תעלולי י"ב - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעלולי י"ב

nehmia

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאני הייתי בכיתה י"ב אז זרקתי בלון מים על המורה של הכיתה המקבילה וברחתי... במקרה היה לה גם חולצה לבנה.

תמיד הייתי מאחר וכשהיו שואלים אותי למה הייתי אומר "נתקעתי עם האופניים מאחורי אוטו זבל"

פעם אמרתי שיש לי אולקוס בעיין ימין. היא הכניסה אותי לכיתה ומייד חשבה וזרקה אותי החוצה.

אמרתי פעם למורה שהזמנתי לה תור לרופא שיניים ליישור ועד שהיא לא מסדרת את השיניים שלה אני לא נכנס לשיעור כי אני לא יכול להסתכל עליה.

פתחתי צינור כיבוי אש בסיום הלימודים והייתה הצפה בכל המזדרון

שמתי פיתה מלאה בחומוס על הכיסא ואז כשהמורה התיישב הכל נמרח לו על המכנס.

הורדנו את האוויר למורה שלי מהגלגל של הרכב שלה.

שמנו פלאפון בתוך המזגן והוא צלצל כל השיעור ושיגענו את המורה.

זרקנו תיקים של ילדים מהחלון.

כשהמורה שלי הייתה מושיבה אותי לבד הייתי אומר לה "אני לא כלב שאני אשב לבד אפילו הכלב שלי לא יושב לבד" והיה נוצר וויכוח של שעות.

העתקתי במבחנים וכשתפסו אותי הייתי אומר "גם מהעתקה לומדים".

יש מלא טעלולים נחמדים שאפשר לעשות למורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הייתי בכיתה י"ב אז זרקתי בלון מים על המורה של הכיתה המקבילה וברחתי... במקרה היה לה גם חולצה לבנה.

תמיד הייתי מאחר וכשהיו שואלים אותי למה הייתי אומר "נתקעתי עם האופניים מאחורי אוטו זבל"

פעם אמרתי שיש לי אולקוס בעיין ימין. היא הכניסה אותי לכיתה ומייד חשבה וזרקה אותי החוצה.

אמרתי פעם למורה שהזמנתי לה תור לרופא שיניים ליישור ועד שהיא לא מסדרת את השיניים שלה אני לא נכנס לשיעור כי אני לא יכול להסתכל עליה.

פתחתי צינור כיבוי אש בסיום הלימודים והייתה הצפה בכל המזדרון

שמתי פיתה מלאה בחומוס על הכיסא ואז כשהמורה התיישב הכל נמרח לו על המכנס.

הורדנו את האוויר למורה שלי מהגלגל של הרכב שלה.

שמנו פלאפון בתוך המזגן והוא צלצל כל השיעור ושיגענו את המורה.

זרקנו תיקים של ילדים מהחלון.

כשהמורה שלי הייתה מושיבה אותי לבד הייתי אומר לה "אני לא כלב שאני אשב לבד אפילו הכלב שלי לא יושב לבד" והיה נוצר וויכוח של שעות.

העתקתי במבחנים וכשתפסו אותי הייתי אומר "גם מהעתקה לומדים".

יש מלא טעלולים נחמדים שאפשר לעשות למורים.

חעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע ענק!! :lol: :lol: :lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבצפר אז...אני זוכר שיום אחד הגענו ופתאום התחיל שבוע מפגר בין השכבה שלנו יב',

לבין שכבת יא', זה היה כל כך מפגר אנשים התחילו לזרוק ביצים בכל בצפר, על המנהל על המורים מה לא עשו שם, אפילו כל האשכול פיס התמלא ביצים...עד שהתקינו שם מצלמות חח.

פעם אחת אני זוכר ממרחק של אולי מגרש כדורסל שלם זרקתי תפוז...

עף ממש כמו כדור בקשת ענקית, והתפוז התפוצץ על ראש של אחת התלמידות שהיתה ליד איזו מורה.

מסכן החבר שהיה לידי באותו זמן, האשימו אותו וזרקו אותו לבית לשלושה ימים :P

סוף שנה לקחו אותנו להצגה בתיאטרון בעיר, אז היה לי בתיק פרוסה עם שוקולד שישבה לה שם איזה 3 ימים...

אני זוכר שכיבו את האורות אז פשוט לקחתי את הפרוסה שהיתה בתוך שקית, נפנפתי אותה בכל הכוח (בזמן שאני יושב על הכיסא בשורה ראשונה), ופשוט העפתי אותה הכי חזק שאפשר עד למעלה....5 שניות אחרי זה אני שומע פחחחח כאילו שהשקית נמרחת על משהו,

ואז הבחורה שהיתה מאחורי פשוט "מהה זהההה...מי זרק פיתהההההההה" במבטא שלוחי שרק ערסיות יכולות לתת.... כמה צחקתי אלוהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף שנה לקחו אותנו להצגה בתיאטרון בעיר, אז היה לי בתיק פרוסה עם שוקולד שישבה לה שם איזה 3 ימים...

אני זוכר שכיבו את האורות אז פשוט לקחתי את הפרוסה שהיתה בתוך שקית, נפנפתי אותה בכל הכוח (בזמן שאני יושב על הכיסא בשורה ראשונה), ופשוט העפתי אותה הכי חזק שאפשר עד למעלה....5 שניות אחרי זה אני שומע פחחחח כאילו שהשקית נמרחת על משהו,

ואז הבחורה שהיתה מאחורי פשוט "מהה זהההה...מי זרק פיתהההההההה" במבטא שלוחי שרק ערסיות יכולות לתת.... כמה צחקתי אלוהים!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני מת!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וואי, אני קורא את זה שוב ושוב ואני רק מתתתת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ LOL

זרקתי פצצת סירחון ישנה מאוד כזאתי שמגיעה בתוך זכוכית עדינה כזאתי עם ריח מסריח של ביצה סרוחה מתחת לכיסא של המורה, ואחרי כמה דקות בדיוק נכנסה המנהלת לביקורת ואיך שהיא נכנסת ראו על הפרצוף שלה שהסירחון ממש נכנס לה באף כי היא עשתה פרצוף חמוץ כל כך והסתכלה לכל הכיוונים נקרעתי מצחוק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבת האחרונה אצלנו אנשים פשוט הביאו כריות ישנות והתחילו קרב כריות וכל הפנימיה התמלאה בנוצות.

היום עשיו קצת בלאגן-זרנוקים נעילת ילדים מחסומים וזריקת כיסאות מקומה רביעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...