שאלה בקשר לקנייית מסך(תקציב עד 2300) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקנייית מסך(תקציב עד 2300)

assafovadia

Recommended Posts

אם השימוש של הוא 90% משחקים/סרטים בצפיה ישירה מול המסך - לך על ה-22' ותהנה. שם חסרונות ה-TN כמעט לא מורגשים וגודלו של המסך יותר ממפצה (ולא - זה לא קשור ל-5MS בכלל).

בכל מצב אחר - אל תתקרב אליהם ועשה כעצתו של בגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השימוש של הוא 90% משחקים/סרטים בצפיה ישירה מול המסך - לך על ה-22' ותהנה. שם חסרונות ה-TN כמעט לא מורגשים וגודלו של המסך יותר ממפצה (ולא - זה לא קשור ל-5MS בכלל).

בכל מצב אחר - אל תתקרב אליהם ועשה כעצתו של בגירה.

שים לב שאם אתה מתכנן לראות ודברים אחרים שלא ממרכז (לדוגמא מהמיטה או משהו בסגנון) המסך עדיף שתתרחק מה 22" וממסכי TN בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם השימושים שלך במסך הם משחקים בלבד אני בטוח שגם תגלוש באינטרנט והמסך הזה ממש לא מומלץ לכך

בנוסף לזויות הצפיה הצרות אשר גורמות לצבע לא אחיד ומציק

אתה תאבד הרבה שטח צפיה כי לא תוכל להטות את המסך על הצד למצב פורטרט (ידוע גם בשם Pivot).

אני ממליץ שתיגש לראות שכל הדברים הללו לא מפריעים לך.

בנוסף אם אתה כן בחור במסך שכזה אתה יכול ללכת לדוגמא על ה CMV 22" שעולה רק 1690 ויהיה זהה מבחינת איכות תצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירה - לטובת צופינו בבית אני מזכיר כי למסכי 22' ולמסכי 20' רחבים יש אותה רזולוציה כך שבמצב רגיל אין ביניהם כל הבדל בשטח הצפיה.

לגבי PIVOT, אם הוא באמת 90% מהזמן משחק/צופה בסרטים - קשה לי להאמין שבשביל 10% מהזמן בגלישה הוא יעביר את המסך בין המצבים ממילא. חשוב גם לציין ששטח הצפיה האנכי הוא אפילו גדול במעט ממסכי 19' (1050 פיקסלים לעומת 1024) כך שגם במצב רגיל יש שטח צפיה מכובד ביותר - רק השוליים הלא מנוצלים נותנים אשליה של הפסד משמעותי יותר.

מסכים שבמיוחד בקניה כזו תמיד עדיף לראות קודם בעיניים... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...