Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

עדכון הבא הוא עכשיו 8)

החלטתי להתחיל בשלב החיתוך ופתיחת המארז. עדיין לא סיימתי אבל יש התקדמות. הרעיון המקורי היה לחתוך את המארז בעזרת דיסק חיתוך יהלום של דרמל אבל לצערי לא היה לנו כאלה במלאי. אז במקום זה השתמשתי במסורית EXACTO. פתחתי את האזורים של כונסי האוויר בצדדים ועצרתי שם כי המסורית לא הצליחה להגיע לאזורים העמוקים יותר של ה"דלתות". כיוון שעדיין היה לי כוח להמשיך החלטתי לפתוח את הכיסוי האחורי לפאנל I/O.

חיתוך הכונס האוויר הקדמי

002bj8.jpg

003zr4.jpg

004no9.jpg

סימון והסתרה של הכיסוי האחורי

005gz7.jpg

וזה בחוץ!

007fr1.jpg

008gw2.jpg

חתכתי חלק מהקלקר כדי להדביק חציצי חיזוק שנועדו לשמור על הצורה של החיפוי.

009ik1.jpg

ולאחר ההדבקה

010yn0.jpg

שלב הבא הוא המסה של הקלקר עם מדלל טינר

011pz8.jpg

והכיסוי אחרי הניקוי

012vx8.jpg

013np2.jpg

בדיקת התאמה

014eh4.jpg

015jh3.jpg

בתקווה שמחר אני יקבל את דיסקיות החיתוך אני יוכל לסיים את שלב הפתיחה. במידה ולא אני ימשיך עם עבודות גימור על המארז ואולי יסיים את הכיסוי האחורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלאט חאלס עם התגובות המטומטמות האלה :bash:

זה שלכם אין חיים לא אומר שלאחרים גם אין.

הוא יסיים כשיסיים- זה שאתם תספימו פה ותזיינו בשכל לא אומר שהוא יעשה מה שאתם "רוצים".

SSR, אפשר קצת פירוט על המסורית הזו שבה השתמשת בחיתוך? (זה משהו כמו ג'יגסו עדין? :o)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה לא מונע ע"י חשמל אלה כמו מסור קטן איכותי ומבריק מאוד (מאוד!)

האמת זה נראה לי כמו סכין גילוח, אבל קשה לי להאמין שזה חותך ביעילות דרך אפוקסי או בצורה ישרה אם זה לא ממונע (או שזה דורש הרבה יציבות ולא נוח לעבודה :P)

מדהים!

איזה מגניב הקטע של ההמסה, מתוחכם אתה ;D

זה לא הוא מתוחכם... ככה בונים חלקים בחומרים מרוכבים (שיטת עבודה שקיימת כבר כמה עשרות שנים)

הוא פשוט עושה עבודה טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאט חאלס עם התגובות המטומטמות האלה :bash:

זה שלכם אין חיים לא אומר שלאחרים גם אין.

הוא יסיים כשיסיים- זה שאתם תספימו פה ותזיינו בשכל לא אומר שהוא יעשה מה שאתם "רוצים".

SSR, אפשר קצת פירוט על המסורית הזו שבה השתמשת בחיתוך? (זה משהו כמו ג'יגסו עדין? :o)

Take it easy man :lol:

בקשר למסורית, כמו ש WhatUp אמר זה מסורית ידנית פשוטה היתרון שלה הוא שהיא דקה ועדינה מאוד ומאפשרת חיתוכים מדוייקים מאוד בעובי של פחות מ 1מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסורית הידנית לדעתי הכי טובה לחיתוכים מסוג זה, שנחשבים הרבה יותר "תלת-מימדיים" מאשר דלת פח של מארז שהיא דקה יחסית.

עבודה טובה מאוד דימה, אתה יודע שיש לי אובססיה לפרויקטים שלך.

ובאמת חברים, הוא יסיים כשהו יסיים, להילחץ מן הפרויקט זה הדבר האחרון שהוא צריך לעשות, קח ת'זמן...

ב ה צ ל ח ה

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Take it easy man :lol:

בקשר למסורית, כמו ש WhatUp אמר זה מסורית ידנית פשוטה היתרון שלה הוא שהיא דקה ועדינה מאוד ומאפשרת חיתוכים מדוייקים מאוד בעובי של פחות מ 1מ"מ

שמע, אתה נכנס לפה אולי פעם ביום (במקרה הטוב)- אני כל שעתיים בערך רואה את הת'ראד הזה קופץ עם הודעות לא קשורות בסגנון "נו סיים כברררררררר!!!!111!!!@!@@!1" או "למה אין עדכונים??? >:( >:(:silly::bash::s07: :s07: :s07:"

זה מציק.

בכול אופן, המסורית הזו לא נתקעת באפוקסי? (במקרה שאתה מעבור אותה טיפה עם זווית יחסית לחומר...)

לא יצא לי לעבוד עם מסורית כזו, אבל מניסיון עם המסוריות הקטנות למתכת, הן מאוד רגישות לתזוזות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...