צריך עזרה במשחק James Bond 007 - Nightfire - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במשחק James Bond 007 - Nightfire

jj516

Recommended Posts

יש לי בעיה בשלב שקוראים לו Airfield Ambush, אני עם הבחורה והיא אומרת לי שהיא צריכה השכה בשביל שהיא תוכל לעבוד,

הרגתי את כול השומרים שיכולתי ונשארו שלושה, 2 למעלה מצד ימין (עם מסתכלים איך שמתחילים את המשחק) ואחד מתחתיהם, וגם כשאני הורג את שלושתם מהר אז יש אזעקה ואני מתחיל מחדש.

בנוסף משמאלי (עם מסתכלים איך שמתחילים את המשחק) יש בניין עם דלת, כשאני מגיע למכשיר הזה שצריך כאילו להזין קוד סודי מופיע לי סימן של יד, אבל כשאני לוחץ על SELECT אז הוא עושה כול של שגיעה (לא אלה המשחק כאילו הדלת נעולה) ואני יכול לראות עם המשקיים שיש מישהוא מאחוריה ושזה מבנה שאפשר להיות בו ולא סתם ליופי.

מה אני עושה בשלב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז אתה מדבר על החלק אחרי שכבר עלית על מגדל הפיקוח ? אם כן אז גם אני ישבתי כמה שעות בתכנונים אסטרטגים של התגנבות כשבסופו של דבר כל מה שהיה צריך לעשות זה לירות על כל המסכים במגדל הפיקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא עליתי למגדל הפיקוח,

ועל איזה גנרטור אתה מדבר? עם אני פונה אחורה מאיפה שהבחורה נמצאת משמאלי (עם אני לא מסתובב) יש שני גנרטורים,

לזה אתה מתכוון?

איך אני הורס אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהצד של הנקבה איתך (שכחתי אית קוראים לה), יש באמת שתי גנרטורים, אל תגע בהם. לך לכיוון הגדר שנמצאת שם, ותראה שיש לך דרך ללכת מאחורי הבניין. בסוף הדרך שם יש גנרטור שצריך להרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...