צריך הדרכה בOC לE4300+DDRII667MHZ+GB965P-S3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הדרכה בOC לE4300+DDRII667MHZ+GB965P-S3

shimmi1982

Recommended Posts

שלום רב,

אוקיי - המפרט מופיע בצד... לנוחיות נדפיס אותו פה כדי שיופיע מול העיניים:

Cpu: E4300 C2D

CpuCooler:AC Freezer 7 Pro

M.B:Gigabyte 965p-s3

Memory:SuperTalent 2048 DDRII 667Mhz CL5

VideoCard: BFG 8800GTS 320MB OC Edition

case: Compucase 6A19+Enermax 400W Liberty

אוקיי- המטרה שלשמה המפרט נקנה היא כדי להריץ מעבד ב3GHZ ...

אני צריך הדרכה מכם בכמה נושאים:

*מבחינת טמפרטורות... אני רוצה לעשות OC ולעזוב אותו ככה תמיד - לא לשבור שיאים-לכן העניין של הטמפרטורה קריטי לי ... לאיזה טמפ' מקסימלית (בעומס כמובן) אני צריך לכון מתוך שיקול שהוא יפעל עליה כל הזמן מבלי לקצר את חיי הרכיבים ...

*מבחינת מתחים- אין לי מושג איזה מתחים לתת למה- על סמך ניחושים אני מאמין שזה יתנגש בשיקול הראשון (טמפרטורה) ...

מעבד?

זכרון?

צ'יפסט?

אם אחד מהם לטווח הOC לא מצריך להעלות מתח נא לציין זאת- בבקשה זה חשוב הכי טוב אם תביאו לי פשוט את המתחים האופטימליים לOC הנתון (וכן אני יודע שזה לא ובלה בלה בלה- רק שאדע לאן לכוון...)

*במערכת הישנה שלי הייתי צריך לנעול את הAGP... - כאן צריך לנעול משהו? ואם כן אז מה בדיחוק ועל כמה...?

*אם 3GHZ לא מנצל את מלוא פוטנציאל הOC של המערכת אשמח אם תכוונו אותי לגבול חדש -אך בלי להתחיל להחליף דברים וכאלה... זאת המערכת.

*בבקשה תימנעו מתגובות של "למה לקחלת X ולא Y"... תגובות כאלה לא מועילות וסתם מבאסות:)

לא היה לי כל כך זמן להתעמק אז סתם זרקתי לו 300FSB והעליתי מתח (שוב מה שאני מנסה להמנע ממנו כי לי אין מושג מתי הגבולות שצריך להתחיל להעלות מתחים ואיפה) - בדקתי עומס של 20 דקות (כמובן שצריך לבדוק יותר לעומק - לא היה זמן) עם ORTHOS + עוד תכנה שאני לא זוכר איך קוראים לה שנראית בדיוק כמו ORTHOS ובנוסף גם SUPERPI ... כל אלה במקביל ... המעבד לא עלה מעל 52-53 מעלות אבל הצ'יפסט עלה גם קצת מעל 55... (אבל זה אני מאמין בעיה בסירקולציה שתפתר בהקדם אני מקווה-מטופל בפורום אחר...

אני אפילו לא יודע אם הייתי צריך לעלות מתחים - העליתי ברמה אחת למעבד ולצ'יפסט (אני לא זוכר בדיוק על כמה- אבל זה ממש העלאה נמוכה ...)

טוב זהו בנתיים מחכה לעזרה- תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...