האם AKAI חברה טובה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם AKAI חברה טובה?

Killer Storm

Recommended Posts

טוף לאחר בילוי לא קטן במחסני חשמל בחיפה...לא מצאתי שום דבר שנשמע טוב, הכל פשוט הכל חרא...והקטע הוא שנגיד יש חברה טובה לדוגמה מארנץ אז יש סידרה של רסיברים כש1 הכי פחות טוב ו10 הכי טוב אז הם יביאו את ה1 בלבד וימכרו אותו במחיר שבארה"ב אתה קונה את ה10 :o וזה ממש מרגיז טוף וויתרתי ומחר אני ילך לשמוע יד שניה בתקווה למצוא משהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בדרך כלל...מביאים גם דברים טובים אבל כמובן שמוכרים אותם במחירים גבוהים מאוד שהם לא שווים את זה.....

אני עוד מעט אחרי הצהוריים נוסע לשמוע את המגברים ביניהם את הAKAI, אני צריך לקנות...הגברה סטריו לחדר אבל אני לא יקנה בכוח משהו שיהיה לי אני ישמע דברים ובתקווה שאני ימצא משהו טוב אני יקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב! תגידו לי להתחדש :) שמעתי את הAKAI המקצועי יד שניה חברה...זה חיההההההההההההההההההה הדבר הזה מגבר סטריו פשוט מדהים כבד כמו טנק המתכת שלמה ללא פגמים הכל מתוחזק בפנים יפה לוחות הגברה חדשים נקי מאבק מבפנים ומבחוץ המכשיר ללא ספק במצב מצויין, לגבי הסאונד, בס מושלם, לדעתי פשוט מושלם...אפשר להגביר את הבס חזק והוא נשאר רך וחם...העוצמה של המכשיר פשוט מדהימה הוא מגביר 2 של 200 Watt RMS בצורה קלה כל כך ומתוך 20 דרגות הגברה 5 זה ממש ממש ממש חזק......

מגבר מדהים הטלתי ספק גדול בAKAI כי במוצרים של היום שלהם הבנתי שמוצאים הרבה אכזבה אבל המגבר הישן הזה פשוט מדהים אותי...ונעים לאוזן כל כך לשמוע בו פשוט נהדר, הדגם הוא AM-2350 AKAI ועם מישהו מוצא כזה יד שניה...פשוט תיקח על תחשוב פעמים!

(Made In Japan)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב! תגידו לי להתחדש :) שמעתי את הAKAI המקצועי יד שניה חברה...זה חיההההההההההההההההההה הדבר הזה מגבר סטריו פשוט מדהים כבד כמו טנק המתכת שלמה ללא פגמים הכל מתוחזק בפנים יפה לוחות הגברה חדשים נקי מאבק מבפנים ומבחוץ המכשיר ללא ספק במצב מצויין, לגבי הסאונד, בס מושלם, לדעתי פשוט מושלם...אפשר להגביר את הבס חזק והוא נשאר רך וחם...העוצמה של המכשיר פשוט מדהימה הוא מגביר 2 של 200 Watt RMS בצורה קלה כל כך ומתוך 20 דרגות הגברה 5 זה ממש ממש ממש חזק......

מגבר מדהים הטלתי ספק גדול בAKAI כי במוצרים של היום שלהם הבנתי שמוצאים הרבה אכזבה אבל המגבר הישן הזה פשוט מדהים אותי...ונעים לאוזן כל כך לשמוע בו פשוט נהדר, הדגם הוא AM-2350 AKAI ועם מישהו מוצא כזה יד שניה...פשוט תיקח על תחשוב פעמים!

תיזהר מזה, בווליום הוא נכנס לדיסטורשן וקורע ת'צורה של הרמקול..... (בדוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...