משחקים ישנים בXP - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ישנים בXP

omri_ro

Recommended Posts

הם לא פועלים ;D

משחקים כדוגמת MONKEY ISLAND1 ו2, DOTT, TRANSPORT TYCOOM ,אני מאמין שגם הקווסטים של דןקררש לא יעלו וכנראה גם עוד כל מיני שטויות שאני מתכוון להוריד....

ניסיתי לשנות את ההגדרות של הזכרון וכל RUN THIS PROGRAM COMBABILITY BLABLABLA...כלום, NADA NIET GORNISHT...

אני צריך דיסק דוס עם של כ.קול או שאם יש לכם הצעות לשיפור ויעול השירות (עאלק) דברו....!

(אגב מישהו יכול להסביר לי למה אני כל הזמן כותב עם נקודות?, אני לא מצליח להגמל מזה....בעעע!....)

cwm45.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון אחד פשוט מאוד לביעה שלך, תתקין גם Win98 כדואל בוט... זה אחד הדברים הכי נוחים שיש....

בקשר לנקודות... גם אני לא יכול / רוצה להיגמל מהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא פועלים ;D

משחקים כדוגמת MONKEY ISLAND1 ו2, DOTT, TRANSPORT TYCOOM ,אני מאמין שגם הקווסטים של דןקררש לא יעלו וכנראה גם עוד כל מיני שטויות שאני מתכוון להוריד....

ניסיתי לשנות את ההגדרות של הזכרון וכל RUN THIS PROGRAM COMBABILITY BLABLABLA...כלום, NADA NIET GORNISHT...

אני צריך דיסק דוס עם של כ.קול או שאם יש לכם הצעות לשיפור ויעול השירות (עאלק) דברו....!

(אגב מישהו יכול להסביר לי למה אני כל הזמן כותב עם נקודות?, אני לא מצליח להגמל מזה....בעעע!....)

cwm45.gif

אני נורא אוהב משחקי דוס ישנים. אז פשוט תעשה כמוני תשיג לך 486 תפוצץ בהרבה 24MB ליתר דיוק הרד דיסק ישן של 425MB תתקין DOS, כנס לABANDONWARERING.COM (למנהלי הפורום האתר חוקי לחלוטין ומאגד בתוכו כמות נכבדה של אתרים שבהם כמות נכבדה מאד של משחקים ישנים כמה אלפים ליתר דיוק) והנה לך מחשב נוסטלגיה שאפשר להשיג בחינם או ב - 100 שח במקרה שלי.

כיף, איך בעיית תאימות והכל עובד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...