בעיה בסאונד. אני כבר משתגע ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסאונד. אני כבר משתגע !

tal

Recommended Posts

נתחיל בכך שהחלפתי לוח אם. ללוח המשולב ELITEGROUP K7SEM

היציאה של הסאונד מהמחשב שלי היא של כמובן,ומחוברת למערכת סטריאו שנמצאת 4 מטר מהמחשב

החיבור הוא ממש מאולתר כי התקמצנתי על חוטים, וחיברתי כמה חוטים אחד לשני עד לקבלת האורך הרצוי, והתאמה ל RCA שזה הכניסה במערכת סטריאו שלי

עד שהחלפתי לוח אם הכל עבד יופי יופי, ולמרות החיבור הרופף שמעתי מצוין בלי שום תקלות.

מרגע שהחלפתי יש לי בעיות. וחשוב לציין שהכרטיס קול הוא מובנה

הבעיה הראשונה היא שהווליום נמוך. כלומר אני צריך לתת ווליום גבוה יותר במערכת בשביל לשמוע את אותם צלילים, וגם לאחר בדיקות מעמיקות במערכת ההפעלה לא נמצא פתרון במחשב בשום אופן.

שנית,בעיה חמורה מאוד ומוזרה: קורה לי המון, שכשמישהו מדליק את האור באמבטיה שצמודה לחדר שלי, אני שומע קול קטן של פיצוץ ברמקול, ומאותו רגע אני לא יכול לשמוע כלום. חשוב לציין שהתקלה לדעתי היא בווינדוס, וכשאני מפעיל את הווינאמפ אז הוא מופעל אבל הוא לא מנגן !!! אלא נשאר תקוע על 0 שניות. המחשב לא מוציא שום צליל! לא אודיו ולא ולא WAV . הבעיה נפתרת אחרי שאני עושה ריסטרט או מעלה את הווינדוס מחדש איתחול+SHIFT

עוד משהו מעניין זה שניתקתי את המערכת לפני יומיים כי שלחתי אותה לתיקון. ושמתי לב שהתקלה לא מופיעה יותר, כלומר אני אמנם לא שומע כלום כי המחשב לא מחובר למערכת, אבל הווינאמפ מנגן ושום דבר לא מפריע לו.גם אם מדליקים אור באמבטיה

מה לעשות ??? איפה הבעיה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את דריבר הכי חדש של הלוח אם תנסה לעדכן ביוס ... וגם אצלי יש את הקול הזה של ה"פיצוץ" ברמקול .. ככה זה, כי יש שינוי קטן במתח וזה נותן שיבוש בקול. אם למשל מישהו ידליק את האור במקום שלא משותף לאיזור לאיזור החמשל שלך אז לא תשמע שום "פיצוץ" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה כבל RCA < MINIPLUG אחד ארוך...

הבעיה באמת יכולה להיות בחיבורים שעשיתה. בכל חיבור של RCA ל RCA תנסה להרחיק את האדום מהשחור... יענו שלא יהיו צמודים אחד לשני או שתלפף כל אחד במשהו מבודד...

הייתה לי איזה באיזה כזאת כשאר אני מוציא תסאונד מהמיקסר ומאריך תRCA עם עוד RCA אז אחד הערוצים לא עובד, לאחר שמרחיקים וחזקים תחיבור זה יוצא בסדר...

וגם לי יש בעיה של האור. אצלי זה בגלל הרמקולים אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...