עזרה ב RTCW - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב RTCW

shimon23

Recommended Posts

איך אני גומר את השלב הזה שאני צריך לקחת בו רובה צלפים מיוחד?

הרובה הזה זה רובה שנמצא על השולחן? ולמה לפעמים זה רושם לי שלא נכנסתי לבסיס טילים?

בקיצור הסבר קצר איך לגמור את השלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

לפני שאתה מגיע לבסיס הגדול והמוגן אתה עובר במעין מוצב שכולל מגדל שמירה, תת מקלע נייח ורשת הסוואה. מאחורי המוצב הזה יש המון שטח פתוח... לך לשם ותמצא ארכז נשקים "מוצנח" ושם יש את הרובה המעולה הזה (דרך אגב - זה רובה צלפים עם משתיק קול וכווהת לילה !).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה....

היא עבדה טוב מאוד כשהייתי צריך אותה... (זה כולל גם את העובדה שהנשק הזה שקט בצורה מפחידה [אפשר לצלוף בלי להתגלות] וגם את זה שבכל השלבים שבלילה אפשר לצלוף בקלות [ולא חסרים שלבים של פריצות לאזורים מוגנים מאוד])...

זה סוג של כוונת נגטיב כזאת... יעיל ביותר.... :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF ?!

למה אתה לא משחק על השרים בארץ ?

(ובאילו שרתים בדיוק אתה משחק שם ?)

כשאני אפשגוש אותך במשחק, סביר להניח שני אצלוף מבך עם הרובה שהגע דיברנו עליו... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר שרתים בארץ (חוץ מאחד שאת הIP שלו אני לא זוכר כרגע).

אני לא משחק על שרתים קבועים כי אני תמיד מחפש את הפינג הכי נמוך (מה לעשות שההבדל בין 500 ל400 הוא קריטי בשבילי ;D)

תן לי שרת ישראלי ואני מבטיח שאני אפרגג ( :P) אותך בהזדמנות הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... LOL...

trinity.gamer.co.il זה השרת של Gamer והוא לגרסאת ה- MP Test #2... (שרת די מקצועי)..

rtcw.vgames.co.il זה השרת של Vgames זה השרת לדמו הרשמי והוא משתמש רק במפה השנייה (מצב משחק Wolf CP)...

מה שמזכיר לי....

זיינתי את עומרי קודם... ;D

אני מניח שאתה תראה שם את רוב השבט שלי (שבט =OGS=)... הם סביר להניח יזיינו לך את הצורה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash:

trinity.gamer.co.il זה השרת של Gamer והוא לגרסאת ה- MP Test #2... (שרת די מקצועי)..

rtcw.vgames.co.il זה השרת של Vgames זה השרת לדמו הרשמי והוא משתמש רק במפה השנייה (מצב משחק Wolf CP)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...