שאלה בנוגע למסך lcd - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע למסך lcd

maor5

Recommended Posts

שלום לכולם:)

לא ידעתי באיזה פורום לשים את זה כול כך אבל שמתי בסוף פה.. אז אם זה לא מתאים מצטער... :-\

אני רוצה לקנות לחדר אבל אין לי ממש מקום, אז אבא שלי הציע הצעה "לזרוק" תמסך של המחשב ובמקום לשים טלויזית lcd שהיא תיהיה גם בעצמה וגם לחבר אותה למחשב כמסך רגיל(שאני יראה בה וגם שאני יוכל להשתמש בה כמסך למחשב)

עכשיו כמה שאלות אני יושב קרוב למסך זה יכול להרוס לי תעיניים(שבעתיד אולי יהיה לי וכ''ו חס וחלילה) או שאם יראו בכלל טוב במסך? או שיראו מגעיל?

התקציב הוא בערך 2000 שקל +-

שווה לקנות או לוותר על זה?

תודה לעוזרים!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול איך ניתן לראות במחשב, האם צריך כרטיס , או איזה חיבור למסך עצמו?

שמעתי על מישהו שרואה במסך מחשב ורואים טוב מאוד, ארשום את הדגם אחרי שאקבל תשובה לוודא

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין בזה לכן אני שואל

פעם שעברה חיברתי תמחשב לטלויזיה(רגילה) עם כבל אבל ראו מגעיל אז אני שואל עכשיו אם יראו טוב בטלויזית lcd

תודה לעוזרים..!

נ.ב לא נראה לי צריך כרטיס בשביל זה אפשר גם עם כבלים לא?! או שצריך באמת כרטיס טלויזיה?! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

התקציב הוא משהו כמו 2000 שקל

עכשיו חייב כרטיס טלויזיה?

אני רוצה לקנות טלויזיה שהיא lcd ולחבר אותה גם למחשב על מנת לראות בה גם וגם מחשב

תודה לעוזרים ואם אפשר זה דחוף לי.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, מצטער על המרווח בין התגובות...

בכל אופן, טלויזיות ה-lcd (הקטנות 19 / 20 אינצ' - לפני התקציב שלך זה רק מה שתוכל לקנות) הם טלוויזיות לכל דבר, אבל עם חיבור למחשב. הבעייה היא ברזולוציית המסך. אם תוכל למצוא בגודל זה ברזולוצייה של לפחות 1024 עד 768, אז תוכל גם לעבוד על המחשב ולהפיק הנאה. העצה שלי היא שתשלח מסך מחשב, עם כרטיס - כך תשיג איכות מירבית ביחס להוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע תקנה מסך מחשב lcd ולא + כרטיס . אם 19 אינץ מספיק לך אז זה אין לך בעיה של תקציב(1500) אם אתה רוצה 22 אינץ' רחב שלא רואים הכי טוב אז גם אין לך בעיה (זה מה שאני קונה ואני מתכנן לעשות גם מה שאתה עושה) אם אתה רוצה משהו באמת טוב גדול ואיכותי תקנה 20 אינץ' אבל זה יותר יקר. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם:)

לא ידעתי באיזה פורום לשים את זה כול כך אבל שמתי בסוף פה.. אז אם זה לא מתאים מצטער... :-\

אני רוצה לקנות לחדר אבל אין לי ממש מקום, אז אבא שלי הציע הצעה "לזרוק" תמסך של המחשב ובמקום לשים טלויזית lcd שהיא תיהיה גם בעצמה וגם לחבר אותה למחשב כמסך רגיל(שאני יראה בה וגם שאני יוכל להשתמש בה כמסך למחשב)

עכשיו כמה שאלות אני יושב קרוב למסך זה יכול להרוס לי תעיניים(שבעתיד אולי יהיה לי וכ''ו חס וחלילה) או שאם יראו בכלל טוב במסך? או שיראו מגעיל?

התקציב הוא בערך 2000 שקל +-

שווה לקנות או לוותר על זה?

תודה לעוזרים!!! :yelclap:

יראו אותו דבר עם , רק שבגלל בהירות אתה תהרוס את העיניים.

עדיף מסך מחשב עם כרטיס טלויזיה.

כרטיס פשוט עולה 200 ש"ח, וכרטיס רציני שגם מקליט עולה בסביבות 550 ש"ח.

או שתקח מסך 19 סגנון SONY X95 + כרטיס טלויזיה http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2703 יחד 1650 ש"ח או + כרטיס לכידת וידיאו (שהוא גם כרטיס טלויזיה) http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2981 יחד 2000 (עדיין בתקציב)

או שתיקח מסך 20" איכותי סגנון 2007 (רחב או שטוח) במחיר 2165 + כרטיס טלויזיה שהמלצתי. יחד 2365.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FP רגיל.

ה WFP מומלץ לדעתי רק כאשר השימושים המרכזיים הם מחשקים וסרטים.

לעומת זאת אם אתה יכול לעלות בתקציב למסך 24" רחב הוא ייתן לך מספיק שטח, מומלץ. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אבל כיום ב 1240 על 1024 אני לא מרגיש כזה חסך בשימושים האלו, אז עדיין לא עדיף WFP ? אני עדיין ירוויח רזולוציה גבוהה יותר (זה לא שזה יהיה יותר קטן), וגם אהנה יותר בסרטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...