע את המעבר ב-90 מעלות ?

היום אני משתמש בהגדרות של שם הוא דורש פעמיים רשות לעבור- לפני המעבר ואישור אחרי - לא סוף העולם אבל קצת מעיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את התוכנה הקטנה של הכרטיס שנמצאת ליד השעון. בעכבר ימני אפשר לפתוח מתפריט שמעביר.

בימים האחרונים עברתי לעבוד בPIVOT קבוע ורק לפני צפיה בסרט אני חוזר לLANDSCAPE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם התוכנה שאני משתמש

האם ניתן לנטרל את בקשת האישור על הסיבוב ?

פשוט בשלב הזה אני מוצא את עצמי עם מסך נטוי וצריך או לסובב מהר או להתאמן בקורידנאציה של הפעלת עכבר בסטייה של 90 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכרטיס מסך של ATI ובדרייבר פשוט הגדרתי קיצורי דרך

למשל כדי לסובב את המסך 90 מעלות אני לוחץ ALT+9

ולהחזיר ל0 מעלות ובעצם מצב רגיל אני לוחץ ALT+0

קל מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה החינמית iRotate.

לכל בעלי המסך, האם כאשר אתם עוברים למצב Pivot עדכוני המסך מתחילים להיות איטיים בטירוף ? (שמים לב לתפריטים שנפתחים בשלבים, כאשר גוללים באיזה תוכנה, רואים קריעות וכו') ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה החינמית iRotate.

לכל בעלי המסך, האם כאשר אתם עוברים למצב Pivot עדכוני המסך מתחילים להיות איטיים בטירוף ? (שמים לב לתפריטים שנפתחים בשלבים, כאשר גוללים באיזה תוכנה, רואים קריעות וכו') ??

בדיוק מה שחיפשתי - תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם התוכנה שאני משתמש

האם ניתן לנטרל את בקשת האישור על הסיבוב ?

פשוט בשלב הזה אני מוצא את עצמי עם מסך נטוי וצריך או לסובב מהר או להתאמן בקורידנאציה של הפעלת עכבר בסטייה של 90 מעלות.

קודם תסובב את הרזולוציה ורק אחר כך את המסך

ובקשר לאישור: דבר קטן שהמון אנשים לא יודעים לחיצה על אנטר במקלדת זה כמו OK ולחיצה על אסקייפ זה כמו CANCEL אש לא צריך עכבר בשלב זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש תוכנה שמאפשרת auto - pivot ב- 2007WFP (כלומר: כסמסובבים את המסך ב-90 מעלות, כרטיס המסך יודע אוטומאטית לסובב את התמונה בהתאם, כך שלא צריך לשנות שום דבר באופן ידני, רק לסובב את המסך) ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תסובב את הרזולוציה ורק אחר כך את המסך

ובקשר לאישור: דבר קטן שהמון אנשים לא יודעים לחיצה על אנטר במקלדת זה כמו OK ולחיצה על אסקייפ זה כמו CANCEL אש לא צריך עכבר בשלב זה ;)

אלמנטרי ווטסון, איך לא חשבתי על זה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסכים שמכילים חיישן כיוון שאותו יכולה לקרוא תוכנה בחלונות, לדוגמא MagicRotate למסכי סאמסונג כמו ה 971P או ה 244T.

כך התוכנה יודעת מתי לסובב את התצוגה אוטומטית, לצערי לפחות במקרה שלי התוכנה כל הזמן תקעה את המחשב עם ה 244T.

הדל לא תומך באופציה הזו. הכי קל זה להגדיר מקשי קיצור דרך אם יש לך כרטיס של ATI או להישתמש בתוכנה שנתנו פה אם מדובר בנבידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...