רכישת "מחשב שלם" (כולל הרכבה) - המלצה לגבי חנויות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת "מחשב שלם" (כולל הרכבה) - המלצה לגבי חנויות

davidb252

Recommended Posts

אני ממליץ על IVORY שהם זולים ואחלה שירות (לפחות בירושלים לא יודע איך במקומות אחרים) הבעיה היא רק שהאתר שלהם לא מראה כלום ואומר להתקשר אליהם כדי לברר מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת , זה נראה לי טרד חשוב למחפשים עתידיים,

לפני שבועיים חיפשתי ולא מצאתי טרד כזה.

אז לטובת ההיסטוריה, ומחפשי ההמלצות לחנות טובה (ולמנוע החיפוש)

תנו לי רק להוסיף נסיון רע עם מרדנית.

לא מחשב שלי, אבל ביקשו ממני לבוא ולעזור לחבר את המחשב החדש של המזכירות לאינטרנט,

אני מגיע להדליק , ואין הרד דיסק.

רק כדי לבדוק שלא רימו את מי שקנה , פתחתי את הקייס, וראיתי HD קיים, ניתקתי את הכבלים וחיברתי שוב, ואז פתאום הוא עלה.

בדרך שמתי לב ש

א. הברגים מאחורי המארז לא היו סגורים טוב. (מארז זול, צורת "ח" מפח שנסגרת עם ברגים מאחורה)

ב. השרוול מפלסטיק שאמור להוליך אוויר אל המאוורר של המעבד לא מורכב, ומתגלגל על תחתית המארז.

ג. כיסוי 5.25 אחד אף הוא לא במקום, ונדחף פנימה אל תוך המארז

המלצתי למי שהזמין , שישלח את זה בחזרה, ויבקש מחשב אחר שהורכב ביתר תשומת לב.

המחשב החדש הגיע כאשר המכסה של המארז לא נמצא בדיוק במקום, אך הפעם, אחד הברגים סגור חזק מאוד, ומעקם את הפח, שכאמור לא יושב במסילה.

----

לגבי ivory

http://www.fresh.co.il/vBulletin/announcement.php?f=29&announcementid=118

זה לא מהפורום הזה, אבל לדעתי זו עדות בלתי מבוטלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סיפור דומה לקטע של ההארדיסק

בן דוד שלי מתקשר אליי "המחשב לא עולה?" מתחקר קצת מסתבר שיש POST, המחשב לא מעלה מ"ה, ה- לא מזהה HD (את המחשב אני הרכבתי והוא עבד חצי שנה)

מגיע פותח את המחשב - הכבל SATA התנתק מההארדיסק

לבד , סתם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי vish אני זוכר את המארזים הזולים האלה כמו שתיארת, זולים ונורא קשה להרכיב אותם! ואיך דחפו שם את שרוול מפלסטיק למעבד אני לא יודע... הוא בטח מתפרק כשמנסים להרכיב את המארז ובשביל זה אולי המארז קיבל פחות תשומת לב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

לי הייתה התרשמות מעולה מזיגזג רכשתי שם מספר פעמים וכל פעם זכיתי לשרות מעולה והבנה מעולה בתחום

לעומת זאת גמא לפחות מהתרשמות שלי וממסכת היסורים שעברתי היא ההפך הגמור,ואני מדגיש מהתרשמות אישית שלי ונסיון שלי איתם,

במידה ואתה רוצה פרטים אתה מוזמן לפנות אלי לפרטי.

שיהיה לך אחלה יום וקניה מוצלחת.

the Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שיש לי אישית עם חנויות/רשתות (אני עצמאי בתחום ומעדיף בעיקר לעבוד עם ספקים מורשים אך לצערנו בגלל כל היבוא האפור לפעמים יש דברים שאני קונה מהחנויות הגדולות שמביאות מחירים זולים משמעותית מהמחיר אצל הספקים ואני אסביר בהמשך גם למה... נשמע מוזר אך זה מתבטא היטב באחריות...)

