רק עכשיו התחלתי לשחק BF2 ברשת ויש לי כמה שאלות. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק עכשיו התחלתי לשחק BF2 ברשת ויש לי כמה שאלות.

zolder

Recommended Posts

קודם כל זו הפעם הראשונה שאני משחק משחק ברשת.

1 מה המטרה במשחק ?

2 שאני למשל הקב' הכחולה ואני רואה מרחוק חיילים אלו הם החיילים מהקב' שלי או האוייבים ? יש בכלל מצב לראות אותם מרחוק ?

3 בא לי עם מישהו מהקב' שלי וציפצף לי שאני יעלה עליו,איך עושים את זה ? (לא ידעתי אז קפצתי לו על המכסה מנוע,נפלתי ונדרסתי חחחח :screwy:)

4 אם אני רואה למשל שעומד אני יכול לנהוג בו או שתלוי איזה שחקן אני בוחר ?

5 לפעמים אחרי שאני בוחר תפקיד (בד"כ אני בוחר בחייל עם ה-M16) ומקום במפה אני מוצא את עצמי במקום מבודד ולוקח לי שעה להגיע לאיפה שכולם נמצאים,למה זה קורה לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.להרוג כמה שיותר ;D אבל בעיקרון לתפוס כמה שיותר דגלים ולשלוט בהם עד שנגמר הזמן

2.עם אתה הכחול אז מעל החיילים יש את השמות באדום או כחול נחש מי איתך :smile1:

3.וואלה שחכתי מזמן לא שיחקתי תסתכל באפשריות של המקלדת

4.אתה יכול לנהוג \ לטוס (לא מציע לך כרגע NOOB,תלמד בסינגל פלייר קודם ) בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי זה שאלות של בנאדם שבחיים לא שיחק במשחקים..

1. אם יש 2 קבוצות, ורובים - מעניין מה עושים. יורים בקבוצה השנייה P:

2. אתה רואה את השם שלהם למעלה, ואם אתה לא רואה שם מלמעלה אז תירה עליהם [ אבל גם תסתכל על התלבושת.. הצבע]

3. נראלי או E או F... לא בטוח

4. אותו דבר.. או E או F ואז בתוך הרכב יש מקומות ישיבה ואתה מעביר דרך F1 עד F6 לדוגמא [אם יש 6 מקומות]

5. נכון כשאתה בוחר חייל? אז מימינה יש מפה.. ויש שמה דגלים של הקבוצה שלך \ של היריבה.. אם זה שלך = תלחץ עליו ושמה אתה תהיה ב-SPAWN [כשאתה מת וחוזר לחיים אז שמה אתה חוזר]

בהתחלה של המשחק יש כמה דגלים אפורים ואותם אתה צריך לכבוש.. [לעמוד ליד הדגל] ואז ככה אתה יכול "להוולד" משמה..

אם עדיין לוקח לך איטי אז קח רכב! זה הקטע גם בחיים האמיתיים.. לקחת כשזה לוקח לך הרבה זמן ללכת ברגל P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לקהילת באטלפילד 2

תוכל לשאול שאלות איזה שאתה רוצה על באטלפילד, תחילה תירשם לפורום של Vgame.co.il ואז תיכנס ל-קהילות>Battlefield

שם נמצא הפורום של באטלפילד....

לשרת ראנק הישראלי עם הרכבים: 213.8.254.38:16568

לשרת הישראלי בלי רכבים: 199.203.56.35:16567

תהנה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה מגניב תודה על התגובות.

אני כל היום רק חולם על המשחק הזה אבל לצערי אני בעבודה וחוזר רק בערב הביתה אז אין לי זמן לשחק כל יום (יש לי גם חברה על הראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זו הפעם הראשונה שאני משחק משחק ברשת.

בא לי עם מישהו מהקב' שלי וציפצף לי שאני יעלה עליו,איך עושים את זה ? (לא ידעתי אז קפצתי לו על המכסה מנוע,נפלתי ונדרסתי חחחח :screwy:)

זה הולך לחתימה :lol: :lol: :lol: :lol:

קראתי את זה וכמעט נפלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי מצחיק.

אם הצלחת להצחיק אותי בשעה כזאת כשאני גמור מעייפות אז מגיע לך ח"ח מטורף.. :xyxthumbs:

אני מדמיין את ההוא שצפר לך קולט אותך רץ.. קופץ ונדרס למוות על כלום בעצם (בנוסף לזה מורידים לו נקודות על זה שהוא הרג מישהו מהקבוצה שלו..חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...