אין אפשרות לשנות סוג אימון בפיפה 2007 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אפשרות לשנות סוג אימון בפיפה 2007

open source

Recommended Posts

כשאני מפעיל אימון אז אני רוצה לשנות את סוג האימון, למשל אימון של פנדלים, קרנות, וכו'

אז כאשר אני לוחץ על שינוי סוג האימון לאחר שלחצתי ESC אני מקבל את ההודעה הבאה

only the active controller can access this option

איך בכל זאת אני יכול לשנות את סוג האימון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההערה המעצבנת הזאת מוצגת גם בזמן משחקים כשמנסים לבצע שינוי טקטי/חילוף.

מה שאתה צריך לעשות זה פשוט מה שרשום לך- במקום ללחוץ עם העכבר תשמש בבקר שאחראי על הקבוצה.

כלומר- או במקלדת ואז תלחץ enter על האופציה המבוקשת או במקרה כמו שלי באמצעות הגיימפד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שזה ככה מכיוון שאם תעשה משחק באינטרנט למשל, השחקן השני לא יכל להיכנס לטקטיקה שלך ולשנות דברים.

כלומר רק מי ששולט על הבקר הספציפי יוכל להיכנס לקבוצה...

אחרת אין לי הגיון למה עשו דבר כזה גם במשחקים שמשחקים לבד :pissed:

אני מניח ש-EA Sports עשו בכוונה קצת בעיות כדי שיהיה להם מה לתקן בפיפ"א הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה יותר מתסכל? העניין שאי אפשר לשחק יותר מ-2 שחקנים גם במשחק און-ליין.

כלומר, לקחנו יוזמה התחברנו (אני וחבר שלי) לחבר אחר באון ליין וגילינו שרק 2 שחקנים יכולים לבחור קבוצה ולשחק (למרות שהיו בבית שלי מקלדת+גיימפד ובבית של החבר עוד מקלדת...).

מישהו יודע משהו בנושא שפספסתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה יותר מתסכל? העניין שאי אפשר לשחק יותר מ-2 שחקנים גם במשחק און-ליין.

כלומר, לקחנו יוזמה התחברנו (אני וחבר שלי) לחבר אחר באון ליין וגילינו שרק 2 שחקנים יכולים לבחור קבוצה ולשחק (למרות שהיו בבית שלי מקלדת+גיימפד ובבית של החבר עוד מקלדת...).

מישהו יודע משהו בנושא שפספסתי?

כמה שאתה צודק !

אחד הדברים המרגיזים ביותר זה כאשר חברת תוכנה חושבת לעצמה שבגירסה החדשה אפשר להוריד את האופציות הכי חיוניות שהיו בגירסה הקודמת ! :pissed:

אחרי הכל, רוצים "לתקן" את הבעיה באיזו שהיא גירסה עתידית כנראה כדי להוציא עוד קצת כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...