האם אות האודיו מסוגל לעבור מרחק (כבל) של 10 מטר ? (חיבור מחשב לסלון) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אות האודיו מסוגל לעבור מרחק (כבל) של 10 מטר ? (חיבור מחשב לסלון)

ice2k

Recommended Posts

שלום לכולם !!

שאלתי שאלה דומה בנושא הווידאו בפורום גרפיקה וכאן אשאל את הנושא לגבי האודיו:

אני מעוניין לחבר את המחשב בחדר לסלון בשביל לראות . המרחק הוא בערך 8 - 9 מטר, נעגל ל 10 מטר. שאלתי האם אות האודיו יחזיק מעמד לאורך כבל פשוט RCA של 10 מטר ? בכבל של מטר וחצי זה עובד לי דיי טוב :). אשמח גם לשמוע תשובותבנושא בקטע של חיבור הווידאו (למרות שזה לא קשור לפורום ).

שאלה נוספת :2) האם חיבור הווידאו לרסיבר (YAMAHA RXV496) יספק לו "הגברה" כל שהיא? האם יש לזה יתרון כלשהוא על לחבר ישירות לטלווזיה?

3) אני מתכוון לקנות כבל כמה שיותר זול מהום סנטר, מי שיכול לתת לי מחירים לאורכים שהזכרתי וחברות כבלים זולות מומלצות והיכן אפשר למצוא , זה מאוד יעזור לי ואני מאוד ישמח (יש לי תקציב נמוך לכבלים משיקולים אישיים).

4)האם יש מקום בו אפשר לקנות כבל כזה לפי אורך וקונקטורים וככה יהיה אפשר להשיג משהו נורמאלי ובזול ?

5) יש לי באחד המחשבים כרטיס אודיגי 5.1 פשוט , מישהו יכול להגיד לי איזה כבל בדיוק אני צריך בשביל לחבר אותו לרסיבר (YAMAHA RXV 496) בעל הכניסה הקואקסלית הבודדת ? (איך קוראים לכבל, איזה סוג,איך נראים המחברים וכמה הוא עולה)

*אשמח לקבל תשובות גם מאנשים שניסו וראו בעיניהם (ובאזניהם) את התוצאה באורך זה או קרוב.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם !!

שאלתי שאלה דומה בנושא הווידאו בפורום גרפיקה וכאן אשאל את הנושא לגבי האודיו:

אני מעוניין לחבר את המחשב בחדר לסלון בשביל לראות . המרחק הוא בערך 8 - 9 מטר, נעגל ל 10 מטר. שאלתי האם אות האודיו יחזיק מעמד לאורך כבל פשוט RCA של 10 מטר ? בכבל של מטר וחצי זה עובד לי דיי טוב :). אשמח גם לשמוע תשובותבנושא בקטע של חיבור הווידאו (למרות שזה לא קשור לפורום ).

שאלה נוספת :2) האם חיבור הווידאו לרסיבר (YAMAHA RXV496) יספק לו "הגברה" כל שהיא? האם יש לזה יתרון כלשהוא על לחבר ישירות לטלווזיה?

3) אני מתכוון לקנות כבל כמה שיותר זול מהום סנטר, מי שיכול לתת לי מחירים לאורכים שהזכרתי וחברות כבלים זולות מומלצות והיכן אפשר למצוא , זה מאוד יעזור לי ואני מאוד ישמח (יש לי תקציב נמוך לכבלים משיקולים אישיים).

4)האם יש מקום בו אפשר לקנות כבל כזה לפי אורך וקונקטורים וככה יהיה אפשר להשיג משהו נורמאלי ובזול ?

5) יש לי באחד המחשבים כרטיס אודיגי 5.1 פשוט , מישהו יכול להגיד לי איזה כבל בדיוק אני צריך בשביל לחבר אותו לרסיבר (YAMAHA RXV 496) בעל הכניסה הקואקסלית הבודדת ? (איך קוראים לכבל, איזה סוג,איך נראים המחברים וכמה הוא עולה)

*אשמח לקבל תשובות גם מאנשים שניסו וראו בעיניהם (ובאזניהם) את התוצאה באורך זה או קרוב.

תודה לכולם.

אני עשיתי את זה במחרק 25 מ'..

עם RCA.

2 חוטי אודיו רגילים בהחלט מספיקים , אין שום הפרעות!

בקשר לוידאו....יש לי כבל מסוכך...גם אותו אורך בלי חיבורים מוזהבים או משהו.

קניתי ב-90 שקל בחנות אלקטרוניקה כבל 25 מ' של :

2 RCA - אודיו

1 RCA - (מסוכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחזיק טוב, אבל אתה תמיד תאבד מידע בדרך עם כבל זול.

כמה שיותר עבה יותר טוב.

בעיקרון, בSVIDEO עובר עד 25-30 מטר בלי בעיה, אחר כך צריך להגביר את האות.

על אודיו המגבלה גבוהה יותר אבל היא עדיין משפיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו: אתה מתכוון שהוידאו עובד לך מצויין במרחק 10 15 מטר ?? (הבנתי כבר שאודיו מחזיק טוב מרחק כזה גם עם כבל זול)

ברור ,פעם עבר לנו בבית כבל של 35 מטר לוידאו (בתקופה הישנה שהיה רק אחד בבית )

אין שום בעיה תקנה כבלים טובים (שוב לפי התקציב) וזה יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...