לפני הרשימה אני אכתוב את ההבדלים בין יבוא אפור ליבוא רשמי

יבוא אפור - זהו יבוא של חלקים דרך גוף שלישי בחו"ל בכמויות גדולות בגרסאות OEM או BULK ולא בפרוצדורה הרשמית לדוגמא אם אתה קונה מיבואן רשמי (ויש רק שתיים בלעדיים בארץ חיון ואיסטרוניקס) אז במידה ויש בעיה אתה פונה ליבואן ומחליף מעבד תקול ללא תשלום ולכן אין בעיה להחליף במהירות וברצון את המעבד אך אם אתה לא קונה מיבואן רשמי אתה צריך לשלוח את המעבד לחו"ל (וזה רק במידה ואתה מוכר ליצרן והוא מוכן לעבוד איתך כגון אתה במערכת ה IPI באינטל...) וזה עולה דמי טיפול ומשלוח שבעל החברה לא מעוניין לשלם אותם ולכן כל העניין של מימוש האחריות אצל יבואנים אפורים הוא עניין בעייתי מאוד והם מעדיפים לטעון לנזק פיזי לרוב כדי להתנער מאחריות! וכך תפילו את זה על כל חלק במחשב שתרצו...

דוגמא ליבוא אפור: הציעו לבעל עסק שאני מכיר לקנות עם עוד שלושה אנשים 10000 יחידות של צורבי מחו"ל מגוף שלישי בסין מחיר ליחידה היה כל כך נמוך שנגנבתי והוא לא הסכים לקנות איתם וזה מכיוון שאם יש בעיה עם הצורב אין למי לשלוח את החלק כי היצרן לא יכיר ביבואן שביצע את היבוא מחו"ל ולא יתן לו שירות...

יבוא רשמי - זה כמובן יבוא שמתבצע ישירות מהיצרן בהכרה מלאה של היצרן לתת שירות וטיפול מלא לכל בעיות היבואן...

KSP - מוכרים חלקים בגרסאות OEM בלבד חרא של שירות וקרו מקרים שניסו למכור לי חלקים משומשים או פגועים פיזית לצערי אבל אחרי איומים לביטול עיסקאות הוחלפו החלקים... ונפגשתי עם זה בעיקר בחנויות במרכז כאן בקריות פחות ראיתי את זה... שלא נדבר שאין מה לממש אחריות אז לא לבנות על זה בכלל!! מתעסקת המון ביבוא אפור ולכן זה יוצר בעיות באחריות...

IVORY - בחור קנה הם מחשב לאחר שנה היה לו קצר בבית ונדפק לו המעבד בדקתי את המעבד המעבד היה תקול אך ללא נזק פיזי בכלל אמרתי לו שילך לIVORY ויממש את האחריות הוא הלך והם טענו שיש לו נזק פיזי למעבד אז לקחתי את המעבד שלו לחבר באינטל שיבדוק אצלהם במעבדה אם יש איזה נזק שלא ראיתי הוא החזיר לי את המעבד ואמר אין שום דבר והם חייבים לשלוח את המעבד לאינטל שיטפלו באחריות הוא הלך שוב ל IVORY ואותם לא עניין הדו"ח של חבר שלי מאינטל והם לא הסכימו להחליף אז שלחתי את זה לספק שלי שהוא לקוח IPI ושישלח את זה לאירלנד ושם החליפו לו אותו אבל החבר שלי היה צריך לשלם 150 שקל דמי טיפול... וזאת רק דוגמא אחת מיני רבים... כך שלקנות שם זאת לא אופציה בכלל לאף אחד!

המשך בהודעה הבאה...[br]פורסם בתאריך: 26.02.2007 בשעה 15:03:01

MARDANIT - בסה"כ הכל בסדר החליפו לי שלוש לוחות ברצף כי הלוח היה תקול כשקיבלתי אותו מהם בלי בלאגן ובלי בעיות אך עצם זה שקיבלתי שלושה לוחות תקולים ברצף מעיד על איזו סחורה הם מחזיקים (כמובן שאני מדבר על לוחות מסריחים...) אח"כ כבר לא רציתי לעבוד איתם יותר...

ZIGZAG 2000 - קונה בעיקר או חלקים מיוחדים אחלה שירות ואחלה טיפול אין מילה רעה להגיד עליהם! באמת חברה טובים גם עובדים מהבית :) שווה לשלם מחיר יקר יותר...

