אי-התייצבות לצו ראשון ושני... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי-התייצבות לצו ראשון ושני...

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז תגידו חילים מתים בישבילך וכו

ואני יגיד לא ביקשתי מאף אחד למות בישבילי

חילים מתו מכל מיני סיבות חלק הקריבו את עצמם בגלל האמונות\אידיאולוגיות שלהם

וחלק עד כמה שזה מצער מטעויות וחלק פשוט חויבו לילחם

אתה לא ביקשת שאף אחד ימות בשבילך ?! יא חתיכת אפס, אתה כמו מחבל אם אתה מעיז להוציא דעה כזאת החוצה, לא מגיעה לך בכלל זכות קיום בארץ...

חויבו להילחם ?! אין שום לוחם שהכריחו אותו להילחם, אתה יכול להיות לוחם על בשייטת, ואתה יכול להיות ילד כאפות בקריה ... רק תבחר ..

אידיאולוגיות ?!, צודק כי יש הרבה מאוד אנשים אפסים כמוך שלא חושבים על טובתם, וכמו ששמרו לך על החיים במשך 20 שנה שאתה חי הגיע הזמן שגם אתה תעשה את זה .... , זאת המחוייבות שלך הקטנה למדינה, אתה לא רוצה ? תעוף מהארץ וכמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חויבו להילחם ?! אין שום לוחם שהכריחו אותו להילחם

אתה חי באשליות אתה יודע כמה קרבים ומילוימניקים היו מוכנים לוותר על השרות?

וכמו ששמרו לך על החיים במשך 20 שנה שאתה חי הגיע הזמן שגם אתה תעשה את זה

לצערי עשיתי את זה 3 שנים מהחיים שלי יתבזבזו מיזה

וכבר אחרי שנה זה לא היה מבחירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, איפה אתה חושב היינו נמצאים היום אם כל אחד היה משתמט כי הוא לא מרוויח כלום מהשירות הצבאי?

תתבגרו כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרירין ושאר המשתמטים:

אתם פשוט חבורת אפסים.

ולפני שכולם קופצים ומתחילים "אתה צעיר" וכו', אני אומר מנק' המבט האובייקטיבית שלי שאתם דוחים אותי, ואולי בבועה שלכם במרכז הארץ יקבלו את זה (אגב קרירין, חשבת נגיד לעבור ליישובים זולים יותר? או שפחות ממרכז הארץ, ישמרנו השם, חצי שעה מדיזינגוף, זה גדול עליך?).

אני מתכוון להתגייס, אני לא "מורעל" ופנאט ולא עשו לי שטיפת מוח מגיל 9, אבל יש לי כבוד לחוקים במדינה הזאת, למדינה הזאת ובכלל. אם אתה לא רוצה לעשות שירות צבאי אתה לא דופק את אולמרט או את הממשלה או את המושחתים, כי הם כבר מסודרים. אתה דופק עוד יותר את החלשים בגבול, את יישובי הפריפריה, ומעמיד את כל המדינה בסיכון. ואל תגיד "אבל מה, אני הייתי כולו ג'ובניק/טבח/פקיד, הצבא היה יכול לעשות טוב מאוד בלעדיי". כי אם כל אחד היה אומר את זה, היית עכשיו סביר להניח מתפלל במסגד, וכנ"ל מאמאל'ע שלך שדואגת למחוסר בית כמוך.

וזהו. פוסט מאוד רציני. אני אשמח לשמוע מה יש למשתמטים לומר על כך ואיך הם מצדיקים את מעשיהם, ואם שרייבר יתבגר ולא יכתוב במקום הפוסט שלי "אני הומו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, איפה אתה חושב היינו נמצאים היום אם כל אחד היה משתמט כי הוא לא מרוויח כלום מהשירות הצבאי?

תתבגרו כבר..

אתה חי באשליות בערך 50% מבני גילך בארץ לא יתגיסו או שיתגיסו וישתחררו לאחר תקופה קצרה.

עוד נשירה "קלה" תורגש במילואים.

נמאס להיות פראייר. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרירין ושאר המשתמטים:

אתם פשוט חבורת אפסים.

ולפני שכולם קופצים ומתחילים "אתה צעיר" וכו', אני אומר מנק' המבט האובייקטיבית שלי שאתם דוחים אותי, ואולי בבועה שלכם במרכז הארץ יקבלו את זה (אגב קרירין, חשבת נגיד לעבור ליישובים זולים יותר? או שפחות ממרכז הארץ, ישמרנו השם, חצי שעה מדיזינגוף, זה גדול עליך?).

