יחידות מחשבים (תכנות\גרפיקה) בצבא - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יחידות מחשבים (תכנות\גרפיקה) בצבא

X_Dror

Recommended Posts

אני השנה מסיים י"ב ואני רוצה להתגייס ליחידת מחשבים בצה"ל (לא משהו קרבי, משהו משרדי)

בכל מקרה, אחרתי למיונים של חיל המודיעין ולא אוכל להתגייס אליהם אלא אם אעשה שנת שירות (דבר שלא בא בחשבון).

אמרו לי שיש המון יחידות מחשבים במכעט כל החילות ושכדאי לי לנסות להתמיין אליהם.

הבעיה היא שאין לי מושג למי אני צריך לשלוח קורות חיים שלי ואם אני בכלל יכול עכשיו לעשות את זה.

למישהו יש ניסיון בדברים האלה?

(ד"א אם אני אנסה לדחות את תאריך הגיוס שלי למרת 2008 יש סיכוי שזה יכול להפריע לי להתמיין לדברים האלו?)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדת מקצועות טכנולוגים ..זאת אומרת עשית בגרות טכנולוגית למשל במחשבים או באלקטרוניקה ..

תלמד יג יד באיזה מכללה שנה וחצי תצא עם תואר הנדסאי ואתה תשרת בצבא במקצוע שבו למדת ותצבור ניסיון במקצוע.

אם אתה רוצה עוד פרטים פנה אליי לפרטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חמה ביותר - אם אתה רוצה כבר לעשות משהו עם השלוש שנים שיתבזבזו לך בצבא - לך תעשה הנדסאי. תוך שנתיים או שנה וחצי יש לך תעודה ואתה תשרת בצבא ותקבל ניסיון שזה הדבר הכי חשוב בכל שוק עבודה. זה הדבר הראשון שישאלו אותך בכל ראיון עבודה.

תחשוב על זה כמו מין המשך לתיכון. זה דווקא די כיף ויש מלא צחוקים כי תכלס זה די ברמה של התיכון - בית זונות אחד גדול :)

ממליץ בחום!

אגב, אני אם אתה מעוניין לדעת, לא עשיתי את זה, אלא אחרי הצבא למדתי הנדסאי חשמל ואלקט' ועכשיו אני עושה תואר.

יש לי כמה חברים שכולם למדו לפני הצבא, ויצא להם יופי עם הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי בהתחלה..כדאי שתברר על זה מהר כי ההרשמה נסגרת אוטוטו ליג יד בכלל כי צריך לחתום על ויזה וכו' וזה כל העניין מהצבא..

אבל בכל מקרה זה מאוד מומלץ להמשיך יג יד..אל תדחה את זה על הסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומר לך שלא.... תפסיק להאמין לכל דבר שאומרים לך בבית הספר... :kopfpatsch:

עריכה: שמע, חברים שלי הולכים ללמוד אחרי הנדסאי באלקטרוניקה מהנדס חשמל, זה מה שזה חסך להם, אני רק אומר לך מה שלמדתי מניסיונם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום לפי מה שהבנתי זה חוסך לך שנתיים.. ואתה לומד רק שנה וחצי אם אתה לומד אחרי יב

עריכה: אתה מקבל 40 נקודות זכות מתוך 120 שצריך להיות לפי מה שאני זוכר..

לא במקום ששווה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...