רמאות בשוק המחשבים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמאות בשוק המחשבים

the_saint

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה סליחה סליחה, אבל כשהייתי בארה"ב אז הקטע של המניפקצ'ורר למחשב שלם הולך שמה טוב, אז תיקח למחשב ביתי נחמד, או שתקח Alien למחשב פגז... אבל הם מחדירים לך למוח שBrand Name > Self Building

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וישלם 15 אלף שקל בשביל כלום...

אם כל הכבוד האפשרי , מחשבי אינם כלום - אני כאיש מחשבים פשוט נמס כל פעם שאני רואה מערכת בנוייה היטב - הם יודעים את העבודה שלהם , במיוחד בנושא של פתרונות טרמיים , ואופטמיזציה של ניצול המקום במארז. וכן זה בא במחיר .

האם הייתי ממליץ לoverclocker ללכת על מחשב כזה? בטח שלא. אבל היתרון למי שלא מבין במחשבים הוא עצום - הוא מקבל מחשב עובד (לאורך שנים אני חייב לציין) שכולל מערכת הפעלה ואחריות (שבניגוד לאחריות בעסקי המחשבים בארץ , שווה משהו) .

בזמנו חשבתי לקנות workstation שלהם , המחיר גרם לי לוותר על התענוג אבל יש לי מחשב שלהם יד שנייה ואני מרוצה ממנו. (תחנה שמיודעת לעיבוד תמלילים כמובן , pentium2 ולא מהדגמים הטובים ביותר שלהם .. אבל זה עובד יפה).

p.bell חברה שאני אישית שונא מאוד , גם ייצרה מחשבים נהדרים כאשר הpentium 100mghz שלה עובד עד היום(כולל הכונן הקשיח המקורי , והדבר היחידי שהיה צורך להחליף מדי פעם זה המאווררים).

אבל שוב , זה תלוי בלקוח . מי שבאמת מבין - אי אפשר לרמות אותו (בטח לא אלו שמחפשים בעלי סטפינג כזה או אחר..).

מי שלא? שיצמד לאופציה הבטוחה (גם אם היא לא האופציה המהירה , בעלת ביצועי ה3rmark הטובים ביותר) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי מאוד. לא רוצים? אל תקנו. מכל הדברים האלו אפשר להתחמק בביהמ"ש. הבטיחו לך במפורש רכיב חדש? לא. אז קבלת חלק 'משופצר', גם קראתי את הכתבה, הטמבל (תסלחו לי) מציג את האמת בסילוף אדיר. אין מעבד מזויף. זה שהמעבד נמכר עם OC, זה לא ממש אכפת לרוב הציבור, ולא עושה שום הבדל.

עד כמה שהדבר מפתיע יש מזויפים, אילו אותם מקוריים אשר הכיתוב אלהם נמחק ונכתב משהוא אחר המסמל מהירות שיקרית ולא את המהירות אשר בה היצרן מכר את המוצר.

הבדל קטן זה הופך את המעבד למזוייף ולא לסתם עוד מעבד ב OC .

לסיכום: סמנטיקה

אם כל הכבוד האפשרי , מחשבי אינם כלום - אני כאיש מחשבים פשוט נמס כל פעם שאני רואה מערכת בנוייה היטב - הם יודעים את העבודה שלהם , במיוחד בנושא של פתרונות טרמיים , ואופטמיזציה של ניצול המקום במארז. וכן זה בא במחיר .

האם הייתי ממליץ לoverclocker ללכת על מחשב כזה? בטח שלא. אבל היתרון למי שלא מבין במחשבים הוא עצום - הוא מקבל מחשב עובד (לאורך שנים אני חייב לציין) שכולל ואחריות (שבניגוד לאחריות בעסקי המחשבים בארץ , שווה משהו) .

בזמנו חשבתי לקנות workstation שלהם , המחיר גרם לי לוותר על התענוג אבל יש לי מחשב שלהם יד שנייה ואני מרוצה ממנו. (תחנה שמיודעת לעיבוד תמלילים כמובן , pentium2 ולא מהדגמים הטובים ביותר שלהם .. אבל זה עובד יפה).

p.bell חברה שאני אישית שונא מאוד , גם ייצרה מחשבים נהדרים כאשר הpentium 100mghz שלה עובד עד היום(כולל הכונן הקשיח המקורי , והדבר היחידי שהיה צורך להחליף מדי פעם זה המאווררים).

אבל שוב , זה תלוי בלקוח . מי שבאמת מבין - אי אפשר לרמות אותו (בטח לא אלו שמחפשים בעלי סטפינג כזה או אחר..).

מי שלא? שיצמד לאופציה הבטוחה (גם אם היא לא האופציה המהירה , בעלת ביצועי ה3rmark הטובים ביותר) .

גם אני מתמוגג כאשר אני רואה מערכת בנוייה במיטבה אבל כאשר מגיע השלב להוסיף חלקים ולשפר את המערכת ישנו חיסרון רב למערכות כגון וכדומה.

גם אני נהנה לראות מערכת שעובדת שנים וכאשר לקוח מגיע כעבור 3 שנים לקנות מערכת חדשה ומציין שהוא נהנה מהמוצר ושלו היו לא שום בעיות, בד"כ הוא הלקוח אשר היה קונה אבל בחר זיגזג.

