jbl creature 2.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

jbl creature 2.1

Monopoly

Recommended Posts

איך הרמקולים האלה? טובים למוזיקה? [ביחס למחיר]

הקטע הוא שיש לי עכשיו אינספייר 2500 והם לא בסדר אז אני הולך להחזיר אותם לחנות [באג] ואני אנסה לקבל זיכוי ואז להוסיף איזה 100 שקל ולקחת את הקריצ'ר, מה אתם אומרים, כדאי? אתם חושבים שהם יתנו לי בכלל לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX530 לפי דעתי נשמעים יותר גרוע מה2500 :-X

ואם אין ATP3 אז חבל... תשמע את הקריצ'אר (II) ותחליט אם כדאי לך לשדרג... הם נשמעים בסדר, אבל משום מה לי הסטאלייטים נשמעו צפצפניים מידי... בלי עומק... אבל יכול להיות שזה רק אני (או יכול להיות שזה בגלל ששמעתי אותם בתנאים לא טובים במיוחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באותם תנאים... אבל הם עמדו על משטח זהה (השולחן בחדר שלי והשולחן בחנות היו עשויים בערך מאותו חומר...), והקשבתי להם ממש מקרוב (לשתי המערכות), ופשוט הייה חסר משהו בקריצ'ר... לא התרגשתי מהם כמו מהATP3...

דבר נוסף שיכול הייה אולי לפגוע ב"מבחן" של הקריצ'ר זה הטראק שהמוכר שם לי... יכול להית שההקלטה הייתה מעפנה במיוחד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את צמד היצורים של ואני ממש מרוצה מהם.

אני חושב שאם אתה תקנה אותם אתה לא תצטער בכלל במיוחד אם אתה מחפש איכות (שלדעתי היא מעולה).

כמו ש-Anatoli אמר, העיצוב שלהם מוסיף המון- פשוט מוסיף יופי לחדר וזה גם שיקול שבסופו של דבר לוקחים בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלטק ATP3 יש צליל לפנים !

לא יודע איך אצל היצורים אבל הATP3 ממש טובים, אני ממש אוהב את הטוויטרים הקטנים שיש להם שפשוט זורקים את הצלילים הגבוהים בצורה מדוייקת יחסית.

אחלה , ואגב, ATP3 נראים ממש טוב, אין ספק שגם הקריצ'ר, אבל קצת מצועצעים לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם עדיין באג זה המקום היחיד שניתן לרכוש אותם? אני מתכנן רכישה שלהם בקרוב מאוד.

אני קניתי את שלי במחסני חשמל אחרי שהבנתי שהם הכי זולים.

תשים לב שלגירסאות השונות מבחינת צבע יש הבדלי מחירים, כאשר הזולים הם האפורים אח"כ השחורים ורמקולים האדומים הכי יקרים...

בכל מקרה- הסט האפור עלה לי שם 379 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה atp3 קצת יותר טובים בצליל לטעמי, אבל ה הרבה יותר יפים, זו הסיבה שבגללה בחרתי ב . הם לא חלשים אבל חסר ברמת הצליל. אם אתה קונה, אתה יכול לקנות מבאג את השחור במחיר טוב מאוד ( 420 שקל ). האדומים יותר מדיי יקרים, אין טעם להשקיע עוד 180 שקל בשביל צבע אדום.

תעשה את הבחירה שלך, אם העיצוב חשוב לך, אז creature. אם יותר חשובה לך איכות הרמקולים אז atp3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חדר ציבעוני[ורוד של ערסים בגיל ההיתבגרות] אז הJBL יהיו יפים אם לא זה סתם... לא קשור לכלום

הATP3 הרבה יותר אלגנטים וסקסים

לדעתי הJBL הם של ילדים קטנים

יש בעיה אחת שהפריעה לי בATP3 זה שהכבלים קצרים=/ ושהחיבורים שונים נגיד לרמקול ימני יש חיבור אחר ולרמקול השמאלי יש חיבור שונה לי זה מציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...