בעיה עם עדכון דרייבר של NVIDIA ויציאת TV - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם עדכון דרייבר של NVIDIA ויציאת TV

fatfish

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי מחשב נייד (HP אם זה ממש מעניין) שמגיע עם כרטיס גרפי Go 7400.

לאחר קבלת המחשב, הכל עבד כראוי - בחיבור s-video, התמונה נראית על מסך הטלוויזיה ללא בעיות מיוחדות.

ביצעתי עדכון של הדרייבר (ניסיתי שלושה מקורות עדכון שונים עם rollback לדרייבר בין עדכון לעדכון) הן מאתר Nvidia, אתר העדכונים של ,

ואפילו (הייתי חייב לנסות) מ-windows update.

כולם הביאו לי פחות או יותר את אותה גרסת דרייבר (עם שינויים מינוריים כמו שפת הממשק עברית/אנגלית או minor-version).

לאחר עדכון זה, הפלט לטלוויזיה (s-video) לא עבד, כלומר - על המסך הופיעו פסים מרצדים כשהעברתי את הפלט לטלוויזיה.

למיטב הבנתי, יציאת s-video או לפחות הטלוויזיות עצמן (פשוטה, 28" לא משהו מיוחד, דק או בעל תמיכה ברזולוציות מיוחדות) תומכות רק ברזולוציה

של 640 על 480. בדרייבר המקורי שהגיע עם המחשב, אכן - ביציאת הטלוויזיה היתה לי אפשרות לבחור את הרזולוציה הזו, וזו אכן הרזולוציה שבה ראיתי

בצורה טובה את מסך הטלוויזיה (שמשמש רק לצורכי וידאו מהמחשב).

בדרייברים החדשים שהתקנתי (שוב, משלושת המקורות השונים) לא ניתן היה להגדיר אף אחד מהמסכים (1 או 2) לרזולוציה זו. ולמרות שהדרייבר

תומך בהוספת רזולוציות שאינן מופיעות ברשימה - לא הצלחתי להוסיף את הרזולוציה המבוקשת. רזולוציות אחרות (הגבוהות מ-800 על 600, שהיתה

רזולוצית המינימום שניתן היה לכוון) ניתן היה להוסיף, אך נמוכות יותר נבצר ממני.

בצר לי, חזרתי לדרייבר המקורי שהגיע עם המחשב, ואני נמנע מלעדכן את הדרייבר.

אמנם אין לי בעיה כרגע לא עם וידאו, ולא עם משחקי תלת מימד (FEAR לדוגמה) אך אני מעוניין לעדכן את הדרייבר.

חיפוש ברשת ובמרכז התמיכה של לא העלה דבר (ברשת נמצאו איזכורים לאנשים שחוו את אותה הבעייה שלי).

פתרונות למישהו? (כל מידע יכול לעזור, אפילו אם זה באג ידוע של ויטפל בעתיד)

תודה מראש,

זיו

מה מקור הבעיה? דרך לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...