PANDA - חברה טובה בעלת שירות טוב לדעתי לא יצא לי להפגש עם אטימות (עכשיו אני הולך להחליף של AC שנשרף לו המאוורר בהפעלה הראשונית אני מקווה שהם ימשיכו בקו של שירות נכון ולא אטימות כלפי...) יש לי חבר שכן נפגש עם אטימות רצינית עם החלפת כרטיס המסך שלו אני מעדיף לחשוב שזה חד פעמי... אלא אם כן יש לאנשים כאן ניסיון מר איתם בנושא... אולי בגלל שאני מוגדר כדילר אז לא נפגשתי עם האטימות הזאת?

DAAT COMP - זאת חנות בירושלים לא מפורסמת בכלל עובדת בעיקר עם עסקים מחירים גבוהים במקצת הפריטים אבל שירות שהאמת אני רק יכולתי לחלום עליו... ואני אגיד את זה כך אני מכיר אישית את הבעלים ומה שהוא עשה למען לקוחות זה הרבה מעבר למה שאני ציפיתי מעסק בכלל... לדוגמא אחד הגיע עם לוח GB תקול בדקו את האחריות שלושם אמרו לו שיש לו עוד שנה אבל הספק של הלוח פשט את הרגל ואין אף אחד שמוכן לטפל באחריות שלו הלוח הוחלף בחדש על חשבון העסק בלי שאלות ובעיות וזה היה נזק של 850 שקל נטו לבעל החברה... ויש עוד פול דוגמאות של שירות יוצא מן הכלל אני אישית מזמין ממנו את רוב החלקים הרגישים ויש לו טכנאים בחסד כל החלקים שלו מגיעים מיבואנים רשמיים בלבד אין יבוא אפור!

זהו אלו כל החנויות שעבדתי איתם כל השאר הם יבואנים רשמיים אז כך שזה לא מעניין את הצרכן הממוצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם גמא מחשבים כבר לכמה יוזרים היה ניסיון לא טוב, כולל אנוכי

כפי שכבר ציינתי בת'רדים אחרים, לפי דעתי המושתתת על ניסיוני האישי והכרה עם מקרים נוספים בפורום, מדובר בחנות שלא ניתן לסמוך עלייה. מסכת הייסורים שעברתי לגבי פריט זניח כמו צורב לא הייתה שווה את כל הטרטור.

גם במקרה שלי, וגם בעוד מקרה או שניים שנתקלתי בהם בפורום, המוכר מכר מוצר פגום, ובעת ההחלפה ניסה לתת מוצר ישן יותר. בסופו של דבר, במקרה שלי, לאחר 5 ריצות לחנות, נשארתי עם הדגם ה'ישן' יותר שקיבלתי. בטלפון אגב, הובטחה לי ביטול עסקה. כאשר הגעתי למקום התבקשתי לשלם עמלה, והמוכר גם ניסה להכניס בדיקת מעבדה בסך 100 ש"ח.

כמובן שאת הבדיקה המקצועית אני ביצעתי בעצמי, והמוכר לא ראה שקל נוסף. כמו כן, ללא ספק היחידה הייתה תקולה.

אני 'אכלתי' אותה ב-30 שקלים ובהרבה אי נחת. אני מציע לכם לא לחזור על הטעות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי מחשב שלם מ SKY ו ZIG בשתי המקרים יצאתי מרוצה. מ SKY רכשתי גם זוג וביינתיים הכל סבבה.

השירות ב ZIG מעט יותר, אתה מקבל דיסק עם תוכנות שימושיות והוראות התקנה לכל הדרייורים וכאלו עם המחשב. SKY יותר זולים ובמיקום טוב יותר.

אני מניח שתלך על מה שיותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אולי באמת עדיף כבר מסקיי...

חוץ מכ.מ. שאותו אני אקנה במקום אחר, כי אין שם שום דבר טוב |:

איך השירות שם? גם טוב? ומישהו פעם התנסה באחריות שלהם?

(לגבי המיקום זה אותו מרחק בשבילי... יש מצב שאפילו זיגזג טיפה יותר קרוב, אני גר 40 דקות מת"א, צפונה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...