שאלה כללית לגבי מסכי LCD+ איזה מסך של LG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית לגבי מסכי LCD+ איזה מסך של LG

weissby

Recommended Posts

1) עכשיו בדיוק קראתי כתבה בy-net על סמכי LCD והזכירו שמה מושג שהוא חדש לי native resolution והזכירו שלרוב הרזלוציה הטבעית של מסך LCD היא 1280X1024 כשאני בכלל חשבתי שתמיד כתבו את זה לגבי זה שזה הרזלוציה המקסימלית חח

אז.. אם אני קונה מסך שהוא כמו רוב המסכים עם רזלוציה טבעית של 1280X1024 אז אם אני אשים שזה יארה לי על רזולוציה של 1024X768 זה ייראה דפוק?

עוד דבר, מה זה פאנל? כל הTN VA ?

2) יש את המסך 1760TR אני די בונה עליו כי לפחות מבחינת נתונים והמחיר ביחס לנתונים זה עושה רושם ממש אחלה דבר אז.. אני רק צריך אישור..או אולי תתנו לי הצעות למסכי 17" טובים, אני רוצה משהו שיהיה יל טוב לעבודה עם פוטושופ וגם ככה למשחקים, אני לא איזה אבל כשיהיה מחשב חדש אולי אני כבר יותר אשחק וכל זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מאמר באתר שמסביר על רזולוציה טבעית.

על הפאנלים תוכל לברר בסטיקי עד שיעלה החלק השני של המאמר.

עדיף לא לקנות מסך 17" כאשר ניתן להשיג 19" זהה באיכות אך גדול יותר באותו מחיר או בטיפה יותר.

לנתונים היבשים אני ממליץ לא להיתיחס, בייחוד לאלה של .

לעבודה עם מומלץ בהחלט למתוח את התקציב כלפי מעלה. בכלליות עדיף שתיתן תקציב וננסה למצוא לך מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בדיוק אחרי שכתבתי שאפחד לא כותב לי קלטתי תסטיקי הזה

זה טיפה עזר להבין..

ממ התקציב

נאי תמיד בניתי על מסכי 17" מתחת ל1500 שקל

אבל עכשיו כשאתה מדבר על 19"

ממ אני לא סגור על זה אבל נניח אני שמחפש משהו באיזור ה2000 שקל

אז מה אתה אומר?

ומה בהעיה לגבי בדיוק? הם דווקא אחלה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מדובר במסכים בעלי פאנל TN שהוא מהסוג הגרוע ביותר, מנפחים נתונים בכוונה

כדי שהמסכים יראו אטרקטיביים. בתקציב של 2000 ש"ח יש לך שני מסכים איכותיים

שמתאימים לכל סוג של שימוש ממשחקים וסרטים ועד עריכה גרפית וגלישה באינטרנט.

ה VP930 של Viewsonic וה 971P של סאמסונג אלו שני המסכים אשר מומלצים וזמינים כרגע בארץ.

אמנם זמני התגובה שלהם 8ms ו 6ms אך הם מהירים ומתאימים למשחקים, אם תראה בהם מריחות

תראה מריחות בכל מסך LCD אחר אפילו עם זמן תגובה נמוך יותר.

נ.ב בזאפ יש טעות, ה 971P אינו מסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה סבבה

ו..למה הכוונה מריחות אנלא כל כך מבין?

ובהירות 250 זה מספיק? פשוט בד"כ זה 300

ואני יש לי מסך כהה ואתה יודע..נאי מפחד ליפול על עוד אחד כזה עד שנאי סוף סוף קונה מסך חדש מאוד חשוב לי שיהיה בהיר מספיק בייחוד בשביל או אם יש קטע יותר חשוך במשחק או סרט..

---עריכה---

אוי שיט!!

קראתי עכשיו במאמר על רזלוציה טבעית!! אז אם אני קונה מסך 17" או 19" אני צריך להגיד שלום ל1024X768 שהתרגלתי אליו!!

אוף..אני כבר לא יודע מה יותר כדאי, סתם לקנות מסך CRT חדש, המסך שלי מעולה חוץ מזה שהוא כהה מידי וצריך ללכת איתו מכות כי יש כנראה מן בעית מגע נואר מעצבנת..

אוף, מה לעשות? אני ממש אוהב לעבוד ב1024X768 על הפוטושופ..

ניסיתי פעם אחת לעבוד ברזלוציה של 1280X1024 ואני מרגיש שזה סתם גדול מידי

כשרוצים לעבוד על חלק ספציפי בתמונה בפוטושופ (כשמגדילים בנויגייטור) אז ב1280X1024 זה מראה קטן מידי תפיקסלים

ברזולוציה כמו ה1024X768 יותר קל לשים לב לפרטים קטנים ומזעריים יותר

---עוד עריכה---

במחשבה שנייה זה לא כזה נורא, אבל.. עד שההורים שלי התרגלו פה ל1024X768

אז לשים את על 1280X1024?! פשוט..אנלא רוצה לשים את זה 1024X768 כדי שהכתב לא יהיה קטן מדי בשבילהם ווהאיכות לא תהיה משהו =\

למרות שאם אני אקנה 19" זה קצת ישנה תעניין..

אחח.. דילמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג אם אתה עובר מצג של 17" CRT אל LCD 19" המעבר לרזולוציה 1280x1024 הוא לא יהיה מטריד, להיפך תקבל שטח עבודה עצום ביחס, גם אם תגדיר גודל פונטים של 120 dpi למערכת ההפעלה. הייתי רגיל לעבוד ב-17" CRT ברזולוציה של 800x600 ונפעמתי לאחר רכישת המסך שבמפרט משטח העבודה והפונטים לאחר השינוי ל-120 dpi היו בגודל נוח. כיום בהשוואה בין CRT 17" ל-LCD 19" קשה להתרגל ל-17" אני מרגיש כאילו שאני עובד עם צג של 15" (והיו ימים שאני זוכר שעבדתי עם צג 15" - לא סתם צג 15" אלא Sony 15 SF II טריניטרון יקר מאוד במונחים של אז, אבל הרבה יותר איכותי מ-T710BH של היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...