איך האוזניות בלוטות' של לוג'יטק? (הדגם החדש) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך האוזניות בלוטות' של לוג'יטק? (הדגם החדש)

Triple-z

Recommended Posts

למישהו יש נסיון עם Logitech® FreePulse Wireless™ Headphones ? אני מתעניין באוזניות אלחוטיות לאייריבר שלי פשוט כי השימוש בהם נראה לי הרבה יותר נח

המחיר שלהם בארץ הוא 600 ש"ח ובארהב 100 דולר, אני יודע שבלטות' עדיין לא באיכות של אודיו חוטי אבל אני לא אודיופיל ומחפש מוצר איכותי ללא צורך בחוטים.

אז מה אתם אומרים? כדאי? מישהו שמע אותן בפועל? יש הפרעות? איך הסאונד והווליום? כמה זמן הם מחזיקות פר טעינה בפועל?

תודה

עריכה:

ראיתי יש לקריאייטיב גם אלחוטיות שנראות לי טובות: http://creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=438&product=14603&nav=1

מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה מאלה שמרגישים יותר טוב עם עצמם אחרי שהם אומרים לאנשים לחפש?

כי מן הסתם חיפשתי ולא היה תרד על הדגמים האלה אלה רק על אחרים, אז חבל שאתה קופץ סתם אם אין לך מה להגיב בנושא אל תגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה לא קורא מה שאני כותב או שאתה לא בודק את הלינקים שאני מביא, כי כמו שאמרתי אני מדבר על דגם חדש יותר!

ולמען האמת אפילו דיברתי בפרטי היום יותר מוקדם עם הבחור שקנה את הדגם בלינק שנתת..

אז...... שלא יעבדו עליכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הלינק הזה לאוזניות קריאייטיב SL3100 שעל פניו נראות טובות והמחיר פשוט נראה לי קצת חשוד, 200 ש"ח כאשר האוזניות בחו"ל עולות סביבות ה-100 דולר..

מה יכולה להיות הסיבה והאם זאת באמת מציאה שווה או סתם טעות/מוצר מזויף או משהו בסגנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, האינפנטיל המתנשא הזה סתם עוד מחוצ'קן בטיטולים, הוא רק מחפש למי להציק. מעבר לזה אין לי איך לעזור. :)

והתגובה הזאת בוגרת כי?

יש לך מניעים שאתה רוצה לספר לנו למה אתה מגונן עליו?

ואתה יודע מה גם אם טעיתי וגם אם יצאתי נעל ולמרות ששמתי את התמונה הזאת מלא פעמים כאן:

http://carcino.gen.nz/images/image.phpi/463c5922/arguing.jpg?cb=1115204527

ובגלל זה אני לא ארד לרמה הזו

מצאתי את הלינק הזה לאוזניות קריאייטיב SL3100 שעל פניו נראות טובות והמחיר פשוט נראה לי קצת חשוד, 200 ש"ח כאשר האוזניות בחו"ל עולות סביבות ה-100 דולר..

מה יכולה להיות הסיבה והאם זאת באמת מציאה שווה או סתם טעות/מוצר מזויף או משהו בסגנון?

הכי טוב זה להתקשר ולברר מקסימום תבע אותם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי משהו על בוגרת? אין לי שום מניעים מלבד התקלויות קודמות באגרסיביות האינפנטילית שלך, אני לא מכיר את הבנאדם כלל.

הלינק שלך לא עובד. כתוב שם "arguing.jpg" ולכן אני נאלץ להניח שזו התמונה של "להתווכח באינטרנט זה כמו להתחרות באולימפיאדת הנכים" או משהו בסגנון...

ובכן ידידי, אני לא התווכחתי ולו לדקה, יצאת נעל, אתה יכול לוותר על מילות התנאי. להתנצל היה חכם בהרבה, אבל אתה לא רוצה לרדת לרמה הזו.

לפחות אמרת נכון לבחור. תריץ חיפושים בגוגל בנוגע למוצר ותרים טלפון למקום שמוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור התקשרתי אל סולן תקשורת בקשר ל- SL3100

הם אמרו שזה לא במלאי אבל זה אכן הדגם הזה ויסופק תוך 14 ימי עסקים בהתאם למה שכתוב באתר.. אם זה אכן הדגם הזה זה באמת דיל מעולה, אבל זה עדיין חשוד לי, איך יש כזה מחיר שבחו"ל הדגם לא יורד מ-100 דולר? יכול להיות מוצר לא מקורי או משהו?

עריכה:

שמתי לב בנוסף לכך שהלוג'יטק הם בהתקן בלוטות' 2.0 והקראייטיב הם 1.2 האם בגלל זה צריך להיות הבדל רציני באיכות השידור והסאונד או מאפיינים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...