רוב הבעיות במחשבים לא נובעות מחלקים לקויים או חוסר תאימות, לפחות על פי אתר זה רוב הבעיות הינם של חוסר ידע במחשבים ( התקנה נכונה / שימוש ... ).

לדעתי ניתן לחלק את הצרכן לכמה סוגים עיקריים:

DELL ומחשבי מותג מיועדים ( לדעתי ) ללקוחות אשר מחפשים סוג מסוים של שקט נפשי: מחשב טוסטר - שמים פרוסה, לוחצים על הכפתור ויוצא טוסט.

ישנם לקוחות אחרים אשר רוצים להפיק יותר וללמוד על הקופסה ומה יש בפנים ( רוב באי אתר זה ).

וישנו סוג שלישי של לקוחות שפשוט רוצה מחשב ( מכיוון שלא ניתן בלי - כמו פלפון ) !

זיופים ומחשבי מותג הם לא הסיבה והפתרון, אני שמח שיש אתרים כגון זה אשר יכולים לעזור וללמד את מי שרק יחפוץ וזאת ללא כול תמורה.

תמשיכו כך ובהצלחה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא לא מחשבי בלבד, אלא המחשבים שנמכרים כעסקאות חבילה בחנויות מחשבים שונות ומכרזים במחירים מופקעים!

אים או כול חברה אחרת החליטה שהמחיר שהיא מפרסמת שווה את הלוגיסטיקה בתכנון המוצר, תמיכה ושרות מי אתה, אני, שאומר שהם נימכרים במחירים מופקעים ?

אים המערכת מתימרת להיות שיא הטכנולוגייה והיא לא! אז..... חשד לדג מלוח.

דבר אחרון - אמת בפרסום - כל עוד ה G-Force 128mb שלך הוא ולא SIS אז גם MX440 64mb יכול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עלה בראשכם אף פעם שיש אנשים שלא מעניין אותם כמה הם מקבלים ב3D Mark או איזה GF יש להם?

יש אנשים שפשוט צריכים לעבוד. לכל אחד יש צריכים וכל אחד קונה מהשמתאים לו. לא מעניין אותם מה שיש בפנים. כל עוד זה עושה את העבודה בלי תקלות הריי שזה טוב. נותנים לחברות גדולות לחשוב מה לשים בפנים. ד"א: מעולים. אולי לא לכל הGAMERS פה, אבל תאמינו לי שיש להם גם דברים כאלה שזה לא ייביש פה אף אחד. כמובן שהמחיר בהתאם. אתם תאלצו לקנות את החלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות עדכון והחלפת רכיבים לא מעניינת עורך דין שמשתמש בword - הוא רוצה מחשב , שיוצא מהקופסה , עובד , וממשיך לעבוד.

אני לא בה להגן על המחירים של מכיוון שגם אני חושב שהם גבוהים מדי - אבל מכיוון שdell היא לא היצרנית היחידה בשוק למחשבי מותג - וישנה תחרות קשה , כנראה שיש קונים גם במחיר הזה . זכותם גם למקור את המחשבים שלהם במחיר של 40000000 $ .

זה לא עניין שלי או שלך - לא רוצה אל תקנה.

בקשר למחשבים שנמכרים במודעות בישראל - זו בושה לנו , לקהילות החומרה הישראליות ולציבור אוהב המחשבים בכללו - בניגוד לחברות מותג , אתה לא יודע מה אתה קונה! , אתה לא מקבל אחריות מלאה ! - אתה משיל X סכום של כסף למוצר שעלותו האמיתית פחות מX/3 - ובניגוד לחברות הגדולות , אתה לא מקבל שירות ואחריות ברמה ששווה את ההפרש במחירים (בין העלות ליצרן לעלות ללקוח).

יש רק לזכור דבר אחד , רמאים תמיד היו ותמיד יהיו - במידה ואף אחד לא עוצר אותם הם ימשיכו לתפקד בחופשיות - השאלה היא מה אנחנו יכולים לעשות כדי לעצור אותם , והתשובה פשוטה -1) לתת פרסום נגדי , בכל אתר חומרה , פורום מחשבים וכו - אשר מזהיר אנשים מלקנות מחשב מבלי לדעת במדויק את טיב הרכיבים! (חס וחלילה לא להזהיר אותם מקנייה במקום מסויים , אנחנו לא רוצים תביעות מיותרות נגדנו).

2)להמשיך לעזור לאנשים בנושא מפרטי מחשבים , לכל תחום ושימוש בכמעט כל טווח כספי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי :-\

בכל מקרה

כשאתה מפרסם סתם דוגמא מהעיתון או אפילו סתם משהו שאתה עושה דומגא מה מוכרים בעיתון ומשווה את זה למשהו שאתה בונה באותו מחיר

שם לייד כל אחד מחירים והשוואות ביצועים ואנשים יבינו מה זה זבל שמוכרים בחניות עשק למינהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מסתכן בכך שאנשים יסלפו את האמת, ואז אתה חשוף לתביעה מאוד כבדה.

לא בהחלט לא.

לא מדובר בהשמצת חנות זו או אחרת.

מדובר בהתרסה ל"עשה שיעורי בית לפני שאתה קונה" - כמו שיש בתחומים אחרים (רמקולים , רכבים וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...