איך המארז של posedon של gigabite? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המארז של posedon של gigabite?

Amit_Alcobi

Recommended Posts

יש לי אותו כבר שבוע,אחלה מארז הכנה לקרור מים.הכל שם עם קליפסים או איך שלא קוראים לזה,הוא ממש שקט גדול יחסית מפנים,האורות ממש יפים

הוא זוהר על הרצפה כתוב פוסידון.יש לו שתי מאוררים 120.אחד מכניס מקדימה אחד מוציא.

אין עוד הכנות למאוררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כבר שבוע,אחלה מארז הכנה לקרור מים.הכל שם עם קליפסים או איך שלא קוראים לזה,הוא ממש שקט גדול יחסית מפנים,האורות ממש יפים

הוא זוהר על הרצפה כתוב פוסידון.יש לו שתי מאוררים 120.אחד מכניס מקדימה אחד מוציא.

אין עוד הכנות למאוררים

יש בדלת...

אבל חפיף כי לא שמים שם בד"כ. :P

בסה"כ המארז טוב.

רק צריך לחליף לו את המאוורר האחורי למאוורר בעל ספיקת אוויר גבוהה יותר כי מה שמגיע איתו ממש חלש.

בנוסף יש לך אופציה לקנות את הטריטון שהוא זהה לפוסידון מלבד עיצוב הפאנל הקדמי (ובעקבות עיצוב הפאנל השונה גם המחיר נמוך יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בדלת...

אבל חפיף כי לא שמים שם בד"כ. :P

בסה"כ המארז טוב.

רק צריך לחליף לו את המאוורר האחורי למאוורר בעל ספיקת אוויר גבוהה יותר כי מה שמגיע איתו ממש חלש.

בנוסף יש לך אופציה לקנות את הטריטון שהוא זהה לפוסידון מלבד עיצוב הפאנל הקדמי (ובעקבות עיצוב הפאנל השונה גם המחיר נמוך יותר).

[

דבר ראשון ל

hilikoh

המארז לא מרעיש בכלל.

באמת המאורר האחורי מאוד חלש,איך הקדמי שמכניס?צריך להחליף אותו גם? אי אפשר לדעת.

ואחי אין מצב שיש לו עוד מאורר בדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרעש אתה מדבר מניסיון אישי?

בכל מקרה היתי מעדיף סנטוריון 532 של CoolerMaster שאמור לעלות 370 ש"ח אחרי הזכרות על הספק (לפחות ב-COM4U לפי מידע מדיונים קודמים)

כן, יש אותו לשכן, יש לו מזל שהוא לא ישן בחדר של המחשב, אחרת אני לא בטוח שהוא היה מצליח לישון, ואני לא מגזים.

הוא בא אליי, שומע את הקומפוקייס שלי ונדהם מהשקט.

T.MAC,

אתה כנראה לא שמעת שקטים אם אתה טוען שהפוסידון לא מרעיש, ואני מבין אותך, אין לך מארז להשוות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת השקט לא תמיד קשורה למארז היא יותר קשורה לכמות הרעש שיש בפנים.

לי יש P150 הוא שקט רצח רק בתנאי שהכרטיס מסך לא מחובר(לכרטיס יש קירור רועש) ככה הוא גם מרעיש.

זה למה בביקורות של מורידים את הקירורים הרגילים ומכניסים דברים שקטים שיראו את הרמה האמיתי של המארז ולא את הרעש שיוצא מהרכיבים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...