אם היו שואלים אותכם כיום איזה מסך לקנות, מה הייתם קונים? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם היו שואלים אותכם כיום איזה מסך לקנות, מה הייתם קונים?

Born2Kill

Recommended Posts

לא הייתי לוקח מקרן פשוט מהסיבה שזה מקרן, צריך חדר גדול וחשוך לגמרי בכדי להינות מהביצועים שלו

בקיצור זה לא פרקטי לשימוש יומיומי.(וכן, יש לי מקרן בבית, לסרטים וקצת 2 בסלון בלילה הוא מצוין אבל זהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכסף הזה אפשר לקנות מחשב, לא שווה את זה.....

אפשר לקחת LCD 19" עם ביצועים יפים שעולה בערך 2000 ש"ח ונגמר הסיפור

יש לי את המסך 2407 וזה דבר נפלא

תמיד חשבתי שהמסך זה החלק הכי חשוב במחשב !

אפילו מחשב מעפן יראה נפלא עם מסך נפלא , ולהפך , מחשב-על עם מסך מעפן יראה תמיד זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהמשחקים תומכים וחלק לא, לדוגמא Half Life 2 תומך באופן מושלם.

דוגמא הפוכה זה משחקים של EA שבכוונה לא תומכים במסך רחב, הטענה שלהם

היא שיהיה יתרון לשחקנים עם מסך רחב מכיוון שהם יראו יותר מה"משחק" הטענה הזו היא למעשה

היתרון של מסך רחב.

אני די מבולבל האמת אז בשביל לעשות קצת סדר, כי אני בנתיים לא קונה מסך כי אני לא יודע מה עדיף, במסכים רחבים רואים יותר מהמשחק ובמסכים לא רחבים התמונה תיחתך קצת? ואם במסך רחב אני אשחק במשחק שלא תומך במסך רחב אז אני עדיין אראה הכל ולא תחתך התמונה מלמעלה ולמטה?

מסך רחב רק רחב יותר ממסכים לא רחבים או שהוא גם קטן באורך?

עוד משהו שתמיד חשבתי- שבמסכים רחבים אני מפסיד חלק מהתמונה ובגלל זה אמרתי שהיא משתבשת, זה נכון?

תודה רבה למי שיצליח לענות לי על השאלה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך 2407 וזה דבר נפלא

תמיד חשבתי שהמסך זה החלק הכי חשוב במחשב !

אפילו מחשב מעפן יראה נפלא עם מסך נפלא , ולהפך , מחשב-על עם מסך מעפן יראה תמיד זבל

בשבילי שניהם צריכים להיות יפים, נפלאים וכו'.... אם שניהם לא משהו אז יש סיבה שאני לא אגע במחשב, תלוי עד כמה המצב חריג...

למשל לחבר שלי יש מסך LCD דיי מיושן 16MS ורואים אצלו את הבאטלפילד מרוח ולא יפה..... אפילו אם הוא יקנה מחשב פצצה עדיין במסך יראו גרוע ובכך אתה לא נותן לעצמו להינות מהמוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך רחב התמונה לא תחתך אם המשחק לא תומך במסך רחב, אתה פשוט לא תראה על כל המסך, כמו בתמונה שהביא הבחור עם Half Life 2, ברגע שהמשחק יתמוך רק ברזולוציות של מסכים רגילים (יחס 4:3) אתה תראה את התמונה רק בחלק מן המסך.(כמו שהיית רואה עם מסך שהוא לא רחב).

לעומת זאת, עם המשחק כן תומך ברזולוציות של מסך רחב, אתה תהנה מתמונה רחבה יותר ויותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לך על התשובה.

אם התמונה לא תחתך זאת אומרת שפשוט קצת מהצדדים יהיו שחורים? ובמסך רחב הגובה הוא אותו דבר כמו ברגילים ורק הוא רחב יותר נכון?

עכשיו אם זה ככה אז מסכים רחבים אמורים להיות יותר יקרים מהרגילים?

איזה רזולוציה טבעית מומלץ שיהיה למסך הרחב?

ראיתי באיזה מקום שרשום ששטח התצוגה של המסכים הרחבים קצת יותר קטן, מה זה אומר?

תודה רבה לעונים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה זמן לא ניכנסתי לפורום לצערי :P בכל מקרה ... זה מה שיש לי עכשיו (התמונה דיי ישנה אבל רק בשביל הרעיון)

בכל מקרה אין שום סיבה שלא תקנה מסך רחב במיוחד אם אתה צופה בסרטים במחשב.לגבי משחקים אני לא כלכך משחק כרגע אבל אין שום סיבה שמשחקים שיוצאים היום ויצאו בעתיד הקרוב לא יתמכו בפורמט רחב ,שכן מסכים רחבים תופסים נתח שוק לא מבוטל ואף חברה לא רוצה להפסיד לקוחות פוטנציאלים . בכל מקרה אני ממליץ על עדיף 3007 ;) או ה 2407 שגם הוא ממש איכותי.

בכל מקרה בהצלחה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...