Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

שלום חברים....אז ככה שיחקתי עכשיו במשחק בערך שעה וממש התלהבתי.....הגרפיקה נחמדה ציון 8 לא יותר........

אבל המשחקיות ממש כייפית בהתחלה אתה קונה אחכ קונה דירה.......ממש נראה נחמד ומבטיח!!!!!

הדבר היחידי שלא אהבתי זה הרעש של המנוע וגם שאי אפשר לשחק בגוייסטיק באנלוג רק בחיצים הרגילים(מוזר)

משחק ממש נחמד לדעתי הייתי נותן לו ציון 8!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקושי זז לי איזה מפרט יש לך?

תכבה את ה- לי זה נתן בוסט ענק בביצועים

חוץ מזה מהקצת שיצא לי לשחק הוא נראה ממש מדהים גראפיקה (במיוחד העיצוב פנים של המכוניות) (הנהימות של המנועים עושים לי את זה) השליטה קצת מעצבנת במיוחד אחרי שרוב משחקי המכוניות שאני שיחקתי היו מסדרת NFS אבל אחרי קצת זמן מתרגלים עליה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכבה את ה- לי זה נתן בוסט ענק בביצועים

חוץ מזה מהקצת שיצא לי לשחק הוא נראה ממש מדהים גראפיקה (במיוחד העיצוב פנים של המכוניות) (הנהימות של המנועים עושים לי את זה) השליטה קצת מעצבנת במיוחד אחרי שרוב משחקי המכוניות שאני שיחקתי היו מסדרת NFS אבל אחרי קצת זמן מתרגלים עליה.

well that's NFS fault, isn't it?

and here's a tip for all the NFSers, the arrow down key is the brakes, use it before a corner...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפחד פה לא קנה את המשחק הוא עדיין לא נמכר

המשחק כן נמכר תפסיק לדבר שטויות עם כל הכבוד.

חבל לדבר על ווארז..

אני לא רואה שום אזכור ל- WAREZ חוץ ממה שאתה כתבתה.

אז יש לו את המשחק, איך יש לו זה משהו אחר, כל עוד הוא לא הזכיר מאיפה הוא השיג את המשחק, בין אם הוא קנה או לא קנה לא חשוב מה, אז זה לא WAREZ והכל חוקי.

תתרכזו ברעיון המרכזי של ה- THREAD שהוא בעצם לדבר על תוכן המשחק עצמו ולא על דברים נלווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הנהיגה במשחק קשה ?

יותר קלה מ GTR 2 ?

ואיך הוא יעבוד אצלי ? <<<

the driving physics is semi realistic (with driving aid off) it's pretty easy, though holding a power slide is very hard. it's gets real tricky with the hypercars like, the zonda the koenigsegg and the mclaren F1.

the motorcycles though, very fast and cheap, are rubbish to drive and I recommend avoiding at all costs.

as far as to how it may run on your system, well it might be playable at 1024x768 with no AA and no HDR with medium/lo settings. it ran here perfectly, but I got a 3.3ghz 2 due with 2gb 950mhz and x1800xt.

btw, all impressions are from the open beta...

נו ברצינות מישהו יודע איפה אפשר לקנות את המשחק??

עדיפות לקנייה דרך הורדה כדי שלא יהיה צורך לחכות למשלוח תודה

try direct to drive.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...