חיבור כבלים לטלויזיה ללא שימור בממיר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כבלים לטלויזיה ללא שימור בממיר

okarmi

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני לא בטוח איזה פורום אמור לכסות נושא זה אבל אני אנסה להתחיל כאן.

הסיפור הוא כזה, אני היום מחובר לכבלים גם לטלויזיה וגם לתשתית האינטרנט. אני בקושי צופה בטלויזיה אז רציתי לנתק ולהשאר רק עם האינטרנט. שאתה מתנתק מהכבלים הם אמורים לחבר אותך חזרה לאנטנה של הביניין ואז תוכל לקלוט את ערוצים 1,2 ו10.

איפה הבעיה שלי? מכיוון שיש לי רק כבל מידע אחד שרץ בבית (הוא מתפצל לכל ולמודם) לטכנאי יש רק שתי אפשרויות. או לחבר אותו לאנטנה, או לחבר אותו לכבלים. קיצר, או שאני מתנתק לגמרי מהכבלים ומתחבר לאנטנה (אין אינטרנט) או שאני נשאר רק עם הכבלים אבל אז הטלויזיות בעקרון לא מחוברות לכלום.

עכשיו עולה השאלה, במידה ואני אחליט להתנתק מהטלויזיה (שיקחו את הממירים) ולהשאר רק עם האינטרנט בכבלים, ונניח שלטלויזיה שלי יש היפרבנד (מסוגלת לפענח אות אנלוגי לא מוצפן) האם אני אהיה מסוגל לקלוט את ערוצים 1 2 10 (הערוצים החינמיים שאני אמור לקבל בכל מקרה ללא קשר לכבלים) אם אני אחבר את הטלויזיה ישירות לכבלים? (ללא ממיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי

גם לי אין טלויזה של הוט רק של הוט

קניתי כבל טלויזה ארוך מאוד וחיברתי אותו לאנטנה ולכול הטלויזיות בבית

למידע נוסף צור קשר

אתה מתכוון לקנות כבל מידע חדש, לחבר אותו לאנטנה ולכל הטלויזיות בבית?

האפשרות הזו פחות נראית לי כי זה אומר להתחיל להריץ כבל בבית ולקדוח קירות. אני לא רוצה לשנות תשתית קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לקנות כבל מידע חדש, לחבר אותו לאנטנה ולכל הטלויזיות בבית?

האפשרות הזו פחות נראית לי כי זה אומר להתחיל להריץ כבל בבית ולקדוח קירות. אני לא רוצה לשנות תשתית קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר את הכבל לאנטנה והצד השני לכניסה לבית וכול הטלויזיות מקבלות שידורי אנטנה

גם אני לא קדחתי בקירות אלא חיברתי את הכבל לכניסה לבית ואז כול הטלויזיות שלי מקבלות שידורי אנטנה

כן אבל אז אין לי את האינטרנט בכבלים. קיצר מה שאני עושה בסוף זה נשאר עם האינטרנט ורק קונה אנטנת קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...