אני מתכוון להתגייס, אני לא "מורעל" ופנאט ולא עשו לי שטיפת מוח מגיל 9, אבל יש לי כבוד לחוקים במדינה הזאת, למדינה הזאת ובכלל. אם אתה לא רוצה לעשות שירות צבאי אתה לא דופק את אולמרט או את הממשלה או את המושחתים, כי הם כבר מסודרים. אתה דופק עוד יותר את החלשים בגבול, את יישובי הפריפריה, ומעמיד את כל המדינה בסיכון. ואל תגיד "אבל מה, אני הייתי כולו ג'ובניק/טבח/פקיד, הצבא היה יכול לעשות טוב מאוד בלעדיי". כי אם כל אחד היה אומר את זה, היית עכשיו סביר להניח מתפלל במסגד, וכנ"ל מאמאל'ע שלך שדואגת למחוסר בית כמוך.

וזהו. פוסט מאוד רציני. אני אשמח לשמוע מה יש למשתמטים לומר על כך ואיך הם מצדיקים את מעשיהם, ואם שרייבר יתבגר ולא יכתוב במקום הפוסט שלי "אני הומו".

קודם כל אתה מדבר כאילו גיוס בארץ זה מבחירה

אבל שוכח שיש חוק גיוס חובה בארץ

שנית אני לא מישתמט אבל אם הייתי חוזר לעבר תיהיה בטוח שהייתי מנסה הכשיו זה מאוחר מידי

שלישית לא אמרתי שמישתמטים ידפקו את המושחטים

דיברתי על זה שהם יתנו לעצמם דחיפה טובה לעתיד בזה שיהיו להם עוד 3 שנים לעבוד או לילמוד

רבעית אני גר ברעננה לא בתל אביב

ובכיף הייתי עובר לגור בצפון אם היתה לי שם עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה מדבר כאילו גיוס בארץ זה מבחירה

אבל שוכח שיש חוק גיוס חובה בארץ

[glow=red,2,300]

אז יש גיוס חובה, מה הקשר? אם הייתה זכות בחירה אז בכלל הצבא היה במצב על הפנים[/glow]

שנית אני לא מישתמט אבל אם הייתי חוזר לעבר תיהיה בטוח שהייתי מנסה הכשיו זה מאוחר מידי

[glow=red,2,300]*עכשיו[/glow]

שלישית לא אמרתי שמישתמטים ידפקו את המושחטים

דיברתי על זה שהם יתנו לעצמם דחיפה טובה לעתיד בזה שיהיו להם עוד 3 שנים לעבוד או לילמוד

[glow=red,2,300]וככה ידאגו לבועה האגוצנטרית הקטנה שלהם? מאוד בוגר[/glow]

רבעית אני גר ברעננה לא בתל אביב

ובכיף הייתי עובר לגור בצפון אם היתה לי שם עבודה

[glow=red,2,300]אז חפש עבודה בצפון, חפש עבודה בדרום. אתה מתלונן על מחירי הדירות ברעננה? יפה, בו לגור איתנו בחיפה, ממה שאני שומע מחירי הדירות פה רק צונחים.

כנ"ל קרה בשנה החולפת בכל האזורים חוץ מהמרכז. אם אתה לא יכול לסבול את עלויות החיים שם תעבור למקום שתואם את היכולת הכלכלית שלך.[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי באשליות בערך 50% מבני גילך בארץ לא יתגיסו או שיתגיסו וישתחררו לאחר תקופה קצרה.

עוד נשירה "קלה" תורגש במילואים.

נמאס להיות פראייר. :bash:

הגזמת בענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת בענק.

זה נתונים "רשמיים" של צה"ל כמובן לא מכיל ערבים' date=' בדויים ומיעוטים אחרים במדינה:

אם צה"ל אומר 70% בעת הגיוס אני אומר 50% כולל כאלו ש"מבלים" תקופה קצרה בשירות.

[url']http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=1904&MenuID=733&ThreadID=1014018

http://www.aka.idf.il/yohalan/main/main.asp?catID=22348&docID=22352

http://www.newprofile.org/showdata.asp?pid=916

60% לפי אלוף רגב בשנת 2002:

http://www.jnul.huji.ac.il/IA/ArchivedSites/4mothers071203/www.7th-day.co.il/tzahal/havicuah.htm

והגרף לא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...