tv-out מרצד!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

tv-out מרצד!!!

ruve

Recommended Posts

חיברתי את המחשב לטלויזיה רואים נהדר ומשחקים!!!

אבל (תמיד יש אבל) עובר על המסך של הטלויזיה ריצוד מעצבן שנראה יותר בתמונה בהיריה ופחות בתמונה כהה.

המרחק בין הטלויזיה למחשב 5 מטר וחיברתי כבל vivianco מסוג scart ובצד השני שלו s-video

(דרך אגב במחשב הוא מוגדר כקומפוזיט ולא s-video )

השאלה שלי אם להחליף כבל בעל התנגדות גבוהה יותר ואם כן אז איזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

תנתק את הממיר הכבלים או הYES מהטלויזיה , אתה אמור לראות שיפור ניכר מבחינת הריצוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה הבעיה מין גלים מרוצדים כאלה אבל אצלי זה הפוך

נראה יותר בתמונה כהה ופחות בתמונה בהירה, מין גלים לבנים כאלה והרבה!

יש לי כרטיס mx200 אבל ניראה לי שהבעיה איך שהוא קשורה לחשמל

אגב ניסיתי לנתק את יס וזה לא ממש עזר

מעניין איזה כרטיס יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קשור ל-pal כי יש לי שעובדת גם ב-pal וגם ב- ntsc ובשניהם יש את אותה בעיה :(

וזה בטח לא קשור לדרייבר כי יש לי את הכי חדש וזה עדיין מרצד. ניראה לי שזה בעיה בחשמל בבית

ליפעמים שאני מנתק את הכבל אודיו שהולך למגבר יוצא גיץ וכל החשמל בבית קופץ

רק אלוהים יודע מה הבעיה הזאת ואם בכלל מה קשור למה :-\

עוד מעט אני אמור לקבל את ה 9500 pro ואז ניראה באמת אם זה בחשמל בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סובל מהתופעה הזו ונראה לי שכל מי שעובד עם היציאה לטלויזיה סובל מהקטע הזה,לא נראה לי שיש מישהו שרואה את המחשב בטלויזיה חלק ונקי והכל בסדר, ואני שואל את עצמי למה אנחנו בעצם שותקים? מה הדעאווין של החברות שמוכרות לנו את הכרטיסים עם יציאת ה TV המזופתת הזאת? אנחנו משלמים ממיטב כספנו ומקבלים בתמורה עוגמת נפש והרס העיניים שלנו,מה זה זה? בחיי שיש לי חשק לתפוס את אחראי השיווק של הכרטיסים האלה ולרסק לו את הכרטיס לתוך הפרצוף המסריח שלו,,אנחנו נותנים להם כסף ובתמורה הם מפנים לעברינו אצבע משולשת,, לא מזמן ראיתי פרסום של מכשיר שאינני זוכר את שמו המאפשר לחבר את המחשב לטלויזיה,,מדובר במכשיר חיצוני והעלות אם אני זוכר טוב היתה כ 600 ש"ח,,האם מישהו שמע על זה? מישהו מכיר או התנסה עם זה?,,,כל טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה מופרז.

בGF4 Ti4200 שלי (ABIT) שעלה 850 ש"ח אני מקבל תמונה מצויינת בטלווזיה, וברזולוציה יותר גבוהה רק קשה לקרוא (זה בגלל גודל הנקודה של הטלוויזיה בכלל...)

בRaedon VE במחשב הישן שלי (POWERCOLOR, כן אני יודע, גרוע) שעולה הרבה פחות מ600 ש"ח היום (אני לא יודע כמה... לא בדקתי) אני מקבל תמונה ללא ריצודים, ורק איכות טיפה יותר גרועה של הטקסט - וזה בגלל הפילטרים המעפנים של הכרטיס.

בכל מקרה, 600 ש"ח בשביל כזה מכשיר לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...